Soutěž Kouzlo pohádek (14.-26.12.2019)

Diskuze na fóru 'Hry na fóru' zahájená uživatelem doben, 13/12/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
 1. xxsoptikxx

  xxsoptikxx Obyvatel fóra

  Odměny co jsem věnovala jsou poslané - prosím o kontrolu zda dorazily v pořádku ;)
   
 2. Katushka23

  Katushka23 Aktivní autor

  Děkuji moc za růžovou netopýří jeskyni :inlove: Úplně jsem zapomněla na II. kolo.:oops: O to více si odměny vážím;) :inlove:
   
  doben a Veselka tohle ocenili.
 3. Alyssea

  Alyssea Pisálek fóra

  Všechny moc zdravím, ověřte si prosím, zda k vám doputovaly odměny v pořádku a dobenovi veliký dík za prima vánoční soutěž :)
   
 4. doben

  doben Ikona fóra

  Zpětná vazba
  Děkuji všem, kteří zaslali zpětnou vazbu k této soutěži. V tomto příspěvku bych chtěl zareagovat na některé připomínky a návrhy.

  Obtížnost kvízu z 1. kola: 2,6/5
  Obtížnost kvízu z 2. kola: 4,4/5
  Časová náročnost kvízu z 1. kola: 2,3/5
  Časová náročnost kvízu z 2. kola: 4,3/5

  Připomínky ke kvízu z 1. kola
  Zde někdo zmínil, že v kvízu mohlo být méně otázek. Tento počet otázek jsem zvolil kvůli tomu, aby nebylo úplně jednoduché dostat se do 2. kola. V druhém kole jsem nakonec počet otázek snížil na 20. Hlavním důvodem bylo snížení časové náročnosti vyplnění a opravení kvízu. Nakonec bych rád upozornil na to, že v Letním kvízu bylo 40 otázek, což bylo zbytečně moc.

  Připomínky ke kvízu z 2. kola
  Kromě vyšší obtížnosti jste zde často uváděli, že na některé otázky nebyla úplně jednoznačná odpověď. To bylo způsobeno především tím, že se na nich podílelo více lidí a někteří si to vyzkoušeli poprvé. Samozřejmě jsem se snažil všechny otázky upravit do podoby, aby byly co nejjednoznačnější, ale asi to nebylo dostatečné. Dalším problémem bylo, že spousta pohádek existuje ve více verzích. Sice v kvízu bylo uvedeno, jestli se jedná o film nebo knihu (U knih byl uveden i autor.), ale stejně někteří odpovídal na jinou verzi pohádky. Navíc možnosti uvést zdroje využilo jen pár lidí, tudíž bylo v tak krátkém čase nemožné ověřit veškeré odpovědi, které se neshodovaly s našimi. Každopádně se v příštím kvízu pokusím vymyslet otázky lépe.

  Přehlednost soutěže
  • Přehlednost byla dostačující 89,7%
  Jsem rád, že vám tato podoba soutěže vyhovuje, tudíž ji budu používat i nadále.

  Komunikace s pořadatelem
  Tady se to obešlo bez připomínek, takže zde také není potřeba nic měnit. I nadále platí, že se můžete zeptat pomocí herní pošty.

  Co se vám na soutěži nelíbilo?
  • těžké otázky
  • málo času
  • více možností v druhém kole
  • otázky z cizího filmu, méně známé pohádky
  Obtížnost otázek byla nastavena tak, aby bylo první kolo jednoduché a druhé těžké. S časem je to náročné, jelikož někteří mají více času o svátcích, jiní zase přes rok. Soutěž sice mohla trvat déle, ale v tom případě bychom nestihli odeslat odměny během tohoto OaD. A jelikož jsem nevěděl, že bude OaD i v lednu, tak jsem nechtěl, abyste na odměny čekali třeba až do února. O otázkách v druhém kole jsem již psal výše. Méně známé pohádky a cizí filmy byly do druhého kola zařazeny kvůli tomu, aby byla soutěž zajímavější a zároveň obtížnější.

  Co se vám na soutěži líbilo nejvíce?
  • zavzpomínala jsem si na staré pohádky
  • vánoční téma - pohádky
  • prinútilo ma to pozrieť rozprávky, ktoré by som inak nevidela
  • pestrost
  • zpracování, rychlost vyhodnocení
  Jsem rád, že si někteří díky kvízu pustili i starší pohádky, nebo se podívali na úplně nové, které ještě neviděli. Zároveň mě těší, že jste ocenili pestrost kvízu, což byla jedna z priorit při jeho tvoření. Co se týče zpracování, tak budoucí soutěže by měly být podobné. Pravděpodobně se i příští rok zaměřím pouze na velké soutěže, které nebudou moc často, ale měly by zaujmout co nejvíce hráčů.

  Které odměny se vám líbily nejvíce?
  • John Citrón
  • růžové výrobny a neonové stáje
  • všechny odměny jsou fajn
  • odměny neřeším
  Bylo mi jasné, že se JC a růžové výrobny umístí na prvních místech. Každopádně mě potěšilo, že spousta lidí se neúčastní primárně kvůli odměnám. Tudíž jsem se rozhodl, že v příštím roce bude u každé soutěže možnost věnování odměn. Takže každý hráč získá možnost do soutěže něčím přispět.

  Proč jste se této soutěže zúčastnili?
  • Kvůli podobě soutěže 46,2%
  • Kvůli pozvánce, která mi přišla herní poštou 25,6%
  • Kvůli soutěžnímu podpisu 20,5%
  • Kvůli odměnám 7,7%
  Jsem rád, že se tak velké množství lidí zúčastnilo kvůli soutěži samotné. Co se týče pozvánek, tak je nejspíš nebudu pravidelně posílat. Pokud nechcete, aby vám unikla některá z mých soutěží, tak můžete sledovat můj deník na fóru, kde se o každé soutěži vždy dozvíte s předstihem. Je vidět, že soutěžní podpis stále funguje, takže je budu tvořit i nadále.

  Chtěli byste si podobnou soutěž zopakovat?
  • Ano, přibližně jednou za půl roku 38,5%
  • Ano, přibližně jednou za 3 měsíce 28,2%
  • Ano, přibližně jednou za 4 měsíce 10,3%
  • Ano, přibližně jednou za rok 10,3%
  Nad pravidelným pořádáním kvízů jsem přemýšlel, ale nakonec jsem se rozhodl, že to není úplně ideální cesta. Tudíž zatím převládá myšlenka, že by se kvízy střídaly s jinými soutěžemi, aby to bylo pro všechny pestřejší. Celkově se mé soutěže dočkají příští rok mnoha změn, tudíž zatím nechci nic slibovat. O všem se samozřejmě dozvíte v mém deníku, až nastane správný čas.


  To je vše. Jelikož byly veškeré odměny při OaD odeslány a MJS s věnci budou odesílány ještě dlouho, tak bych chtěl tímto příspěvkem tuto soutěž oficiálně ukončit. Děkuji všem za spolupráci a budu se na vás těšit u dalších soutěží.
   
 5. vrbovka

  vrbovka Aktivní autor

  Ahoj. Za odměny moc děkuji :D
  Dobenovi velké díky za to, že si s tím dává takovou práci .............
   
 6. Apachie1

  Apachie1 Velvyslanec fóra

  Připojuji se k vrbovce a dobenovi také děkuji za čas, který soutěžím věnuje!
   
 7. doben

  doben Ikona fóra

  Veškeré odměny v podobě řemeslných produktů již byly odeslány. ;)
   
  MatysekKamilek a Apachie1 tohle ocenili.