Stájbola (15.7. - 17.7.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 14/7/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. zemanka01

    zemanka01 Analytik fóra

    Ahojky, stájbolu jsem zkusila, a 400 florenů do toho narvala jen kvůli červeným pandám, které pro mě byly jediné zajímavé. Nakonec jsem vyšašila jedny :( Tady je vidět, jak jsem blbá :D Moc dobře vím, že na zvířata štěstí nemám (TCH nekupuju už hodně dlouho), a nachytám se na tuhle blbost. Příště už to zkoušet nebudu

    Všem šťastlivcům gratulace :)
     
  2. JMJH

    JMJH Znalec fóra

    Ahoj, já měla našetřeno 15 FL z kina, dala jsem je tomu "doktorovi" s hroší (nebo jakou) hlavou a dostala - ledňáčka (s peřím, ne toho na jídlo). Takže jezevec mi chybí dál..
    Ale ten ledňáček je fajn, měla jsem jich málo, tak mám o jednoho víc..

    A už vím, kam se mi ztratily ty FL před časem.. Napadlo mi to při druhé Strombole.
    Utratila jsem je v té první Strombole a pak na to zapomněla... Hlava děravá.. :)
     
  3. alaska.1

    alaska.1 Aktivní autor

    stale jsem na pochybach-koupit nebo ne? pořad nemam jezevce ale treba mi ted přijde v stroskotane lodi:oops:
     
    kristinabesinova a evainfo tohle ocenili.
  4. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Dobré ráno.

    Přiznám se, že jsem se rozhodovala, jestli mám zkusit štěstí. Ale řekla jsem si ... jednou a dost.;) Sice mám pandy červené, ale jenom jedny a chtěla jsem získat ještě jedny. Tak jsem šla do toho. A výsledek? Jeden pokus a...... nevěřila jsem očím, fakt pandy červené. Kurňa, to bylo radosti.xD Ale víc to zkoušet radji nebudu. Potřebuju "korunky" na mlýn.;)

    Přeji mnoho úspěchů a všem šťastlivcům gratulace.
     
  5. Kolomajzník

    Kolomajzník Obyvatel fóra

    Super akce, tahle zvířátka bych těžko sehnala jinak, to může být častěji ,jen to kinoflorenové by mělo fungovat lépe ne jednou za 14 dní.... už jsem švorc :((( :((
    Ať se Vám taky dařííííí !!!
     
  6. .bossjano99.

    .bossjano99. Pisálek fóra

    vyhral som jazveca a nikde ho nemam
     
  7. vbaburek

    vbaburek Perspektivní autor

    zkusila jsem 1x, toužila jsem po pandě č., mám kočku :-(
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  8. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj .bossjano99., ak sa ti neukázal medzi chlievikmi, kontaktuj prosím hernú podporu. Len ona môže zistiť, či si skutočne noru pre jazveca vyhral a kde sa ti mohla schovať. Ako kontaktovať hernú podporu
    Skoré vyriešenie a peknú hru prajem
     
  9. mija.kecka

    mija.kecka Velmistr fóra

    já počkám s nakupováním na T.CH. Tam bude možnost jezevce i vydry + novinky.
     
    Mikeš tohle ocenil(a).
  10. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Jsem poněkud na omdlení: Jezevec na 2. pokus! Tak to mě osud potrestá nějakým zvlášť rafinovaným způsobem.:p
     
  11. 21Hans

    21Hans Vycházející hvězda fóra

    Tak jsem získal vše co jsem potřeboval medvěda i sovu oranžový i žlutý a hlavně jezevce 3x kterého jsem neměl :))
     
  12. maxikov

    maxikov Aktivní autor

    Světe div se,na 11 pokus padl jezevec.přeji všem ať mají štěstí.
     
  13. mida2005

    mida2005 Pisálek fóra

    tak mám medvěda,další zkoušet nebudu
     
  14. Martis.B

    Martis.B Pisálek fóra

    Zdravím, po rozhodování jsem se rozhodl si koupit jednu stáj (nemám už moc florenů). Ze všech 8 vybraných jsem už měl jen mývala, tak si říkám, že by to mohlo vyjít. Je jasné, že mi padl mýval. Tak snad půjde nějak dobře vyměnit v darovací akci. Pěkný den :).
     
  15. mandlicka69

    mandlicka69 Zelenáč fóra

    Krásné odpoledne. Tak jediné,co mi chybělo byl mýval,zkusila jsem jednou a mám ho:D.Takový štěstí jsem snad zatím nikdy neměla. Super:). Všem,co to budou zkoušet,přeji hodně štěstí.
     
    skalara.v tohle ocenil(a).
  16. kovan122

    kovan122 Zelenáč fóra

    Tak tahle akce se opravdu nevyvedla...xD potřebuji pouze jezevce a z 24 pokusů mi ani jeden nevyšel..:mad::mad:
     
    kristinabesinova tohle ocenil(a).
  17. kristinabesinova

    kristinabesinova Vážený autor

    Jazveca nemám:D
    zišiel by sa a kedže mám len 10 florenov o_O
    a kino je stále zavreté kôli zlému počasiu:eek:
    tak som sa rozhodla v tejto chvíli, že nič kupovať nejdem:music:
    ale do večera je daleko a ktovie?:)
    možno kúpimxD
     
  18. Xenie6161

    Xenie6161 Komisař fóra

    Já jsem chtěla doplnit starší stáje už při TCH Opál a z osmi stájí jsem měla osm oranžových chlívků běžných zvířátek. Takže při stájbole jsem mohla jen získat. Koupila jsem třikrát po pěti stájích a jako nejvyšší jsem zvolila jednou jezevce, jednou oranžového medvěda a jednou červenou pandu. Panda nevyšla ale jinak mám to, co jsem chtěla.
     
    skalara.v tohle ocenil(a).
  19. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Dal jsem tomu pouze 1 pokus a výsledkem byly svišti. Víc jsem ani zkoušet nechtěl a radši si na jezevce počkám v tajemných stájích nebo v nějaké budoucí akcí :p.

    [​IMG]
     
    zemanka01 tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.