Srdce moře (20.6. - 26.6.2024) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 19/6/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pompo68

    pompo68 Znalec fóra

    • Samotná citace příspěvku bez vlastního obsahu se považuje za spam. Příště nám také něco napiš. Děkuji Skali
     
    burds tohle ocenil(a).
  2. kuře0

    kuře0 Pisálek fóra

    Ahoj, děje se mi to samé
     
    INČUČUNA1959, modro.ocko22 a burds tohle ocenili.
  3. mariana29011979

    mariana29011979 Perspektivní autor

    Včera to bylo zpomalené a dnes se sem dostat je utrpení....s takovou to těžko dodělat.
     
  4. Martina717

    Martina717 Pilný autor

    Co dodat? Katastrofa
     
  5. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    přátelé klid, na nápravě se pracuje. Více info zde .

    Taky mi to padá, ale katastrofou bych nazýval něco jiného... tady nejde o život... takže žádná katastrofa se nekoná.
     
  6. pepino1972

    pepino1972 Expert fóra

    jako to je hrůza, jedna hra a těsně před posledním tahem to padne,obrstrom pro všechny
     
  7. blumenman

    blumenman Pisálek fóra

    • Nepiš, prosím, více příspěvků bezprostředně za sebou (multipost). Pokud potřebuješ ještě něco dopsat, použij možnost "upravit". Děkuji Skali
    Zase to luxusně jede.Tipoval bych,že jsem přišel o jednu hru a samozřejmě už nestihnu sklidit akční kytku před půlnocí.
    Protože ve hře vybíráte peníze,tak byste měli něco dělat,aby to fungovalo.

    Takže můžu počítat s tím,že mi vrátíte zpět tu rozehranou hru?
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 24/6/24
  8. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ahoj blumenman,

    farma se kousla a v minihře jsem pokračoval přesně tam kde jsem skončíl ...

    a znáš to přísloví ..... jak nejde o život, tak jde o .... :)
     
  9. blumenman

    blumenman Pisálek fóra

    Bedlivé_oko
    Díky za info.
     
    burds tohle ocenil(a).
  10. papulice

    papulice Veterán fóra

    to je děs běs,nemůžu se na farmu dostat a to sem se těšila,že to dnes dodělám....
     
  11. dingičko

    dingičko Obyvatel fóra

    Ahojte, najprv som myslela, že budem písať na podporu - problém s prihlásením, sekanie, mlyn zlostil, nereagoval vôbec, ale reštartovala som a nakoniec .... riadok je túúúúúúúú:D:inlove::inlove:a to som ani nedúfala,
    ale SH a iné "urýchľovače" sú touto akciou vyčerpané. Nevadí, o tomto riadku som len snívala, obetovala zásoby a je doma.
    Držím palčeky ostatným
     
  12. JandaPanda

    JandaPanda Pilný autor

    Mám 27 her odehraných, dál nepěstuju a dávám si volno před další akcí.
    Nakonec byla minihra celkem fajn, protože tentokrát byly obrazce pěkně výrazné a navzájem kontrastní, tak se mi hezky hledaly řetězce stejných.
     
  13. Richards76

    Richards76 Expert fóra

    Prepperka, na obrázku od činčilky 12, by som začal krabmi(modrá fixka), čierne šípky znázorňujú posun po zmazaní krabov, žltá spojenie fialových chobotničiek. Obrázok
    Ja začínam riešiť obrázok zospodu, pozriem najvýhodnejšiu morskú príšerku, ktorú dokážem spojiť do čo najväčšieho obrazca. Potom vyplniť medzery potrebnými príšerkami a spojiť čo najviac príšerok. Párkrát sa mi podarilo spojiť relatívne veľký obrazec bez úpravy.
    Ostrý zrak a veľa šťastia pri spájaní.

    Edit: potom by som pokračoval ružovými mušľami, v spodnom riadku sa vytvorí línia, vrch je o náhode. Potom znova hľadať cestičky na spojenie, prípadne tomu trochu pomôcť :)
     
    Naposledy upraveno: 25/6/24
  14. burds

    burds Titán fóra

    Tuhle akci prostě neumím a tudeíž mě nebaví.Levou stranu mám a na pravé jsem udělala naposlede 12.13 už dělat nebudu.Pěi mém skvělém úspěchu už bych jí nedodělala.Stonek mám,super strom také tak o co jde.Končíma doufám,že příští akce bude lepší.
     
  15. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Konečně hotovo. Včera jsem se mi podařilo jen 2x dostat do hry a sklidit, o nic jiného jsem se ani nepokoušela.
    Na 39 vpravo mi stačilo 35 miniher, na zdolání 40 jsem musela hrát 9x, ale zato jsem si v poslední hře vylepšila rekord.
    Průměr jsem měla 52.881.

    [​IMG]
     
  16. tykadlo

    tykadlo Osvícený autor

    Ahoj. Přesně jako ašada01 jsem to dnes ráno dohrála s 44. minihrami:) Můj rekord je 116160 bodů. Tuhle minihru hraju ráda ( na rozdíl většiny z vás tady:p) a škoda, že není častěji.
     
  17. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Po dlouhé době nedodělám akci,levá strana hotová.Na pravé jsem získala dnes první žeton.Hra mi prostě nejde a nejede.
     
  18. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Ahojte, gratuluji všem, kteří se proklikali dál než já, nejlépe až na konec. Včera jsem získala řádek, dnes jsem odklikala po pár bodech potforky, abych získala obříka. Ještě mu musím najít místečko na mýtině, budu muset vyřadit nějakou množící se zvěř.
    Tím pro mne tato akce končí. Pokračovala bych jedině v případě, že by na konci byl obraceč času, co dostala Hermiona od paní profesorky. To bych klikala a snad ani nespala. Ale není. Ani naši nejlepší hráči ho v liště nemají, a to jsem loudila mockrát :)
    Tak Vám všem, co ještě budete pěstovat a spojovat, hodně zdaru.
    Já mám řádek, potřebné žetony a něco navíc a tím to pro mne končí.
    Papa u příštího maratonu, příslušejícímu k lovení ryb :)
     
  19. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Doklikáno jest - nakonec odklikáno 30 her (nebyl by prosím bakšiš?). KŠ ukázalo dlouhý nos, tak jsem si pomohla ze svých zásob. Lehce jsem přepěstovala, proto odehráno "tolik" miniher navíc.
    Levá strana hotová, na pravé straně jsem jako poslední odměnu získala 50 kousků zuzi vrtulí. Dokonce se mi zadařilo zaskórovat a získala tak všechny odměny v liště s požadovanými body v minihře. Poprvé v historii této hry. :p
    Tímto pro mě tato hra končí.
    Kdo ještě bojujete, hodně zdaru. Kdo už dofinišovali gratuluji.
    Doufám, že další akce bude ideálně zasej, vypěstuj, skliď a dodej. Jedu na dovolenou, tak něco komplikovaného prosím někdy jindy.
    No, jdu balit. Hezký večer. 8)
     
  20. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Vcera vecer som mala hotovo,na zaciatku som nahrala 110270 no do konca sa mi nepodarilo odohrat viac. Potrebovala som 42 hier ktore ma bavili no bez kacenek to bolo horsie. Bosorka ma lavu stranu hotovu a na pravej stoji na 36 ,najlepsi vysledok mala pred chvilkou 107290. Ks ju hneva a tak sa plazi ,ci dojde do konca tak to je vo hviezdach :music: Gratulujem rychlikom a hlavne Rychardovi76 :inlove:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.