Srdce moře (23.8. - 29.8.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 22/8/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Stonek hotový a dal ani ránu,to je tak blbá akce že to nemá období,vubec jsem neřešil levou stranu pač to nešlo tak jsem to odflákl a píšu si tuto akci už nedělat nikdy.

    [​IMG]
     
  2. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Kvůli stonku jsem se nakonec dokopal k této akci. Díky mému providerovi jsem neměl problém s připojením, tak jsem si spokojeně pěstoval. A dopěstoval - dál se pinožit nebudu. Já 37 her a nej 53670, K 35/42990 a E 37/62700. Poslední hry byly přímo utrpení - jen než jsem si vyčistil jakž takž abych měl něco většího, tak zbyl jeden pokus. A tak jsem připisoval body po 15 či 16 tisících. Nikdy více už to nedám.
     
  3. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Stonek je doma. Dojedu ještě levou stranu a šlus. Akci jsem začala až ve čtvrtek ráno (rozpěstování bez přípravy) - dovolená. Nicméně KŠ mi přálo a podstrčilo 100 % do stodoly. Skluz jsem tedy dohnala. Spojování je únavné, zdá se mi lehčí než dříve. Duhové kachničky se hodí - občas jsem spojila kruh, jehož body tvořily převážně ony. Nejvyšší skóre cca 87 000. Pak už se nedařilo.
     
  4. hroudov

    hroudov Vévoda fóra

    Gratuluji všem co mají hotovo, já sice mám bonus, ale opět můj problém jsou padátka. A to na noc dávám dlouhodobky, mám JC na plochách a stejně. Stalo se snad 2x v akcích, kdy jsem měla padátek víc než dost, takže poctivě plním, ale nevím jestli dodělám, no neva, nějak to dopadne ;), a jsem jedna z těch, která do farmy nedává pravidelně peníze, takže hraji jen s tím co mám, možná proto nemám takové štěstí a dodnes nevlastním florenový strom
     
  5. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    kaolín11, těch 299 her jsem nějak odehrála i já, akorát se mi ztratily vyhrané odměny a skóre xD
    [​IMG]
    Včera odpoledne, než jsem šla do práce na noční dvanáctku, vypadal můj mezisoučet takhle:
    [​IMG]
    Pěstovat a "skládat" ještě chvíli budu, pár hnojiv nebo PL se hodí vždycky, ale podle mého dosavadního průměrného zisku z jedné hry bych musela napěstovat na ještě cca 104 spojovaček. Mno, to nehrozí ;) Nicméně jsem ráda, že se mi podařilo získat řádek. Kdyby však vehikl v pátek odpoledne nevydal 200%, a nevstávala bych podle budíku až do rána, určitě bych ještě u řádku nebyla :) Pajdátka jsem si urychlila okamžitým šafránem.

     
  6. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Fakt to bude asi tím O2.Doma NEJ(NETBOX) vše ok,na mobilu VODAFONE také vše OK.Jen v hokně ten úžasnej O2 a nešlo to.
    Jinak sem se dostal k deváté odměně a sem těsně před cílem.Akorát mám nato už jen jeden pokus!o_O
    nejlepší výkon:[​IMG] 8)
     
  7. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Taky mám hotovo...
    [​IMG]
    Jen ten nejlepší pokus jsem si měl nechat až na závěr... :p

    Průměrný zisk z jedné spojovačky
    mám momentálně 52342 bodů...

    Sice jsem tedy ještě osel, ale přemýšlím, zdali mi Krabí poklad (+) za to stojí, blokovat si louky pro potřebnější záležitosti?
     
  8. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Já se dnes vzbudila ve 3:30 a už neusnula to bude asi tím super úplňkem co bude 31.8. Mno a sklidila bez marmošky ‍♀️ tak že mi to chybí, ale od zítra 2 dny volno tak snad vytočím nějaký bonus ✌
     
  9. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Mám stonek,levou stranu dohraji o pravé nebudu ani psát nejde mi spojovat jako vždycky, nejvyšší skore 31360.:p;)
     
  10. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Ahoj. Komplet hotovo ;) Ke konci jsem to flákala, protože mi to už nebavilo :wuerg:
    [​IMG]
     
  11. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    kaolín11 jsi dobrý a hlavně že ti to jde
     
  12. Richards76

    Richards76 Expert fóra

    [​IMG]
    Ahojte, u mňa hotovo. Ďalšie odmeny už sa nedajú získať, tak môžem pestovať do družstva tisíce a tisíce dlhodobiek :)
    Problémy s hrou u mňa nie sú také vypuklé ako čítam u iných, možno mám šťastie prihlásim sa v správnom čase. Veľa šťastia, dobrých kombinácií a trpezlivosti.
     
  13. Janka79

    Janka79 Mistr fóra

    Tak opět farma nejede sakra a mám 3x 12 směny no super akci nedodělám nejspíše vůbec. V poslední době je toho hodně a nemá cenu nejspíš vůbec akce jet když pak i díky častým potížím se na farmu dostat vůbec začínat.:(
     
  14. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Janka79 - ahoj, zkus hru komplet zavřít a přihlásit se znovu - teď jsem se přihlásila jak přes prohlížeč Edge, tak i přes samostat. klienta. Tak třeba ti to už taky půjde.
    Dobrou noc
     
  15. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Mne tiež nefunguje,dokonca ani cez Operu s VPN od pezt -a.

    Tak sa to načítalo.
     
    Naposledy upraveno: 27/8/23
  16. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    A je to tu zase. Po dlouhé době jsem se dostala na farmu, na hlavní louce sklidila ( alespoň se to tak tvářilo), dál nic. Osázet nelze, přejít na jinou plochu nelze, ovečky na 45%. Aktualizace k ničemu, odhlásit se je riziko, že se zase nikam nedostanu. Ach jo....

    Tak konečně hraji..
     
    Naposledy upraveno: 28/8/23
  17. tjuklova86

    tjuklova86 Aktivní autor

    Mě to také jde a nejde..... přihlásit se mi povedlo až na třetí pokus. poprvé se ukázal eror a podruhé se to ani nehlo.
     
  18. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Bohužel útočníci si zase vzali za cíl servery... Nyní však všechno funguje (alespoň v Unity klientu) bez problémů.
     
    moncicak7070 a 14087 tohle ocenili.
  19. verudle

    verudle Pisálek fóra

    Hallo, hallo .... prečo nemôžem hrať... čo nás napadli mimozemšťania.... kto mi to vysvetlíííííííííííííííííííííííííííííííííí ??????????????????
     
  20. michalka59

    michalka59 Komisař fóra

    Taky mi to nešlo , teď už to jede. Buďme rádi jako kompenzaci si můžeme koupit koš s návnadami ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.