Srdce moře (20.6. - 26.6.2024) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 19/6/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj evainfo

    Dělá to toto, že spojíš oblast a ona zůstane takto ?

    Screenshot_1 (1).png

    Řekl bych, že je to špatná odezva k serverům farmy a to může být způsobeno zpomaleným internetem (něco se stahuje, nebo prostě někdo vytěžuje tvou linku) popřípadě více vytížený počítač, nebo kombinace obojího.
     
  2. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Když se podívám na tu pravou stranu, co to potřebuje bodů na žetony, tož asik tentokrát budu bez perliček i řádků do stonku. Bylo i hůř, když jsem asi dva roky nehrála, tak mi toho moc chybí. Ale když hraju, mohla by být šance vybrat odměny, které jsou potřeba...
     
  3. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Ahojky pezt, přesně to dělá, už mi psali že mám změnit prohlížeč, ale ani v Edge to nejede, všechno jsem vyčistila a nic. Farmička jede dobře, jen ta hra ne :oops: :eek:

    Snad to zítra dojedu, už chybí jen pár her :(
     
  4. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Levou stranu mám hotovou, pro dnešek končím. Odehrát naráz 25 miniher bylo hodně náročné.
    Vpravo bych měla uhrát ještě 911.760 bodů. Uvidím, zda to stihnu.
    Zoufale chybí padátka, musela jsem hodně krát otočit laskavec, abych mohla umlít návnady a zase už dochází.

    [​IMG]
     
  5. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    Ahojky,mám dotaz,dostala jsem jako dárek i Super obrovský stromXL,ještě mě jeden čeká za splněný úkol,také XL,ale zasadit nejdou,že chybí základ,ten nemám,tak na co i tedy jsou? Děkuji za odpověď,já myslela,že je to i ze základem,není.

    Aha,takže já dostala dárek Super obrovský strom XL,který byl v liště,když jsem udělala minihru,dorazil základní strom,chápu,ale na ten XXL ještě nemám nahráno,takže ten bude také bez základu?
     
    Naposledy upraveno: 23/6/24
    modro.ocko22 a INČUČUNA1959 tohle ocenili.
  6. lacrima

    lacrima Polobůh fóra

    Ahojky marketka47,
    v akci získáme Super obrovský strom (základ)
    [​IMG]

    a Super obrovský strom XXL
    [​IMG]

     
  7. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Analytik fóra

    Tak stonek stonkuje, hra mne baví, jen na minihry potřebuji klid a čas. Tentokrát se mi daří získat mnohem víc bodů, než minule.
     
  8. nevrona

    nevrona Rádoby autor

    Ahoj ve spolek jsem vytočená jak klíště hra mne bavila až do dneška jů povedlo se mi udělat 48 to bude bodů a ono prd na ploše zůstaly jen ty co nebyly započítány tak čekám po pár minutách nevydržím a udělám restart jsem na tom samém obrazci nic mi to neodečetlo a ani nepřičetlo udělám stejný obrazec 48 ukázalo mi to něco přez 36000 a zase nic takhle se k obr. stromku XXL nedostanu ani náhodou jinak stonek stonkuje a já si jdu dát studenou sprchu nebo mne klepne:cry:
     
    INČUČUNA1959 tohle ocenil(a).
  9. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    nevrona - o 6 příspěvků výše na této stránce kolega píše čím by to mohlo být. Tak tam mrkni.

    Přeji hezký den
     
    INČUČUNA1959, lacrima a evainfo tohle ocenili.
  10. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Hotovo na 42 her :D.
    [​IMG]
     
  11. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Nakonec mi to vyšlo opravdu na 40 her!:)
    [​IMG]
    Tož tak!8)
     
  12. nevrona

    nevrona Rádoby autor

    Ahoj Farmářko_ X než jsem to napsala tak jsem samozřejmě pročetla příspěvky výše,jen jsem to neuvedla ve svém příspěvku dělá mi to jak v klientovi tak i v prohlížeči Edge,Firefox a nechce mne to pustit dál teď jsem na tom nebyla hodinu a PC vypnuto znovu jsem zkusila hru ve všech třech a dál mě to prostě nepustí.
     
    INČUČUNA1959 tohle ocenil(a).
  13. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    INČUČUNA1959 tohle ocenil(a).
  14. tolca

    tolca Pisálek fóra

    tahle hra se tedy nepovedla...sklizení obou ploch mi dá suroviny na jednu plechovku - jednou za čas vyjde na dvě. spojování obrázků je zdlouhavé, postupuje se pomalu. Ještě nemám splněný ani první krok....a ty tisíce abych získala alespon jeden žeton na rybaření fakt nedám.
     
  15. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Čtyřicet her, čtyřicet dvě hry... mno, já mám pouhou osmičku.
     
  16. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký dník u srdce moře :) je to zdlouhavé, nejsem tak trpělivá a po včerejším ponocování, kdy se hra sekla a komunikovala celou dobu s podporou, si s tím od rána hraji, ale ještě není konec :oops: chce to pauzu a nechám si to na večer xD

    Jinak chci moc pochválit komunikaci s podporou, i když tam často nepíši, ale byli opět naprosto v pohodě, přestože mají víkend a i v pozdní hodině se snažili pomoci :inlove: pro mě klobouk dolů a představa, že akci nedodělám, když jsem do ní tolik napěstovala a dala plno produktů, mě strašila celý večer xD ... tak ostatním držím palečky a už dlouho tuto hru nechci vidět :cry:

     
  17. olčaML

    olčaML Vážený autor

    Tuto mini hru nemám ráda , já to prostě nespojím ! Vždy mi chybí jeden ,dva tahy , žetony nebudou všechny určitě !:cry:
     
  18. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Mám já to zde vůbec psát? :p Odehráno 17 her (včetně darovaných). Nejvyšší skóre raději zatajím. :oops: Co se týká pravé strany - všechny žetony i upgrady jsou doma. Cíl na pravé straně splněn. Vše ostatní bude nad limit. Teď už jen doplácat stranu levou. Uuuuf. Minihra zdlouhavá, nezáživná a zkrátka mi nejde! >:(
    Gratuluji úderníkům a rekordmanům. Těm, kteří se v akci plácají tak jako já, držím palce.
    Hezkou neděli. 8)
     
  19. Pumpička

    Pumpička Pilný autor

    Odehrál jsem 19 her, průměrem se raději chlubit nebudu..., ale musím říct, že si po dvou až třech minihrách dávám pauzu, protože se mým nešikovným rukám stává, že mě před uzavřením příšerek sklouzne prst z myši, a to je musím říct dost k pohnojení. Raději bych myší klikal, než tahal.

    Jinak všem držím palce, a přeji hezkou neděli.
     
  20. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Vehikl se ustrnul nad mým tristním ziskem a vydal 200%. Nevyužiju celých dvanáct hodin, ráno klušu do procesu, ale snad to trošku pomůže, co stihnu sklidit. Blbá minihra, nemám to ráda od prvopočátku. Kdo má štěstí na padací potforky, ten se má, Já můžu odstraňovat a měnit cokoliv, stejně se nedaří... Nesnáším náhody.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.