Spektákl na vodních lyžích (30.7. - 4.8.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 29/7/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Na to jak to flákám, mám druhý stonek .... třetí stonek asi nestihnu, zítra musím k mudr, pořád chybí vesty...
    Řádek na padátka bude až poslední den akce... bonus jen první den 2 x + 1 na pole.
    Kadabra je ve skluzu, kytky budou, padátka snad do večera dopadají aspoň na stonek. :oops:
     
  2. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Svůj základní cíl mám splněný, dva kompasy mi otevřely bublinky. Vlevo jsem získala první vstupenku, doplňuji pravou stranu, tam mne čeká úkol 44. Stojím na padátkách, já trubka měla na mýtině výrobny a u vodopádů stáje. Dnes jsem na mýtině párkrát otočila okamžitý šafrán, abych dohnala vestový deficit, u vodopádů dozrává pokrácený čajot. Do práce jdu zítra až na jedenáct, tak můžu vesele pěstovat a lovit vesty...
     
  3. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Tak jsem se dnes do toho taky opřela a akce hotová. Nicméně doufám, že se takový koncept již nikdy více nebude opakovat. Za mě je to jednoznačně neférově postavena akce, kdy nestačí být pracovitým farmářem. Začíná se přitvrzovat, jen aby se to ve finále tvůrcům nevymklo :music:
     
  4. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    hm, doprovodný úkol hotov, vlevo i vpravo splněno 88 úkolů, ještě to nevzdávám ;)
     
  5. anvan

    anvan Dozorce fóra

    Dobré ráno všem!
    Po ranním zhodnocení: první akce, kterou nedodělám, protože ji prostě nestihnu. Rozpěstovala jsem párkrát s SH i vrtulkama, jedu téměř bez prostojů, ale akční kytku dopěstovat prostě nestihnu, ani kdyby čert na koze rajtoval. I když jsem v průběhu akce protočila ne desítky, ale stovky lístků, bonus prostě nepadnul - jen jednou na 6 hodin, a to u těchto delších kytek je naprosto k ničemu. Akce by měla být splnitelná i bez "dopingu", ale v tomto případě to prostě nejde. Musím říct, že jsem hodně zklamaná:(
     
  6. janar53

    janar53 Rádoby autor

    Hezký den-přesně tak, anvan, od začátku pěstuju jak blázen, několikrát nakoupila zelené hnojivo, podařil se mi každý den i bonus, ale je toho moc a brzdí i nepadání padátek. Na obou stranách 80 a nevím, jestli dokončím. Příště do akce s takovým "Ôbr" pěstováním nejdu:cry:Jsem také hodně zklamaná - skoro sem v poslední době nepíši, jen se informuji, ale toto jsem musela
     
  7. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Tak aj já mám hotovo, né úplně celou na to nemám ale stonky dva se povedli aj dobrovolný ukol :p

    [​IMG] [​IMG]
     
  8. matička3

    matička3 Perspektivní autor

    dobré ráno, k čemu je prosím ta modrá vstupenka?
     
  9. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Dobré ráno matička3, vstupenky (jsou dva druhy) použiješ v doprovodném úkolu v družstvu.

    Jsem na tom stejně jako smoulinek (gratulace), rozmýšlím se, jestli dál pěstovat divoké lyže a ten druhý nesmysl.
    Vše bez bonusu, kdyby byl to by jinak frčelo ;)
     
  10. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Doprovodný úkol hotový, až se večer vrátím, zkusím na farmě i na Baha na jedné ploše napěstovat novou kytku, uvidím, kam se doplazím. Alespoň jeden kompas navíc by se hodil. Na mýtině mám šafrán na padátka, u vodopádů urychlený čajot.
     
  11. sirchose

    sirchose Analytik fóra

    Mám pocit že tohle se jen běžným pěstováním ani stihnout nedá,bez bonusů,kola štěstí a spousty zelených kapek,jsou počty požadovaných rostlin příliš velkéxDxDxD
     
    evainfo, tony13257 a janar53 tohle ocenili.
  12. sanzuza1

    sanzuza1 Zelenáč fóra

    Tak já jsem také z akce zklamaná. Pěstováního hodně, ale nejvíc mi vadí, že nepadají vesty. Že ani k tomu, co mám napěstováno, mi vesty nestačí. Kdyby to bylo něco málo, ale chybí mi tak 300. Neporadíte mi, jak zvýšit počet padátek na farmě?
     
    janar53 tohle ocenil(a).
  13. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Tak se mi podařilo navýšit počty kytek i bez KŠ. Zasadila na pole které dává 3x větší úrodu a použila jsem Bonus celkových výnosů S 100% 24h (jiný jsem totiž neměla)prodloužila Pinki Pie. Při použití zelených kapek, vánočky ,bílé nevinnosti a hnoje jsem měla čas stejný jako bych použila jen obyčejná pole s vodou. Pokud použijete ještě vrtulky získáte tak 33ks z jednoho poho pole 2x2(před odečtem 3ks zasazených ukazuje 36ks). Výhoda pro ty co mají málo SH a ZH (nekupuji jen co napadá z obr.stromů)a menší spotřeba obyč hnoje. Tedy pokud jsem dobře počítala zisk z 1x1pole byl 8,25ks. I přes noční vstávání a pravidelné sklízení akci dokončím asi celou, včetně úkolu v družstvu. Bez této pomoci bych úkol jistě nesplnila.Škoda že jsem tento bonus měla pouze jeden.
     
    Naposledy upraveno: 3/8/20
  14. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    sanzuza1 - ahoj, pokud máš hodně akční a nedostačují ti padátka, tak bych se zaměřila na ně - hodila na jednu otočku dlouhodobek - vyšlechtěné na pokrácení růstu ve skleníku, máš-li. ;)
     
    -Jara05- a janar53 tohle ocenili.
  15. Preceja

    Preceja Mistr fóra

    Ty počty od plodin z doprovodného úkolu dál jsou šílené. Pěstuju normálně, sklízím celkem pravidelně, i nějaký bonus byl na začátku, ale to se prostě takhle stihnout nedá, holt budou jen dva kompasy, stonek na kupony budu muset oželet, žádné další zázraky v nabídce nejsou , aby to stálo za vyplácání haldy SH.
     
    ananuki, Veselka a janar53 tohle ocenili.
  16. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    :oops: jde to ztuha, SH došlo a kupovat nebudu, vlevo splněno 91 položek, vpravo 94 - ten kompas na položce 98 by se docela hodil ...
     
    Peto121 a -Jara05- tohle ocenili.
  17. aviavi1

    aviavi1 Pisálek fóra

    Hm tuto hru hraji pro radost ne proto abych do ní cpala jako ***** reálné peníze,což se u této akce nedá splnit,Který *** tak velké dodávky rostlin vymyslel,asi měl úpal
     
    janar53 tohle ocenil(a).
  18. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Doprovodný úkol neplním nedoberu se k VIP vstupence. Včera jsem nebyla na farmě a jeden hnůj na trhu AA STOJÍ 13 300, miliony za hnůj fakt utrácet nechci.:(Takže nesplním nic.:oops::)
     
  19. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    aviavi1 - ahoj, jak už tady psal náš BA Dob, tak cíl získat dva kompasy, abys mohla následně otevřít stonek v Aqua mánii, je splnitelný bez obtíží.
    V této akci se také dají získat dva stonky vcelku bez problémů. Co je dál, ber jako nadstavbu. Mrkni ZDE, možná to pak uvidíš z maličko jiného úhlu ;)
     
    -Jara05- a janar53 tohle ocenili.
  20. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Před týdnem jsme vyrazili s neteří a malými synovci na Kokořínsko pod stan. Wifi nebyla, signál na mobilu nic moc, kolo štěstí se mi obloudit nepodařilo, tak jsem po rozpěstování nasadila do diamantu místo MJS +200% do stodoly na 24 hod a celý den jsem na polích 2x1 pěstovala se superhnojivem. Po vypršení už jen klasika na 1x1. Včera jsme se kvůli trvalému dešti vrátili na dva dny domů, tak jsem dodělávala, co jsem nestihla. Mám hotový celý doprovodný úkol, nastřádané bedýnky vydali 7 obyč a 3 premium nástrahy. I když jsem zasekávala téměř vždy přesně, padaly samé čudly, nejlepší byl čtverzubec. Přesto jsem dostala 4 perly a mám první stonek. Teď se snažím napěstovat lyže a křídlatku na další dodávky. Vestiček mám zatím dost.


    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.