Srdce moře (23.8. - 29.8.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 22/8/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj mrkvicka9

    Zkus tam změnit jinou lokaci

    Screenshot_5.png
     
  2. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Mám kabelovku Vodafone (býv. UPC) a nejelo to. V Opeře to zatím šlape, ale bylo skutečně nutné nastavit Ameriku, jinak se tomu moc nechtělo. Mám rozpěstováno a naštěstí jsem použila jen jeden řádek na SH (ten propadl nevyužit), tak to zítra zkusím trochu nahnat. V pátek jedu zase na brigádu, tentokrát do Švýcarska, kde nebudu moci použít data, neb bych se nedoplatila. Pokud nebude v kempu wifi, tak stejně hru nedokončím.
     
  3. kulička

    kulička Rádoby autor

    Také moc děkuji. Na prohlížeči Opera s dodaným návodem hra funguje. :)
     
  4. satelit

    satelit Hvězda fóra

    pezt - Jsi borec, ač Operu nemám rád (já radši Rock, Heavy Metal a jiné alternativy hardu), musel jsem ji vzít na milost. Díky za rady. xD Zasazeno, akce Srdce moře může pokračovat. To je ta závislost. ;)
     
  5. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Tak jo, ale byla to dřina, hlavně že už to mám z krku, zítra nebude čas :p
    [​IMG]
    Ať se vám daří :)
     
  6. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Já mám odehráno sotva 10 her :sleepy:
    Nějak mi nevyzbyl čas . Snad zítra už bude klid.
     
  7. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    zdravím. Také nainstalována Opera a šlape to. Moc děkuji, díky,díky. Také jsem to ze začátku stále aktualizovala a pak jsem vypla a znovu zapla internet a byla jsem víte, kde. Již jsem nemohla ani psát. Znovu velké díky
     
  8. vrtulnice

    vrtulnice Pisálek fóra

    petz - děkuji moc za Operu. Od 16:00 jsem jako host sledovala fórum, abych se dozvěděla, co se děje. Sem se přihlásit neumím. Opera funguje bezvadně. Ještě jednou děkuji. :inlove:
     
  9. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Teda teď koukám, co se to tu dělo a já si zatím v klidu propojovala potvůrky v Brave a v pohodě :)
    Tak ať už vám to šlape bez problému, hezký večer, příp. dobrou noc ;)
     
  10. Štika

    Štika Mistr fóra

    petz díky moc
    Opera zabrala ale musela jsem na Ameriku.
    Dobrou noc.:)
     
  11. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    dinoalesi, ale to neplatí! Někteří z Tvých tradičních soupeřů sice byli připuštěni na start, ale v určitém úseku se jim to zadrhlo. U mě v 17.OO a přitom jsem to měla tak hezky rozeběhnuté. [​IMG] xD Po desáté večerní přihlášeno přes operu, snad se to nestane normou, že budeme muset zjišťovat v jakém prohlížeči farma funguje.o_O
     
  12. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ještě malý dodatek, pro ty co používají Operu s VPN, buďte opatrní a raději nepoužívejte platební oblast, může se stát, že za určitých okolností může dojít ke změně platební oblasti.
     
  13. panda1183674

    panda1183674 Aktivní autor

    Petz - velmi si vážím Tvé pomoci, moc děkuji a konečně jsem přišla na to, jak si změním u hry českou lokaci a dostanu se i na české forum. V Opeře mi to jede, ještě dopěstovávám na ozubené mince (sadu dekorek mám, chtěla jsem ještě bednu, z jedné mi vypadla Piccolo bedna), tak snad to ještě stihnu napěstovat. Abych nebyla OT - vzhledem k tomu, že jsem se dostala až před chvílí, máme ADSL od O2 a mobilní data od T-Mobile, nic nefungovalo...Tak teprve rozpěstovávám.
     
  14. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Jó Gordonko, jak praví klasik - "Kdo jen chvíli stál, už stojí opodál" xD;) Již po druhé prostě haluz :pxD

    Ale zato jsi národní hrdina a to je víc :D;)
     
    Naposledy upraveno: 24/8/23
  15. grifinhd48

    grifinhd48 Pisálek fóra

    Moc děkuji modíkovi, už mi to jede, kde je tedy zakopaný pes?
     
  16. goldedawn

    goldedawn Znalec fóra

    Mě to nejelo od 18 hodin,ve 21 hodin jsem to vzdala a vypla pc.Přitom jsem byla celý den na farmě.Nemám internet ani od jednoho z operátorů,my tady máme poskytovatele pro celý Zlínský kraj Internext.Od T mobile mám jen TV.Doma nám všechno šlape.Kromě mojí farmy.Teď po ránu zas v cajku,uvidím odpoledne.Akci ani dělat nebudu.Dokud nebude všechno šlapat,jak má.Michalka59-sousedko,ani se Ti nedivím.:sleepy:
     
  17. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Zdravím, také bych rád poděkoval, ale inteligentní síť totálně selhala a k těmto informacím jsem se vůbec nedostal, pozdě odpoledne ani večer. Dnes ráno ano, ale vše v háji (bonusy, atd.).
    Hlásilo to: Server farmerama.... reaguje pomalu... (ve Firef.se načetla úvodní stránka a šlus, ani fórum).. V Edge nic.
    Hlásím se do klubu těch, co už to nebaví. Ostatní stránky fungovaly jen farma ne.
     
  18. Kalein77

    Kalein77 Pisálek fóra

    moc díky za radu s operou.. Doma mám internet od O2, na mobilu data T-mobile a nejelo ani jedno... S Operou jsem to rozjel.. A jsem za to rád, protože jsem měl vytočený bonusy, hozenej 300% bonus atd.. Takže by mě to mrzelo, kdybych o to přišel, takže ještě jednou díky!
     
    moncicak7070, kulička a bačkora85 tohle ocenili.
  19. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Byla jsem na tom stejně jako Pitrýsek47, nyní už aspoň vím proč na mě bylo tentokráte KŠ tak štědré, ale aspoň 2 sklizně budou využity.
    Tento způsob plnění akce nemám ráda - příšerky byly opravdu (aspoň pro mě) příšerné. Píšete, že spojování je určitě lepší než v minulosti, zkusím a uvidím. Určitě chci odehrát povinných 31 her na řádek, potom se uvidí.
    Mějte se fajn a ať už je vše bez problémů.
     
  20. mrkvicka9

    mrkvicka9 Rádoby autor

    Měla jsem tam Ameriku a ani tak to nešlo ale přesto děkuji .Ted ráno v pohodě.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.