Srdce moře (23.8. - 29.8.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 22/8/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    o2 nemám a nende mi to lokální dodavatel

    8)
    zkouška přes data na mobilu t- mobile a taky nic
     
    Naposledy upraveno: 23/8/23
    -Jara05-, moncicak7070 a janule40 tohle ocenili.
  2. jirinka39b

    jirinka39b Aktivní autor

    Také mi to nefunguje a mám též O2
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    petaM2001

    Je možné že je navázán na O2, ale nevím.
    Vodafone a T-mobile normálně fungují.
     
    -Jara05- a moncicak7070 tohle ocenili.
  4. michalka59

    michalka59 Komisař fóra

    Já to vzdávám už mě to nebaví nejdřív útoky teď tohle .
     
  5. janule40

    janule40 Zelenáč fóra

    Nemám O2 a taky se nepřihlásím
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  6. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Ať dělám co dělám
    [​IMG]
    Jde mi to jako psovi pastva :eek: A to ani nevím jak se mi to podařilo :oops:
    P.S. U mne to zatím funguje :)
     
  7. albína1927

    albína1927 Perspektivní autor

    Já jsem taky udělala 87420 ,ale nevím jak to vyfotit a dát do diskuse.Jsem teprve ve 4 kole.U mě hra hraje ale mám inter.společný pro celou bytovku .
     
  8. cipísek53

    cipísek53 Perspektivní autor

    t-mobile a taky nejde
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  9. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    Jedno pole jsem sklidil a na druhý se nemůžu dostat teď jedu na vodafonu
     
    -Jara05- a moncicak7070 tohle ocenili.
  10. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Doma máme připojení od O2 a nešlo to. Naštěstí přes VPN jsem se mohl připojit do práce, kde máme evidentně jiného poskytovatele, takže jsem mohl sklidit. Budu to zkoušet i přes domácí připojení, ale jsem rád, že máme tu pracovní zálohu.¨
    Kdo ji nemá, má asi bohužel smůlu...:oops:
     
  11. tjuklova86

    tjuklova86 Aktivní autor

    Kolem 17 hodiny to ještě šlo. Teď už se do hry také nedostanu. Asi akce vynechám dokud vše neopraví. Protocila jsem přes 100 lístků, zapnula kombajn a je mi to opět k prdu. A každý den půl dne hlídat jestli to jde, nebo ne už mě vážně nebaví. Hrají s přestávkou 12 let a takové výpadky fakt nepamatuji.
    Jinak máme jak v PC, tak v mobilu internet od Vodafonu. Na PC se nepřipojím vůbec. Na telefonu ve chvíli, kdy vypnu WiFi ano. Jak jí zapnu, mám smůlu jak ve hře, tak mě to vykopne i tady na fóru - odhlásí. Takže Vodafonem to asi nebude. Když data to žere a jede, ale přes WiFi už ne. Jediné co mě napadá je, že v PC hraji přes klienta. V mobilu přes prohlížeč. Tak až bude u PC volno, tak ještě zkusím i tam přes prohlížeč.
     
    Naposledy upraveno: 23/8/23
  12. fafosek

    fafosek Zelenáč fóra

    Já mám připojení přes O2 a poslední dobou jsou velké problémy s přihlášením do hry. Většinou hra funguje ráno a pozdě v noci, ale nikoli odpoledne nebo večer. Internetové připojení mám jinak stabilní a kvalitní - na jiných stránkách problém nemám.
     
  13. Mirdo777

    Mirdo777 Perspektivní autor

    Nechajte to dlhšie,ono sa to pripojí.Ja hrám normálne
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  14. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Pokud máte stále problémy s přihlášením do hry, vyzkoušejte prohlížeč Operu.
    Prohlížeč stáhnete na této stránce Opera Web Browser | Faster, Safer, Smarter | Opera
    Po instalaci kliknete na nastavení kliknutím na O v levém horním rohu.

    Screenshot_1.png

    V otevřeném okně uvidíte v pravo nahoře vyhledávací pole, zadáte zkratku VPN

    Screenshot_2.png

    První položku Povolit VPN, u ní přepnete přepínač na zapnuto a následně otevřete novou záložku kde otevřete stránku farmerama.cz a zkusíte se přihlásit.

    Aktivní VPN musí takto svítit, když ne je potřeba na to kliknout a zapnout a můžete třeba zvolit také Ameriku

    Screenshot_4.png
     
    Naposledy upraveno: 23/8/23
  15. ju.no

    ju.no Aktivní autor

    Pezt, díky! Farmu jsem pomocí tvého návodu rozjela. Přesně takto si představuji pomoc moderátora hry. :inlove:
     
  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj ju.no
    Jsem rád, že to pomohlo ;)
    Snad to pomůže i ostatním :)
     
  17. jitunka1444

    jitunka1444 Pisálek fóra

    Mně to také pomohlo ... moc děkuji za radu.
     
  18. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Také moc pěkně děkuji pezt.. od 17 hod jsem nemohla ani nikam napsat a to mám T-Mobil a používám Edge.. ani na mobilu jsem to nemohla otevřít .. ale jinak ostatní webovky ok.. připojení silné
     
  19. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Také moc děkuji za pomoc petz. Jen mi nejde otevřít akční pole. Ale snad se to rozjede.
    A máme kabelovku.
     
    Naposledy upraveno: 23/8/23
  20. mrkvicka9

    mrkvicka9 Rádoby autor

    Tak mě to nejde i když jsem si stáhla operu podle návodu stále se točí kytička.No nic jdu spát třeba ráno bude líp
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.