Srdce moře (23.8. - 29.8.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 22/8/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Skali vďaka,to počítadlo som si nevšimol,stalo sa.
     
  2. rosnička007

    rosnička007 Stálice fóra

    Ahojky! Do akce jdu,jako do každé a doufám,že nebudou výpadky.Mini akce moc asi nepůjdou,ale neva,uvidím,jak se bude dařit. Všem přeji hodně úspěchů a radost ze hry!;):)
     
  3. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Tato spojovačka sice není moje silná stránka (spíše podprůměrná), ale samozřejmě se do ní pustím. Jsem sběratelka řádků tak snad se k němu nějak probojuju. Mozek už mám sice vyškvařený na minimum, ale od pondělí se má ochladit tak možná ze sebe něco dostanu. Hlavně, aby se už někam ztratili záškodníci a nezačali zase zlobit v tom nejlepším.
     
  4. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    Nějak nevím, jestli se do akce pustím... v reálu "řeším" mladšího syna, který je po víkendu nějaký přehřátý a zas po dnešním poledním kolápsku bude muset zůstat doma, jsem z toho umořená... a ty spojovačky mi spíš nejdou. Tak nevím, jestli se s tím mám v období ataků na hru pouštět.
    Zkusím chvíli sledovat tadyto vlákno, jestli mě něco inspiruje 8)


    EDIT: I když jak koukám na video-návod, nemusely by se mi plést barvy jako minule. A ty kačky jsou jako žolík? To by i mohlo jít...
     
  5. radyn.m

    radyn.m Komisař fóra

    Přeji všem krásný večer :)
    Jeden malý dotaz: dekorka "Hejno", bude působit po aktivaci na všech loukách, anebo jen na louce na které bude umístěna?
    např.: umístím-li ji do parku pro mazlíky, bude z tama působit bonusem po celé farmě/baha?
    edit: díky pezt :)
     
    Naposledy upraveno: 22/8/23
  6. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj radyn.m

    Dekorace by měla působit na všechny plochy a je jedno kde je umístěna.
     
  7. albína1927

    albína1927 Perspektivní autor

    Ahoj , do akce se pustím .Spojovačky mě celkem jdou a teď ještě kačky tomu pomohou .Přeji pěknou hru :);):)
     
  8. burds

    burds Titán fóra

    Zkusím to.Spojovačky mi moc nejdou.Pokud farma nepůjde tak to vzdám.Nehodlám kvůli neběžící farmě skončit v nemocnici na kyslíku za to mi žádná hra nestojí.Farma spíš nejde než jde ntak to asi nedodělám.
     
  9. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Flintu do žita neházím i když mi to minule nešlo,takže i když jsem až teď zjistila že akce začíná dnes ,tak do toho jdu.Venku je výheň,doma je lípxD
     
  10. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Super, zkusil jsem a chválím za přidání duhové kachničky (ke slípce má daleko), mnohem snadněji se potvůrky spojují. Jen dávejte pozor na prst u myšky, snadno vám řada "odletí".
    Grafika je přehlednější než minule.
     
  11. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Odehrála jsem si na dvou farmách dvě darované minihry a tím končím, mám aspoň nálepku :p a uhrála jsem hodně málo
     
  12. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím, ještě nikdo hotovou akci nemá,tak šup šup at to lítá po pěšině
     
  13. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    No mě tyhle spojovačky moc nejdou.Špatně vidím,ale dám se do nich.
     
  14. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, zatím jsem spokojená, neb jsem udělala dvě darované minihry a získala další dvě, takže mám odehrány čtyři, trochu člověk ušetří na počtu rostlinek, snad se nic zase nepokazí, přeji všem fajnové spojování.
     
  15. michalka59

    michalka59 Komisař fóra

    Spojovačky mi také nejdou, ale když se dostanu na stonek budu ráda.
     
  16. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Na stonek nejsou body třeba, stačí odehrát 31 her, tj. spojit jen 31x 3 mořské potvůrky, při 8 pokusech v každé minihře. A pěstovat, což rychlíkům jde dobře.

    Edit: Peto121: Zdravím, samozřejmě, tahle alternativa byla adresovaná těm, kdo sbírat nechtějí nebo jim to jde spojovat hůř, nechtějí přemýšlet atd.
    Těch pokusů v jedné hře mohlo být méně.
     
    Naposledy upraveno: 23/8/23
  17. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Teraz som prišiel a rozpestoval.Odohral som 2 darované hry,Nakoniec z toho boli 4,lebo systém bol štedrý a hrá sa to v pohode,kačky hodne pomohli.

    Zatiaľ na rozbeh slušné.

    [​IMG]

    ...tada myslím si. :p

    Edit: Pitrýsek - 31x 3 potvorky áno,ale v každej hre máš 8 pokusov,bolo by škoda nenazbierať nejaké body.
     
    Naposledy upraveno: 23/8/23
  18. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Tentokrát mi to fakt nebaví.Je to zdlouhavý a zdá se mi ,že mi to de hůř než minule.:wuerg:[​IMG]
     
  19. eleanorelik1

    eleanorelik1 Vycházející hvězda fóra

    Tak z farmy jsem vydyndala 318 sušenek. Využila jsem darované lístky a mám skóre 13980. Takže k pelikánovi se tímto nedohrabu...
    Mám sice dva, ale třetí parťák se vždy hodí;)
     
    burds, Trepifajksl a dinoalesi tohle ocenili.
  20. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    To už to opět nefunguje ? A já si vytočila 100 a 200% :cry:
     
    maribeja a michalka59 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.