ST: Ako na grajciare

Diskuze na fóru 'Debatní koutek' zahájená uživatelem stefan.h, 7/2/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. stefan.h

    stefan.h Aktivní autor

    Ahojte,pridajte svoje nápady,ako navýšiť počet grajciarov.
     
  2. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj stefan.h
    Ideální je sledovat trh (nejlépe s hnojem), a když jdou ceny vzhůru (občas i nižší jednotky tisíc za kupku hnoje), dát zlehka něco na trh (s cenou o něco nižší, než je nejnižší nabídka)...
    To je však jen jedna z možností - obecně uplatnit přebytky čehokoli a prodat výhodně na trhu je asi nejrychlejší způsob. Pak ještě nezapomínat otevírat různé bedny (např. s krejcary), protože občas na hráče po otevření pár beden na člověka vyskočí i miliony krejcarů (spoléhat se na to ovšem nelze).
    Univerzální návod ti však nedám a divil bych se, kdyby se tu někdo takový našel.
     
    bačkora85 tohle ocenil(a).
  3. večernice05

    večernice05 Zelenáč fóra

    Souhlasím, prodej hnoje je velmi rychlý způsob jak na krejcary. Dál bylo taky fajn počkat si na spadnutí cen u papouščích pírek na trhu, dodat je do družstva a pár milionů bylo na účtu.
     
  4. stefan.h

    stefan.h Aktivní autor

    596 miliónov a podobné čísla sa ako dá spraviť? na hnoji asi veľmi ťažko..mal som na mysli práve takéto cifry, Ja túto hru hrám 6 rokov ale max som sa dostal na 5 mil...a to som predával a pestoval,šľachtil skrátka skúšal som...No ale vzdal som to stačí aj málo. Nechápem celkom tej stratégii...:(
     
  5. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    stefan.h ja som do lvl 150 - 170 tiež zápasil s nedostatkom grajciarov,potom prišli rôzne bedne,z ktorých mi to,čo potrebujem padá samo a nemusím to kupovať,tým sa mi začali zbierať.K tomu niečo predám,(napr. MJS,tých mám vždy navyše),ale výhodne pre mňa,ináč nie.Teraz si už stabilne udržujem nejaké tie miliardy do zásoby,keby niečo.. 8)

    A keby som už dva krát neodpálil stovky debien s grajciarmi...

    [​IMG]
     
  6. stefan.h

    stefan.h Aktivní autor

    Super to robím a ja čakám kým sa mi nazbiera...Ďakujem za odpoveď a peknú hru prajem...
     
    sovicka64 a bačkora85 tohle ocenili.
  7. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    [​IMG]
    [​IMG]
    a napríklad taký vivo na mojom trhu predáva zvieratá, čo má určite z okamžitého zberu a mld. sa zbierajú;)
    to isté sa dá aj s rastlinami, najlepšie pri dožinkoch:p;)

    a Gratulujem nášmu -migos-ovi:inlove:
     
  8. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    Nevím proč by se na hnoji nedaly vydělat velké peníze. Za mne je to nejlepší komodita na prodej - lehce obnovitelná, zbydou ti po ní zvířata nebo výrobky a ještě máš za ní slušný peníze.

    Co se týče peněz... jestli jsi měl na kontě maximálně 5 mil... při akci, nejlépe o víkendu, kdy je ve hře hodně hráčů, se jedna jednotka hnoje prodává i po 5 000 kr.... a když jich prodáš 1 000 jednotek (což není žádný problém, někdy je to pryč během minuty), jsi na těch svých 5 mil. Já bych tedy hnojem nepohrdala. Živí mne už několik let.

    Pak se dá snadno a dobře vydělat na novinkách. Ať už zvířecích, ale hlavně plody stromů. Na našem trhu se například jeden plod cedru prodává za 35 000 kr. Když jich prodáš 8 (jedna sklizeň jednoho stromu s vrtulkou), už je to 280 000 kr. A s ultrahnojivem stihneš i 3 sklizně denně. Jen se ten trh musí stále sledovat, chutě kupujících se někdy rychle mění.
     
  9. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Ale Danka, dobře víš jak se sbírají krejcary.;)
    [​IMG] jednou za týden je otevřeš a jseš o pár desítek milionu bohatší.
    A kdyby jen to, původně pořízené na farmu, abych měla vždy dostatek hnoje a a občas nějaký bonus navíc.
    [​IMG] Začíná to přerůstat přes hlavu.Hnůj i bonusy.

    Ale přiznávám, když jsem ještě chodila na trh, tak jsem prodávala především rychle rostoucí rostliny, mrkev, pšenice, seno. Pokud jsem měla nový chlívek nebo strom, tak nejdříve šly na trh a to za dost vysokou cenu a až pak do družstva.
     
  10. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Bohužel v dnešní době je farma nastavena tak,že není potřeba na trh vůbec chodit.Podle toho to také na trhu tak vypadá!:p
    Momentálně mám na kontě 753 milionů a nemám žádnou snahu to nějak navyšovat.Občas otevřu nějakou bednu a krejcary utrácím akorát v semenářství! Nejvíc sem měl něco přes 3 miliardy.Ty sem postupně utratil za šlechtěnce.Jó takhle kdyby se rozpohyboval trh se šlechtěnci,možná bych i něco z přebytků na trhu prodal ,abych si na ně vydělal!:)
     
  11. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    Zdravím. Ja osobne mám stratégiu na grajciare úplne jednoduchú. Na farme mám stovky produktových stromov tak jednoducho denne predám napr. 300 medu alebo 400 papagájových pierok. Záleží samozrejme od mojich potrieb a aktuálnej situácie na farme. Ak máte ako farmár vzácnosti tak pri akcii "obchoduj a daruj" si tieto stromy môžte ľahko získať. Na farmu už takmer nechodím iba občas na akciu obchoduj a daruj a v priemere získam tak od 50ks - 100ks produktových stromov. Brať prosím na vedomie, že ja som farmár ktorý tu je takmer od začiatku vzniku farmeramy. Nováčikom by som odporúčal vždy predať aktuálne novinky na farme pre získanie vzácností.
     
    Prepperka a bačkora85 tohle ocenili.