Srdce moře (20.6. - 26.6.2024) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 19/6/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. x-men-cz

    x-men-cz Vážený autor

    Dob a je to takze sem vul ze sem si dal mlit krmivo a ted jen cekat
     
    INČUČUNA1959 tohle ocenil(a).
  2. Prepperka

    Prepperka Hvězda fóra

    Dob - já jsem ho včera již také dala mlít a dnes se do mlýna dostanu v pohodě. Možná mají problém jen ti, u kterých bylo mletí ještě v procesu? Já umlela včera jen pár kousků, neb je to potvora nenažraná, takže dnes už se mele něco jiného. Hlavně teda doufám, že již umleté krmení nepropadne.

    Jinak farma jede v pohodě, jen mě to 1x odhlásilo, ale ostatní funguje.
     
  3. Horageus

    Horageus Pisálek fóra

    nu mě to odhlašuje celkem pravidelně po pár minutách -.-
     
  4. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Krmivo pro brouky goliáše je zpátky ve mlýně, takže teď by to opět fungovat mělo. Zkus restartovat případně se úplně odhlásit a přihlásit.
     
  5. ilonkam6565

    ilonkam6565 Rádoby autor

    Také to mám tak a pak se mi farma vypne.....:cry:
     
    INČUČUNA1959 tohle ocenil(a).
  6. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Hmmm,já mám krmení ještě ve frontě!8):cry:
    Stím teda nadělaj!
     
    -Jara05- a INČUČUNA1959 tohle ocenili.
  7. x-men-cz

    x-men-cz Vážený autor

    :wuerg::p:p uz to jde dobra prace xD
     
    -Jara05-, INČUČUNA1959 a Dob tohle ocenili.
  8. ragma77123

    ragma77123 Zelenáč fóra

    farma mi jde,krmivo pro brouka jsem si včera namlela a dnes mám nulu.Možná se to zítra načte.Díky za zprovoznění hry.
     
    -Jara05- a INČUČUNA1959 tohle ocenili.
  9. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Problém s kachničkami. Odehrála jsem jednu hru OK a při druhé už tam zase nejsou :oops:
    [​IMG]
     
  10. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Odhlašuje mne to z klienta tak hraju v chrome a je to ok.. dvě darované a jedna umletá hra odehráno a v pohodě.
     
    -Jara05-, INČUČUNA1959 a lacrima tohle ocenili.
  11. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Duhové kachničky se objevují jen v některých úrovních. ;)
     
  12. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Když to tak čtu, tak katastrofa nevím jestli vůbec mám zítra použít bonusy a pokračovat, sice tam jsou žetony a laboratoř ke kterým se zřejmě nedostanu.
     
    kocieva, lacrima a INČUČUNA1959 tohle ocenili.
  13. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Analytik fóra

    Odehrála jsem dvě minihry darované a šlo to v pohodě. Teď budu pěstovat akční rostlinu, padátek mi z laskavce napadalo dost. Mám nějaké bonusy, tak je využiju. Všem přeji šťastné spojování, ať to sype bodíky.
     
  14. evinana

    evinana Expert fóra

    Dob - Já jsem krmivo pro brouky nemlela ani včera, ani dnes a mám stejné problémy. Vyhazuje mě to ze hry, pak se načte jen 88% a až na další pokus je 100%. Když dám mlít akční tak to odebre plodiny, ale nic se neumele. Až po aktualizaci je namleto, ale mlýn se vlastně vůbec netočil.
     
    INČUČUNA1959, -Jara05- a 14087 tohle ocenili.
  15. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ja som pomlela 5ks. vcera a zatial nepozorujem zeby mi nieco nefungovalo.
    Odohrala som 2 darovane a 1 namletu tiez bez problemu aj kachnicky tam boli :)
    Z vysledkom som spokojna :music:
    1.-62840
    2.-110270
    3.-52530
     
  16. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Tak jakou hrůzu jsem stoho měla a jak mě to v minulosti nešlo, tak si myslím, že to není tak špatný výsledek, zatím jsem odehrála jednu darovanou hru, ale je to náročné na čas, musím hodně přemýšlet.

    [​IMG]
     
  17. kutilka70

    kutilka70 Hvězda fóra

    Pro dnešek končím. Už mi z toho jdou oči šejderem o_O
    [​IMG]
     
  18. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Pisala som ze nemam problem, spustila som hru a ups kacicky boli asi u suseda :wuerg::cry:

    Pre dnesok koncim,bez kaciciek je to na 2veci :cry: Zetony mam a snad sa kacicky vratia ....
     
    Naposledy upraveno: 20/6/24
  19. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím
    No fuj, už to zase chvíli nechci vidět o_O

    Screenshot_4.png

    [​IMG]
     
  20. dingičko

    dingičko Obyvatel fóra

    Ahojte, nooo, tak som si všetky príspevky prešla a vidím, že ste riešili rovnaké problémy ako ja:( takže nemám dotaz, akurát, že kým nameliem, riadne sa spotím:oops:, požadujú vysoké dávky na moje možnosti.:eek:
    Hra sa mi páči, túto hrám rada:inlove:, aj riadok by sa zišiel /bedňa s mincami/.8)
    A v návode je ideálne rozmiestnenie tých príšeriek. :music:U mňa sa nedalo spojiť takmer nič xDxDTak držím palce všetkým:D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.