Spektákl na vodních lyžích (30.7. - 4.8.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 29/7/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] ... hezké poledne všem :) tak svůj cíl jsem si jen na dvou plochách splnila a jsem spokojená :p ještě zbylo na bahamce hodně tymiánu, tak zkusím vybrat pana Elixíra, ale hrotit to nebudu, protože hra teď na mobilu zlobí a v práci jsem už stále kromě nedělí. Perly mám v předstihu, ale určitě napadají všem a jak už tu někdo psal, budou nakonec navíc a nevyužity ;)

    PS. tak dál už k elixíru nejdu, protože to dá až v 59-tém úkolu další semínka a to mě zabrzdilo xD no nečetla jsem to fakt poctivě a neberte si nikdo ze mě příklad :p tak držím finišujícím palečky a já si jdu dál po svých cílech :p





    [​IMG] ..... [​IMG]


    .
     
    Naposledy upraveno: 2/8/20
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Včera v 11 jsem si řekla, když vytočím bonus, tak se do akce pustím a první nabídka 200% padla :D, tak jsem si ještě párkrát zatočila a měla jsem 13 rostlinek z minipole, tak jsem se ve 12 do akce pustila. Pustila jsem i chlup v podobě zelených kapek, kterých padlo asi 5 tis. ale dnes v 10.30 hod akce ukončená a stonek na kupony je doma, o ten mi jen šlo, jinak odměny nanic, ale za akci dávám 2, málo padátek jsem doháněla pohankou, ale plus je, že přibyla a dost hojném počtu. A taky za ty odměny, hodně pěstování za nic, proto ty akce nerada dělám, škoda, že nebyly body do sezony, ale ta teprve začne.
    Kadabru jsem neplnila
     
  3. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    tak ja uz mam na pravej 59 uz len lavu potrebujem aby som ziskala listky,no dako to u mna nepada o(((((( este je cas tak snad este nieco naprsi :D Tiez mam iba 2 perly :)
     
  4. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    konecne uz hotovo.. aj Kadabra..a zas nastane dokola meduzy a koniky zetony ci co...a uz by mohli dat aj pokoj s takymito akciamixDxDPerly nikde a sorry 2ks su..A nabuducu podobnu akciu sa nato velebnosti .....:pa teraz som zvedava ako budem hikat s tych Tajomnych chlievov a sadenic..xD
     
  5. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    L 59 / P 57
    Stojim na padajicich vestach.
    Jeste zdibec, at mám druhou vstupenku
     
  6. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Od rána v provozu druhý stonek,ač jsem nechtěla,udělala jsem doprovodný úkol , přeci nenechám propadnout vstupenky a množím osmihodinovky,vyzobu ještě nějaké odměny .I při výšce 174 cenťáků na poslední stonek určitě nedosáhnu :D
     
    Helena1313, matlafous123 a evainfo tohle ocenili.
  7. casmirecka

    casmirecka Pisálek fóra

    Myslím, že tato akce i při intenzívní činnosti a podpoře bonusů a marmelád, není dokončitelná. Nebo je tu snad někdo kdo ví, že jí zvládně- bez peněz, jen pěstováním?
     
  8. .macca.

    .macca. Hrabě fóra

    Původně jsem si šla jenom pro 2 kompasy, ale nakonec jsem si to rozmyslela a udělala jsem i ty 2 stonky, přece jenom dávají dost bodů i když jednou za týden, vytočila jsem si jednou 100% a +1 na 6 hod. tak to šlo rychle, na obou stranách mám 68 a dál už nejedu tím, že mi zůstalo dost rostlin, tak jsem udělala celý doprovodný úkol, ale tu druhou rostlinu už nemíním sadit.
     
  9. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    cesmirecka - bez pěstování tu akci fakt nezvládneš ;)
     
  10. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    casmirecka - ahoj, možná jsi nečetla, co psal k obtížnosti této akce Dob - mrkni tady
    Já na to tak pohlížím, takže se vůbec nestresuji, že nedojedu až na konec. Ty důležité dva kompasy se získat dají a zbytek je navíc ;)
     
  11. -andulka03-

    -andulka03- Rádoby autor

    mužetemi prosím říc kde je ten doprovodný úkol já už tomu nerozumím nevím kde dělám poslední dobu chyby děkuji
     
  12. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    -andulka03- ahoj, doprovodný úkol najdeš v družstvu. Dá se do něho dostat i přímo z akčního okna

    dopr úkol.png
     
    Helena1313 tohle ocenil(a).
  13. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Házím vesty i akční napravo nalevo, vstupenky jsem získal a z doprovodného úkolu se mi zkroutily oči nebo je to tím krouceným tymiánem? Dám vstupenku, dostanu vstupenku ...... no hlavně se dopracovat k těm křídlatkám.

    Edit: milteska: prý to stačí k farm.štěstí, víc mít nemusíme :D
     
  14. milteska

    milteska Expert fóra

    to je nedodělatelné..........2 kompasy mám,semínka taky,jenže času málo a ještě je hodně potřeba a ani ty vesty nepadají tak,jak by si člověk přál
     
  15. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Udelal jsem chybku, vedel jsem ze doprovodny ukol neni treba vic nez pulku, ale rikam si mam dat jen 40 kroku v levym sloupci a to je po 188 kusech v polovine z nich, na to mam dost 7 hodinovky... no jaky prekvako ze to chce pres 2000 najednou, ale uz jsem "prebytek" dal do tech doprovodnych... tak uvidime zda stiham plny sloupce, davam SH i bonusy na akcni, ale nesnazim se to spocitat...
     
  16. farmář-Šimon

    farmář-Šimon Aktivní autor

    Tak koukám, že se nedivím jen já. Taky jsem bezhlavě naházela kytky do úkolu v družstvu a teď zírám, že asi nestihnu napěstovat ani na kompasy :(
     
    dasa1143, Helena1313 a davidson00 tohle ocenili.
  17. dedek1947CSA

    dedek1947CSA Osvícený autor

    vlevo 71,vpravo 74 a budu dávat za 1 hod ty nové rostliny,u kadabry bude ráno stonek a v aqua mánii 2 perly navíc
     
  18. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    [​IMG]
    Hlavni akce komplet, ted jeste dopestovat neco malo na Ztracene vstupenky (brala jsem u nich jen 10 a 10 akcni) a bude hotovo, nicmene hodnoceni uz si muzu dovolit (jako ve skole): 4
    - bez pouziti bonusu nesplnitelna akce (nepamatuji ze by kdy doslo k tomu, ze se cas akcnich kytek nevejde do celkoveho casu akce)
    - prilis penez za malo muziky (ani nudicim se hracum se tentokrat nevyplatily odmeny za mnozstvi pouzitych PL a bonusovych hnojiv)
    - tezka cast obsahuje i potrebne predmety na otevreni beden s nastrahami, takze nesplnenim si hraci snizuji sanci na splneni jine akce
    - o prazdninach a dovolenych zbytecne prekombinovane - RT by udelalo lepe, kdyby si v teto dobe dal pohov nebo nasadil alespon jednodussi a casove a strategicky mene narocne akce
    Nebyt KFC, tak vyberu prvni dva potrebne kompasy a na zbytek se uplne vykaslu, protoze tohle byla opravdu tragikomicka prace RT. Jedno + jsem prece jen ale nasla, abych nemusela dat za 5. A to pouceni, ze na podobne finty uz priste nesakacu (bud RT prida na odpovidajicich odmenach nebo at si hraje sam...).
     
  19. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    L 61 / P 59
    A opet, stojim na padajicich vestach.
    Ale doprovodny ukol v Druzstvu mam hotovy, tak muzu rozpestovat ty druhe 2 akcni rostliny (obe po 25 ks)
    8)
     
    Helena1313 a Zoufálkov tohle ocenili.
  20. maurehata

    maurehata Osvícený autor

    Jsem na obou stranach na ukolu 92. Je to ale jen tim, ze na mne bylo mimořádně štědré kolo neštěstí. Vsechny akce plnim ze setrvačnosti, v poslední době ani nemuzu najit motivaci, jelikoz hra zacala byt takrka nehratelna z mobilu a ja ji z pc nehraju. Nekolik pokusu nez se prihlasim, furt to pada .... Bud se povede ten prechod na unity (mam z toho obavy) nebo se budeme muset nadobro rozloucit, ono by to taky nebylo od veci, toho casu, co bych mela :).
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.