Srdce moře (23.8. - 29.8.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 22/8/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    smoulinku, tuto hru nikdy jsem si řekla při první této hře, kterou jsem jela a už nikdy více:p, to by odměny musely bejt zlatý
     
  2. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    evoku57 je to tak,příště nebrat a je to moc zdluhavé a u Pc nechcu strávit pul dne abych si zahral

    To je tak blbá akce že prdím na nějaké odměny v pravo a odfláknu to at stonek je a nikdy více
     
    Naposledy upraveno: 26/8/23
  3. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Kdo umí,ten umí![​IMG] :wuerg::cry:xD
    Zřejmě útočníci přešli na vyšší LV!8)
     
  4. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

  5. vanessa5

    vanessa5 Pisálek fóra

    ahoj hra už od 13.00 opět nejde,hrůza....
     
  6. burds

    burds Titán fóra

    Konečně mám stonek a na zbytekm kašlu.Přesto že tuto hru hraji od r.2011 a nastrkala jsem do ní dost peněz začínám vážně uvažovat že skončím.Hra spíš nehraje než hraje a to mě nebaví.Škoda že lze zkazit hezkou hru tím že prostě víc nefunguje než funguje
     
  7. jana151049

    jana151049 Veterán fóra

    Stonek hotov,navíc 2 hry a ty jsou poslední v této hře,protože už ji nikdy hrát nebudu.Odměny jsou výsměch,zřejmě zkouší RT co vydržíme.Mě už trpělivost došla jak s odměnami,tak nefunkčností farmy.To se nenajde nikdo,kdo zajistí plynulý chod farmy?Je to ostuda.
    Po více jak 10-ti letech se na farmu vykašlu a bude.A ještě mě vadí co vypadává čím dál horší vykopávky z tajemností.
     
  8. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Stonku ešte nemám,ale budem mať.Keby sa to nešťasné koleso aspoň raz pomýlilo a hodilo mi bonus,ale nie.Samá mliekáreň,javor a podobné potrebné veci. Bonus na rastliny v lište šetrím,pretože bedne dávajú ozaj vykopávky a veľmi ,,užitočné'' veci. A tajomné stromy a stajne,to je už ozaj iný level. Picollo mi podhodí vílí prameň,alebo podobné nehody.No,farma sa občas sekne,ale zatiaľ ide.Dnes dám ešte jeden,možno dva zbery.Takže neviem,čo sa sťažujem,že? Nech sa vám darí.
     
  9. pajaable

    pajaable Orákulum fóra

    Hraji od počátku vzniku Farmeramy, peněz jsem do hry nacpala, že by za to bylo slušné fáro....nevadilo mě to, hra šla, odměny byly celkem solidní. Poslední dobou i já uvažuji, že hodím farmu za hlavu a najdu si něco lepšího za zábavu. Naprostá neschopnost majitele hry zajistit hráčům normální a plynulý vstup do hry, stále horší a horší odměny v akcích či na kole (ne)štěstí, v neposlední řadě přístup k nám hráčům - to vše ve mě delší dobu bublá a vře a ač mám tuto hru ráda, nestane-li se zázrak, tak končím.
    Nešlo to včera, nejde hra dnes, v akci stojím, což se mi stává v poslední době nefunkčnosti stále. Za celá léta nebyla akce, kterou bych nedokončila, ty časy nastávají nyní. Platit a nezahrát si, to mě krká a nebaví.

    Hází to stále error, popř. najedou ovečky na 45% a dál nic. Ať už jde RT do háje s takovou hrou.
     
  10. -pinpi-

    -pinpi- Rádoby autor

    pajaable

    Hází to stále error, popř. najedou ovečky na 45% a dál nic. Ať už jde RT do háje s takovou hrou.[/QUOTE]
    Plne súhlasím, ten istý problém.
     
  11. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Asi som to prechválil,už som mimo aj ja,ale občas sa to rozbieha,tak neviem.RT to nič nestojí,tak prečo hráčov nemotivujú aspoň nejakou odmenou,je ich už veľa,ktorí chcú skončiť a oni stále nič?
     
  12. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Mě to jde jak na Edge tak na Opera.. i na mobilu i na slabším tabletu.. připojení v práci O2 wifi
     
    kutilka70, -Jara05- a burds tohle ocenili.
  13. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Už stím někam jdete,zase to nejde,slavne RT si pořádně kupne ochranu a nešetřete, jde všechno zabezpečit jen když se chce
     
    burds tohle ocenil(a).
  14. ChciFarmarit

    ChciFarmarit Rádoby autor

    Tak grif už by jakž takž byl, občas to sice ještě po...kazím, ale trávit nad tím tolik času, za to mi ten pelikán vážně nestojí :-(
    Navíc hra neustále nefunguje, občas se mi načte dokonce trojjazyčně, na to opravdu nemám náladu :-(
     
    -Jara05-, burds a činčilka12 tohle ocenili.
  15. činčilka12

    činčilka12 Velmistr fóra

    Vy co máte akci už hotovou, proč si stěžujete? :D Očividně vás ty výpadky tolik neovlivňují, jinak by jste na tom byli jako já, 13/31 her :music: Bonusy asi dávat raději nebudu, protože dnes je zatím (ťuk ťuk) první den, kdy farma jede. Nu což, uvidím, jak budu stíhat, možná zkusím zatočit předposlední den akce.
    Pokud vás výpadky vyloženě rozčilují, nemusíte sekat s hrou. Prostě si dejte mód dovolené a na týden na dva se odhlašte. Až se vrátíte, třeba už vše poběží tak, jak má.
     
  16. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ja som mal napestované už v stredu,len sušienky mi chýbajú.Ešte dve hry do 35 a končím.Pravá strana nehrozí aby som ju komplet urobil.Už nikdy viac takúto akciu robiť nebudem.
     
  17. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Pěkný večer.
    Tak stonek mám + další akční, takže levou stranu dojedu do konce. To je v poho.;)
    1x se mi stala krásná věc, že jsem udělala oko po celém obvodě. To byla krááása a té radosti. Ale 1x stačilo. poslední cca 3 hry jsem odflákla. Neskutečně mě bolí oči.
    Pravá strana.... špatenko, mlčím. Tato hra mi nejde.:cry: No jo, není každý den posvícení.:(
    Kdo ještě hraje, držím palce, kdo je v cíli = gratuluji.
    Všem přeji pěkný večer. ;)
     
  18. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    jééééé, došly rybí sušenky. Musím zasít na noc něco dlouhodobého, aby zase vypadly 8)
    Aktuálně: odehráno 33 her

    Časomíra do konce akce 72 hod.
     
  19. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ja som ráno spravil komplet ľavú stranu a viac ani ťuk.Pestujem si už na krmivá a do úloh.Lebo v hale mám starých úloh až až;);).
     
  20. rysak87

    rysak87 Perspektivní autor

    Nebylo to tak hrozný,na pravou stranu stačilo 41 her a já se bál,že to nedám:D:D:D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.