Spektákl na vodních lyžích (30.7. - 4.8.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 29/7/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Paradoxon

    Paradoxon Pisálek fóra

    Tak jsem hodil údaje o akcii do Excelu či má cenu vůbec se snažit.
    Hlavní farma by ještě šla za použití SH.
    [​IMG]
    Bahamara je na tom o poznáni hůř.
    [​IMG]
    Aspoň mi ostane víc času. :D
     
  2. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ahooojky :) Mrkla som sa na akciu a aj tu trosku no mam v tom trosku gulas ale cas to spravi :D Samozrejme ze idem do akcie ako vzdy a ked nebude prsat tak aspon daco kvapne :D Uvidime ako budem na tom s casom :) Takze idem trosku urobit pripravu a zajtra ked sa zadari a internet pofrci tak pofrcim aj ja uz v robote ,inak az dorazim domov,,, Prajem pekny zvysok dna a uz sa tolko nerozculujte je to hra a ked nejde o zivot tak nejde o nic :)
     
  3. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Paradoxon - ahoj, ještě se ti ten počet kotvokáda navýší o ten doprovodný úkol (+ 3600 ks) ;)
     
    jirinasinova198, vilm4 a evainfo tohle ocenili.
  4. Paradoxon

    Paradoxon Pisálek fóra

    Zdravim Skali,
    děkuji za opravu, mám ho připočítaný ve vedlejší záložce. Každopádne když tam zadám maximální počet 1x1 polí a JMS Tak se to stále nedá stihnout. A to nepočítám fázi rozpestování.
     
    Veselka a vilm4 tohle ocenili.
  5. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Paradoxon - doufám, že se trochu zadaří na kole štěstí, v inventáři nějaký ten bonus ke sklizni taky bude. Kdo má Jackův dárek, asi ho vypustí, když už budeme pěstovat na farmě i na baha. Ale odvázaná z toho taky nejsem (report bude určitě peprný :)
    Tohle by se dalo použít:

    bonusy v invu.png
     
  6. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Buď jsem chytla úpal já nebo RT. Takový zmatek. Nejblbější na tom je, že abych dostala všechny kompasy, je potřeba splnit de facto vše. :oops:
     
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    A kde dám bonusy na BZ ??:cry:
     
  8. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    pezt - něco do stříbra, něco do zlata....to se vleze xD

    Edit: jsem cvičně otevřela bednu s bonusy - a zase to netrefili

    aaa.png o_O
     
  9. SelkaJarus70

    SelkaJarus70 Pilný autor

    No....tato akce je výzva,ale já ji nepřijímám!Všem,, hrdinum'' hodně štěstí;)
     
  10. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Cože, tolik kotvokáda? To z toho začnu kotvokat :p
    Začnu, ne že ne, ale co bude dál..... nedohledno :D už je akce moc pestrá, plno předmětů k dodání až zbytečně.
     
  11. hroudov

    hroudov Komisař fóra

    když jsem vše dočetla, tak z toho nejsem moc moudrá, myslím si,že akce sestavuje člověk, který absolutně neví nic o reálném světě, třeba to, že člověk chodí do práce, takže napěstovat tolika kytek asi bude problém, a s tím se poveze i další akce, jelikož asi nebudu mít kompasy, no tak nevím nevim:cry:
     
  12. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Paradoxon Muzes ty sve udaje trochu rozvest? Nejak mi neni jasne, z ceho vychazis a co je tudiz vysledkem...?
     
    vilm4 a maribeja tohle ocenili.
  13. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    na to aké to je dlhé mohli byť odmeny lepšie.
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  14. Paradoxon

    Paradoxon Pisálek fóra

    matlafous123 Určitě to můžu rozvést.
    Maximální počet políček 1x1 na Hlavní louce je 202, na Divoké louce také 202 a na Lesní mýtině 184. To je dokopy 588 polí 1x1. Za použíti MJS je výnos z jednoho pole 3.
    Na vypěstovaní 27 024x Kotvokádo potřebuješ za použití pouze vody 89 hodin a 36 minut. Následně potřebuješ ještě 8 124x Divoké vodní lyže. Za použití zase jenom vody potřebuješ dokopy přesně 32 hodin.
    Celé to zabere 121 hodin 36 minut. Akce trvá 120 hodin.
    A to celý výpočet počíta s tým že máš na začátku akce máš dostatek akční rostliny na zasetí na všechna pole.
    Ak to chceš zkontrolovat můžu ti celý ten Excel poslat.
     
    diana2901, vilm4 a matlafous123 tohle ocenili.
  15. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Paradoxon - na lesní mýtině akční nesejeme - jen hlavní a divoká louka ;)
     
    vilm4, ezzra a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  16. Paradoxon

    Paradoxon Pisálek fóra

    Omlouvám se vrátil jsem se po delší době a vůbec jsem netušil že na mýtine nelze sázet akční. Keď tam hodím 404 políček 1x1 tak potřebný čas je téměř 175 hodin takže je to vážně nesplnitelný pouze s MJS.
    Celkem zklamání první akce po návratu.
    Zde je kompletní výpočet.
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 29/7/20
  17. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Paradoxon - tak v jiných akcích to třeba jde, ale v téhle prostě ne :) Popravdě - většinou jsme asi rádi, když mýtinu vynechají, bo tam máme třeba obří stromy, velkoskladiště, vzácnější stromy atp... Osobně velmi nerada mýtinu bourám.
     
  18. Alustriel

    Alustriel Pisálek fóra

    Tak pokud je to co spočítal Paradoxon správně :oops: , pro mě akce skončila dřív než vůbec začala xD:cry:tohle prostě hrát nebudu . Zásoby SH nemám a spoléhat na to , že každý ráno si vytočím něco na kole hrůz na kterém si normálně nic nevytočím - nemíním . Jo akce je "těžká" , tak ať si je xD
     
  19. [Evil]

    [Evil] Zelenáč fóra

    Doškrabat se na odměny pro "rybaření" neni moc velka námaha to půjde samo :) Zbytek vynechám podle mě nemá cenu investovat nafarmené bunusy sklizně a párty lístky na podle mého názoru chudé odměny a pochybné stonky.
    Když to za to stojí neváhám se do akce obout vším co je na skladě třeba ta akce kde byly florenovníky to byla výzva tam jsem napustil vše co šlo a dotáhl do zdárného konce.
     
    vilm4 a evainfo tohle ocenili.
  20. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím,
    zpětná vazba k této akci je podobná i v jiných lokacích. Přesto se v akci nic měnit nebude. Pokusím se trochu rozvést důvody tohoto rozhodnutí. Do 77. úkolu na obou stranách je obtížnost akce nízká-střední. První dvě řady na magický stonek lze tedy získat bez větších obtíží. Další úkoly už jsou bonusové, tudíž jsou určeny pro hráče, kteří se u běžných akcí nudí, jelikož mají brzy hotovo. První dva kompasy potřebné do akce Aqua mánie můžete získat také celkem jednoduše. Další dva již ne, ale na řady na magickém stonku v akci Aqua mánie můžete dosáhnout i bez nich, pokud budete plnit další akce. Samozřejmě hraje roli náhoda, ale ta může být proti vám i v případě, že získáte všechny kompasy. A pokud chcete na závěr trochu povzbudit, tak původně byla tato akce ještě těžší.

    Samozřejmě je volbou každého hráče, jestli je pro něj jeden hodinový kupón na pomocníky za 162 hodin dostatečnou motivací, aby splnil celou akci. Sám se bez něj klidně obejdu, pokud KŠ nebude spolupracovat. ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.