Srdce moře (23.8. - 29.8.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 22/8/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. michalka59

    michalka59 Komisař fóra

    pezt moc děkuji za včerejší trpělivost a pomoc při problémů nedostupnosti hry. Já jsem to sice vzdala a zkusila až teď ráno, kdy hra zatím jede, nevím jak dlouho, ale snad to bude dobré.
     
  2. Dáda324

    Dáda324 Perspektivní autor

    Tak jsem se konečně asi po 16 hodinách dostala na farmu. Včera nepomohlo absolutně nic. Nestačila jsem rozpěstovat. Všichni pomocníci a bonusy v háji. Za celou dobu hraní, jsem něco takového nezažila.
     
    Naposledy upraveno: 24/8/23
  3. radyn.m

    radyn.m Komisař fóra

    Pezt, též mám O2. Včera jsem to na farmě nakonec zabalil, a přihlásil se až dnes v noci, někdy po třetí hodině tuším. Maximálně se mi načetla mapa, dále z ní už nikam nešlo jít.
     
    -Jara05-, burds a evainfo tohle ocenili.
  4. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahojte, včera večer díky radám pezta přes Operu, dnes ráno už jedu zase přes klienta.
    Zatím takto:
    srdce moře01.png To pude (musí) ;)
     
  5. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    radyn.m
    Ráno o půl čtvrté fungovala již i kombinace Unity klient / O2 .
    Kdyby to přece jen nefungovalo, zkus Unity klienta odinstalovat a zpět nainstalovat (po opětovném stažení Unity během přihlašování do některého z internetových prohlížečů - např. chrome).
    V krajním případě lze doporučit instalaci prohlížeče Opera a v něm následně zapnout VPN (tlačítko vlevo od adresového řádku, myslím) a následně zvolit region (Evropa, Amerika...). V této kombinaci (Opera s VPN / jiný poskytovatel než O2) to fungovalo i večer.
    Nicméně brzo ráno i nyní vše funguje (mám hlášení, že to funguje i těm s připojením od O2).
     
  6. janaj

    janaj Velvyslanec fóra

    Tak jsem se snažila hluboko do noci a marně. Ani wifi, ani mobilní net. Nic nešlo.
    Dnes konečně na farmě i tady na fóru. Všechny bonusy v háji, i ty vytočené. No co už... Začínám od nuly
     
  7. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Já přesně tak dopadla taky.Od včera zhruba kolem 16 hodiny ani ťuk.Do půlnoci jsem to zkoušela a pak až ráno.To znechutí.Bonusy v čudu tak se zkusím dohrabat ke stonku podle Pitrýska a dál se nervovat nebudu.Na to abych se přehrabovala v počítači už nemám věk.
     
  8. medved222

    medved222 Analytik fóra

    Zdravím, tak po 16 hodinách jsem se mohla přihlásit, nenačítalo se mi vůbec nic, tak jsem nemohla ani na fórum. A nemám O2, mám lokálního provozovatele. Akci jsem původně dělat nechtěla, zítra jedeme na pohřeb, v sobotu má vnuk narozeniny a dnes budu půl dne taky mimo. Pak jsem se ukecala, že jsem ještě nic nevynechala, tak jsem si blbaňa koupila dokonce košík za 83 Kč, abych si nadběhla s rozpěstováním. Zasela jsem, ale už nesklidila. Tak kupón, 400 SH, 100% z KŠ (kupa lístků) i košík v prachu. Nechodívám sem brblat, ale dnes se ke stěžujícím přidávám.
     
  9. michalka59

    michalka59 Komisař fóra

    Včera jsem rozpěstovala jen jednou víc jsem toho nestihla , bonus v háji tak nějaká kompenzace by se hodila. Vzdala jsem to kolem 20 hodině a stejně bych asi tu Operu nenainstalovala, ani bych nevěděla jak ani podle návodu
     
  10. stakulinka

    stakulinka Zelenáč fóra

    Nicměně je zajimavé že nefungoval nejen klient ani přihlašení z mozily, ani z Vivaldi i opera stavkovala a psala mi že asi ja vedu ten Ddos protože moje IP adresa se pokouší už vícekrat připojit ke hře! Před pulnoci jsem tedy otevřel bravo kde mám klienta VPN a a přihlasil jsem se přes anglickou verzi Farmeramy kdy jsem konečně mohl sklízet a sázet! Tak mi vysvětlete někdo proč přes VPN a anglii to fungovalo a na české lokaci ani náhodou !!
     
    Naposledy upraveno: 24/8/23
  11. wallik68

    wallik68 Vévoda fóra

    tak já teprve ted začínám,včera jsem se na farmu nedostala
    ted začínám rozpěstovávat
     
  12. burds

    burds Titán fóra

    Včera jsem se do 22 k farmě nedostala.Pak jsem šla spát.Ted rozpěstovávám.Nějak už skutečně přestávám této hře věřit.
     
  13. Pavliska

    Pavliska Zelenáč fóra

    Ahoj :) vrátila jsem se ke hře před pár týdny cca po šesti letech. Level mám 99. Je ale spousta novinek. Prosím poradíte co je teď nejlepší používat při akcích na rozpěstování a co nejvíc vypadávání potřebných kousků? Moc děkuji. Jinak spojovačka mi zatím moc nejde teda..
     
    stakulinka, burds a -Jara05- tohle ocenili.
  14. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Ahoj. Tak já používám operu běžně, takže u mne žádný problém nebyl.
    [​IMG]
    Zatím takto. Ještě budu pěstovat, ale už jen pomalu a zkusím dodělat i tu pravou stranu :music:
    Přeji všem krásný den a hru na pohodu :)
     
  15. tjuklova86

    tjuklova86 Aktivní autor

    Tak já se do hry dostala ráno konečně alespoň přes mobil - wifi to po ránu vzala, večer ne. Teď zkouším klienta na pc..... stejně jako večer se otevře, zadám přihlašovací údaje a tím končím. Stejně jako večer klient zmizí z obrazovky a už se neukáže. Pro změnu se dostanu do hry přes chrom, ale to je neskutečná sekačka....

    Tak až teď jsem se dostala zase normálně přes klienta.
     
  16. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Bedna piccolo je doma.Odehráno 51 her.Nejvyšší skóre 88.890 b.Ještě mám k dobru 10 pokusů,abych získal krabí poklad.Tentokrát mi to fakt nejde.Asi mi tam vaděj ty kachny!:cry:
    https://1iq.cz/i/jP5Xx/8H9m5.png
     
  17. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Buď to pojede kdekoliv, nebo s farmou po 13 letech seknu. Mám o trávení volného času své představy. Sedět hodiny u nefungujícího produktu a číhat, jestli se náhodou dostanu ke sklizni nebo k akci? Postahovat x prohlížečů a zkoušet, jestli třeba na jednom z nich něco bude fungovat? Děkuji, nechci. Už nejsem závislák, který se každé ráno klepe, že ještě nemá sklizeno. Život bez farmy mě neděsí...

    K akci: právě jsem zasadil 10 kytek od systému, abych rozpěstoval. Už jsem dvakrát restartoval, ale aspoň jsem se na farmu dostal a 5 minut jela naprosto v pořádku. Jestli tohle bude standard, těšilo mě...
     
  18. bludička49

    bludička49 Vévoda fóra

    Tak jsem se od včerejška konečně dostala na farmu,nestačila jsem ani rozpěstovat.Taková hra mě opravdu nebaví.A to koukám,že už má někdo skoro hotovo.Přeju mu to.Já zasadím dlouhodobky a kašlu na akci,na to nemám nervy.
     
  19. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Také mne už farma občas přestává bavit, těch výpadků je už trošku moc >:( večer jsem neotevřela ani Edge, ani Operu a to nemám O2, tak nevím, včem byl problém. Dnes ráno zase nešla elektrika, to je obdobné v bledě modrém, prostě se na farmu nedostanu, nedělám akci, ale potřebuji i tak poklidit, tak to vyjde na stejno. A RT zase mlčí a o bonusovém kódu se nám může jen zdát, alespoň malou záplatu by to chtělo, abychom měli radost ze života
     
  20. bačkora85

    bačkora85 Veterán fóra

    [​IMG]
    Ahoj, tak já zatím takto .... stoneček byl můj cíl ;). Pojedu samozřejmě dál, jen tak lehárko a uvidím, co ještě vyzobu za odměny z pravé strany ;). Moc mi to tedy nejde ... mé nejvyšší skóre 65 800 :(, ale aspoň něco :).
    Hotovsonům gratulace a těm, co pilně pěstují přeji hodně úspěchů ;):). Hezký čtvrtek všem :)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.