Letní kvíz s tombolou (16.7.-16.8.2019)

Diskuze na fóru 'Hry na fóru' zahájená uživatelem doben, 16/7/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. doben

    doben Ikona fóra

    Správné odpovědi na soutěžní otázky
    Od teď o nich můžete volně debatovat v tomto vlákně. Počet správných odpovědí udává, kolik hráčů na danou otázku odpovědělo správně. V poznámce se dozvíte, jak jste mohli na správnou odpověď přijít.

    1) Za jakou měnu lze koupit položky v Rama obchodě?
    Správná odpověď:
    Farmářské mince (Groše)
    Počet správných odpovědí: 32
    Poznámka: Odpověď na tuto otázku bylo možné najít přímo ve hře i ve FAQ. Rama mince to opravdu nejsou, ačkoliv to byla druhá nejčastější odpověď.

    2) Kolik máme run na stromě moudrosti?
    Správná odpověď:
    54
    Počet správných odpovědí: 38
    Poznámka: Odpověď na tuto otázku bylo možné najít přímo ve hře i ve FAQ.

    3) Kolik výběhů se vejde do maximálně rozšířeného zvěřince?
    Správná odpověď:
    8
    Počet správných odpovědí: 46
    Poznámka: Odpověď na tuto otázku bylo možné najít přímo ve hře i ve FAQ.

    4) Kterou z těchto rostlin nelze zakoupit v semenářství?
    Správná odpověď:
    Kapradí (Papraď)
    Počet správných odpovědí: 38
    Poznámka: Kapradí lze momentálně získat pouze z dávkovače nebo zakoupit na trhu. Odpověď na tuto otázku bylo možné najít přímo ve hře i ve FAQ.

    5) V jakém levelu se na normálním kole štěstí objevují v hojném počtu růžové stáje?
    Správná odpověď:
    220
    Počet správných odpovědí: 27
    Poznámka: Toto téma bylo často probíráno v Debatě o všem možném, kde jste mohli najít i správnou odpověď. Hráči, kteří se do 220. levelu již dostali mohli znát správnou odpověď z vlastní zkušenosti.

    6) Které z těchto zvířat nemá vlastní výrobnu?
    Správná odpověď:
    Sova
    Počet správných odpovědí: 36
    Poznámka: Všechna ostatní zvířata mají svou výrobnu. (lama - vlněný svetr, rys - tlapkové lízátko, koala - klapky na uši, želva - skateboard, veverka - pikniková deka) Odpověď na tuto otázku bylo možné najít přímo ve hře i ve FAQ.

    7) Jakou bednu dává dekorace Lahodná návnada?
    Správná odpověď:
    Bedna s dárky (Debna s odmenami)
    Počet správných odpovědí: 40
    Poznámka: Odpověď na tuto otázku bylo možné najít přímo ve hře i ve FAQ.

    8 ) Kolik druhů pozadí máme ve sběratelském albu?
    Správná odpověď:
    18
    Počet správných odpovědí: 33
    Poznámka: Vím, že album není zrovna nejužitečnější součástí hry, tudíž to asi málokdo ví, ale lze to ve hře jednoduše dohledat.

    9) Jak se jmenuje úkol v družstvu, ve kterém lze získat Zuzin obrovský strom?
    Správná odpověď:
    Hubatý hrách (Pracovité hrášky)
    Počet správných odpovědí: 35
    Poznámka: Odpověď na tuto otázku bylo možné najít přímo ve hře i ve FAQ.

    10) Které z těchto zvířat má nejnižší protihodnotu?
    Správná odpověď:
    Mýval (Medvedík čistotný)
    Počet správných odpovědí: 40
    Poznámka: Odpověď na tuto otázku bylo možné najít přímo ve hře i ve FAQ.

    11) Na které ploše se objevují želvy? (Předpokládáme, že na plochách není nic umístěno.)
    Správná odpověď:
    Křišťálové vodopády (Krišťáľové vodopády)
    Počet správných odpovědí: 33
    Poznámka: Na tuto otázku jsem se ptal již několikrát. Ovšem pokud jste to nevěděli, tak jste měli alespoň příležitost si pořádně prohlédnout plochy. Želvy lze zahlédnout v potoce, který protéká celou plochou Křišťálové vodopády..

    12) Které z těchto zvířat je ve hře nejdéle bez možnosti jej šlechtit?
    Správná odpověď:
    Papoušek (Papagáj)
    Počet správných odpovědí: 40
    Poznámka: Zde vám mohla pomoct grafika, jelikož je podle ní na první pohled zřejmé, že papoušci mají stále tu starou.

    13) Který základní strom má druhou nejdelší dobu růstu?
    Správná odpověď:
    Půlnoční dub (Polnočný dub)
    Počet správných odpovědí: 27
    Poznámka: Odpověď na tuto otázku bylo možné najít přímo ve hře i ve FAQ.

    14) Které zvíře se dalo šlechtit již několikrát, ale vždy pouze při akcích?
    Správná odpověď:
    Sob
    Počet správných odpovědí: 37
    Poznámka: Myslím si, že sobí šlechtící akce si většina hráčů, kteří hrají déle pamatuje. A pokud ne, tak šla správná odpověď opět dohledat ve FAQ.

    15) Která z těchto miniakcí byla ve hře jako první?
    Správná odpověď:
    Strombola
    Počet správných odpovědí: 30
    Poznámka: Netuším, kolik z vás si skutečně vzpomnělo, kterou akcí všechny tomboly začaly, ale opět je možné to dohledat ve FAQ.

    16) V jaké akci se objevila poprvé Lípa?
    Správná odpověď:
    České kořeny
    Počet správných odpovědí: 42
    Poznámka: Odpověď na tuto otázku bylo možné najít ve FAQ.

    17) Která z těchto akcí trvala jen 48 hodin?
    Správná odpověď:
    Mazaný lišák
    Počet správných odpovědí: 23
    Poznámka: Netuším, jestli si někdo na tuto akci vzpomněl, ale samozřejmě to šlo opět dohledat ve FAQ.

    18 ) Od jakého levelu lze na stromě moudrosti odemknout Zvěřinec, Arboretum a Výrobnu?
    Správná odpověď:
    50
    Počet správných odpovědí: 38
    Poznámka: Tady stačilo zajít na strom moudrosti a podívat se na dané runy.

    19) Kolik je celkem potřeba zlatých banánů na odemčení všech soch v opičím chrámu?
    Správná odpověď:
    3358
    Počet správných odpovědí: 34
    Poznámka: U této otázky měli velkou výhodu ti, kteří mají aktivovány všechny sochy. Ostatní museli k počtu utracených banánů připočítat ty, které potřebují na odemčení zbylých soch.

    20) Která z těchto dekorací bude dávat na ploše nejvíce BZ, pokud bude hráč ve 14. levelu?
    Správná odpověď:
    Hromada ovoce (Kopa ovocia)
    Počet správných odpovědí: 12
    Poznámka: Tato otázka patřila k těm těžším, jelikož bylo potřeba spočítat, kolik BZ budou dávat dekorky, které poskytují x násobek levelu a zjistit, jestli všechny dekorky dávají BZ. Nakonec jen stačilo jednotlivé dekorky porovnat. Všechny dekorace bylo opět možné dohledat ve FAQ.

    21) Ke které akci patří tento obrázek?
    Správná odpověď:
    Nepřátelské převzetí
    Počet správných odpovědí: 26
    Poznámka: Tento obrázek lze dohledat ve FAQ.

    22) Ke které akci patří tento obrázek?
    Správná odpověď:
    Krok v čase
    Počet správných odpovědí: 29
    Poznámka: Tento obrázek lze dohledat ve FAQ.

    23) Ke které akci patří tento obrázek?
    Správná odpověď:
    Srdce a duše
    Počet správných odpovědí: 20
    Poznámka: Tento obrázek lze dohledat ve FAQ.

    24) Ke které akci patří tento obrázek?
    Správná odpověď:
    Dokonalost sama
    Počet správných odpovědí: 16
    Poznámka: Tento obrázek lze dohledat ve FAQ.

    25) Ke které akci patří tento obrázek?
    Správná odpověď:
    Malí pomocníci 2017
    Počet správných odpovědí: 14
    Poznámka: Tento obrázek lze dohledat ve FAQ. U této otázky hodně lidí zvolilo jako odpověď ,,Senzační barbecue”, což není správně. Senzační barbecue byl název úkolu v družstvu, který souvisel s akcí Malí pomocníci 2017, ale měl jiný obrázek.

    26) Ke které akci patří tento obrázek?
    Správná odpověď:
    Radovánky s barvami
    Počet správných odpovědí: 24
    Poznámka: Tento obrázek lze dohledat ve FAQ.

    27) Ke které akci patří tento obrázek?
    Správná odpověď:
    Kéž bys tu byl!
    Počet správných odpovědí: 17
    Poznámka: Tento obrázek lze dohledat ve FAQ.

    28 ) Ke které akci patří tento obrázek?
    Správná odpověď:
    Pečivo z Prázdnoty
    Počet správných odpovědí: 32
    Poznámka: Tento obrázek lze dohledat ve FAQ.

    29) Ke které akci patří tento obrázek?
    Správná odpověď:
    Sladký domov a TOP 3000
    Počet správných odpovědí: 19
    Poznámka: Podobný obrázek lze dohledat ve FAQ.

    30) Ke které akci patří tento obrázek?
    Správná odpověď:
    Nepatří ani k jedné akci z nabídky (Nepatrí ani k jednej akcii z
    ponuky)
    Počet správných odpovědí: 16
    Poznámka: Pokud jste hledali obrázek u akcí z nabídky a nenašli, tak jste hledali dobře.

    31) Co všechno nezbytně potřebujete pro okamžité dozrání rostliny pomocí superhnojiva? (okamžité dozrání=zkrácení času růstu na nulu)
    Správná odpověď:
    Runa na stromě moudrosti, Vánočka, Bílá nevinnost, Kaštanový řádek, Bonus ve skleníku (Runa na strome múdrosti, Vianočka, Biela nevinnosť, Gaštanový riadok, Bonus v skleníku)
    Počet správných odpovědí: 10
    Poznámka: Majitelé Kaštanového řádku správnou odpověď určitě znali. Ostatní mohli buď hledat v diskuzích na fóru nebo logicky přijít na správnou odpověď.
    A zde máme výpočet:
    Superhnojivo s runou na stromě moudrosti - SH zkracuje růst o 60%
    Vánočka + Bílá nevinnost - zvýšená účinnost SH o dalších 15 %
    Kaštanový řádek - zvýšená účinnost SH o dalších 5 %
    Celkem tedy zkracuje SH čas růstu o 80%. (60%+15%+5%=80%)
    Nyní přichází na řadu bonus ze skleníku (zvýšená účinnost SH o 25%), který se s předchozími bonusy nesčítá, ale zvyšuje o 25% těch 80%.
    Tudíž výsledek: 80%*1,25=100%
    Pokud by se bonus ze skleníku sčítal, tak by nebyl potřeba Kaštanový řádek.Použití vody a hnoje by nedávalo smysl, protože je nemůžete použít zároveň se SH, tudíž by nemohlo dojít ke zkrácení času růstu na nulu.


    32) Který z těchto produktů nelze zakoupit na trhu ani poslat jako dárek sousedům?
    Správná odpověď:
    Melounová magie (Melónové kúzlo)
    Počet správných odpovědí: 31
    Poznámka: Produkty, které lze zakoupit na trhu šlo z možností vyřadit jednoduše. Ze zbylých produktů šlo už jen o vyřazení těch, které lze posílat. A pokud jste je neměli, tak jste mohli požádat třeba sousedy.


    33) Kolik druhů děsivých rostlin musíte napěstovat, abyste mohli zakoupit v Jackově obchodě Slizký mlýn? Bereme v úvahu, že veškeré potřebné předměty můžete získat pouze z Jackova obchodu a krmivo nemůžete nahradit superkrmivem.
    Správná odpověď:
    21
    Počet správných odpovědí: 4
    Poznámka: U této otázky šlo jen o to, jestli se vám chtělo počítat. Pokud ano, tak jste mohli buď přímo ve hře nebo ve FAQ na fóru. Nejlepší asi bylo vypsat si vše, co potřebujete na papír a poté spočítat kolik tam je různých druhů děsivých rostlin.

    34) Která z těchto dekorací má momentálně při miniakci Obchoduj a Daruj nejvyšší hodnotu? Bereme v úvahu především hodnotu pro sběratele, za kterou se tyto dekorace vyměňují.
    Správná odpověď:
    FARMERAMA aréna (se střechou) (FARMERAMA aréna so strechou)
    Počet správných odpovědí: 13
    Poznámka: Dlouho jsem zvažoval, jestli tuto otázku do kvízu zařadit. Nakonec zvítězilo to, že jsem chtěl kvíz co nejpestřejší a aby se týkal co nejvíce částí hry. Kdybych věděl, že se FARMERAMA arény dostanou do výprodeje v průběhu kvízu, tak bych tam tu otázku určitě nedal. Bohužel toto jsem nemohl ovlivnit. Každopádně to bylo naposledy, co jsem do kvízu zařadil otázku tohoto typu. Co se týče správné odpovědi, tak FARMERAMA aréna (se střechou) má jednoznačně nejvyšší sběratelskou hodnotu z nabídky. Vzhledem k mým zkušenostem s těmito dekoracemi odhaduji jejich cenu takto:
    John Citrón má logicky hodnotu 1 JC
    Křeččí past má hodnotu menší, než 1 JC
    Kaštanová srna má hodnotu menší, než 1 JC
    FARMERAMA aréna (bez střechy) má hodnotu okolo 1 JC
    Srdce pro maminky má hodnotu 3-5 JC
    Kaštanový farmář má hodnotu 4-5 JC
    CBS traktor má hodnotu 5-6 JC
    FARMERAMA aréna (se střechou) má hodnotu 10 a více JC

    *JC = John Citrón

    Problém je v tom, že díky výprodeji fotbalových dekorací hodnota FARMERAMA arény (se střechou) rozhodně výrazně klesla, tudíž již velmi pravděpodobně není nejhodnotnější dekorací z nabídky. Zvažoval jsem, jestli u této otázky neupravit hodnocení. Nakonec jsem se rozhodl, že nechám jako jedinou správnou odpověď FARMERAMA arénu (se střechou), jelikož rozdíly mezi hodnotou dekorací Srdce pro maminky, Kaštanový farmář a CBS traktor jsou malé. Navíc dekoraci CBS traktor nezvolil jako správnou odpověď nikdo. Nakonec bych rád zmínil, že toto byla vyloženě otázka pro hráče, kteří se zajímají o miniakci OaD a především o vzácnější dekorace. Správnou odpověď nikde dohledat nešlo.


    35) Která z uvedených možností neobsahuje názvy dvou stromů, které byly do hry zavedeny současně?
    Správná odpověď:
    Žluté lapacho - Clausena wampi (Žltý trúbkovec - Strom wampi)
    Počet správných odpovědí: 18
    Poznámka: U této otázky měli určitě výhodu ti, kteří hrají déle a hlavně mají dobrou paměť. Každopádně i toto šlo celkem dobře dohledat ve FAQ.

    36) Která z uvedených možností neobsahuje názvy dvou stájí nebo jejich vylepšení, které byly do hry zavedeny současně?
    Správná odpověď:
    Obydlí pro medvěda V: Neonové - Chovný rybník V : Neonový (Medvedí brloh V: Neónový - Chovný rybník V : Neónový)
    Počet správných odpovědí: 16
    Poznámka: U této otázky měli určitě výhodu ti, kteří hrají déle a hlavně mají dobrou paměť. Každopádně i toto šlo celkem dobře dohledat ve FAQ.

    37) Kolik Johnů Citrónů by bylo potřeba, aby byla šance na vyskočení akčního předmětu z pole 100% v případě, že by byla základní šance na vyskočení akčního předmětu z pole nastavena na 40%?
    Správná odpověď:
    30
    Počet správných odpovědí: 4
    Poznámka: Na začátek bych chtěl zmínit, že je důležité počítat pouze s tím, co je obsaženo v otázce. Tudíž není potřeba brát v úvahu další bonusy jako např. poháry, legendu nebo řádky v nebi. Myslím si, že hlavním problémem u této otázky bylo, že není moc hráčů, kteří vědí, jak bonus JC funguje. 1 JC zvyšuje šanci na vyskočení předmětu o 5%. Problém je v tom, že JC nepřidává šanci 5%, ale o 5% zvyšuje základní šanci. Pokud bychom tedy použili 10 JC, tak se šance na vyskočení předmětu zvýší na 60%, jelikož 40% je základ, který zvětšíme o 50% (10*5%). Na zvýšení základní šance 40% na 100% tedy potřebujeme 30 JC, jelikož ji musíme zvýšit o 150%. Vzhledem k počtu správných odpovědí by mě zajímalo, jestli tento výpočet někdo opravdu znal.
    *JC = John Citrón


    38 ) Kterého z těchto šlechtěnců nemůžete získat z bedny?
    Správná odpověď:
    Vznešený žabák (Lady žaba)
    Počet správných odpovědí: 14
    Poznámka: Mít přehled v bednách je stále těžší, takže se nedivím, že tu nebylo moc správných odpovědí. Každopádně i tady jste mohli nakouknout do FAQ.

    39) Která z těchto řad na magickém stonku nemá upravené obláčky, na které se umisťují dekorace?
    Počet správných odpovědí:
    16
    Správná odpověď: Řada na magickém stonku ,,Halloweenská pohádka" (Rad zázračného výhonku ,,Halloweenska rozprávka")
    Poznámka: U této otázky šlo o hledání, protože si nemyslím, že by to někdo věděl, ale třeba ano. Hledat jste mohli buď přímo ve hře nebo ve FAQ na fóru.

    40) Která z těchto rostlin se do hry dostala nejdříve?
    Správná odpověď:
    Šípek (Šípka)
    Počet správných odpovědí: 8
    Poznámka: Tato rostlina se do hry dostala během akce Mazaný lišák, kde byla akční rostlinou. Řekl bych, že tato otázka byla nejtěžší, ale přesto se našly otázky s nižším počtem správných odpovědí.
     
    jindrasofr, Pianko a Honzulka05 tohle ocenili.
  2. doben

    doben Ikona fóra

    Konečné pořadí

    [​IMG]
     
  3. doben

    doben Ikona fóra

    Účty vyloučené za porušení pravidel
    Stejně jako u první tomboly, tak i tentokrát se někdo pokoušel zúčastnit soutěže s více herními účty. Naštěstí jsem od začátku počítal s tím, že se o to někdo může pokusit. Hlavním důvodem bylo to, že u této soutěže by tak někdo mohl získat obrovskou výhodu nad ostatními. Proto jsem to tentokrát hlídal mnohem pečlivěji než u jiných soutěží. Bohužel nedokážu zajistit, aby byli odhaleni všichni, kteří tímto způsobem podvádí, ale myslím si, že u této soutěže se mi podařilo vyřadit minimálně drtivou většinu účtů, které porušily pravidla.

    Co se týče konkrétních důkazů, tak ty zveřejňovat nebudu, aby toho někdo nezneužil. Každopádně jsem je probíral s několika lidmi a všichni jsme se shodli na tom, že šlo o porušení pravidel. Hlavní slovo jsem měl jako pořadatel já, tudíž pokud byl někdo vyloučen neprávem, tak je to na mně. Ovšem já jsem naprosto přesvědčen, že všechny účty byly vyloučeny oprávněně. Samozřejmě všichni dostali prostor se obhájit, ale nikdo mě nepřesvědčil. Mým hlavním cílem vždy bylo a bude, aby mé soutěže byly co nejférovější a snažím se pro to dělat maximum.

    Jelikož se v případě účasti v soutěži s více účty jedná o hrubé porušení pravidel soutěže, tak jsou všechny vyloučené účty vyloučeny navždy ze všech mých soutěží. V souvislosti s množstvím vyloučených účtů jsem se rozhodl v mém deníku založit Černou listinu, kde najdete seznam všech účtů, které byly navždy vyloučeny z mých soutěží.

    Kvůli porušení zákazu účastnit se soutěže s více účty byly ze soutěže vyloučeny následující účty: sejda621, §nika§, verudle, KameniceCZ, Vejda, Manas006, stagy94, paja641, taťulda62, -honyz-, =o)Meruňka(o=, Hanz68, .Verouš., šátek71, vodák02, ...abcabcabc..., .oMERUŇKAo., Jencek, KoozA.RoozA, lenyv73, opice.lumpice, petrverčin, stagy97, stanka159

    Hráči, kteří byli vyloučeni z této soutěže za neexistující nick se mohou účastnit mých dalších soutěží.
     
    Honzulka05, kiki2305 a jesterka74 tohle ocenili.
  4. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    doben krásná práce se vším všudy,klobouk dolů....

    Cílů/odměn je 10 ,takže jestli dobře chápu,tak na mé 13.pozici odměnu nezískávám? Jen se ptám,s žádnou jsem nepočítala,takže jen čistě informativně.Ráda se příště zase zúčastním,jsem soutěživý typ :p

    Edit : díky za vysvětlení,budu se těšit na výhry všech účastníků :)
     
    Naposledy upraveno: 17/8/19
  5. doben

    doben Ikona fóra

    jesterka74 bylo dosaženo devíti cílů. Tudíž jsou do losování zařazeny všechny odměny kromě posledního JC a bonusového kódu. Umístění hraje roli pouze v tom, že ti nejlepší za něj dostali lístky navíc. Ty jsou v tabulce označeny jako lístky za umístění. Zítra proběhne losování odměn, ve kterém může vyhrát kdokoliv, kdo má alespoň 1 lístek do tomboly. Navíc se na jeden lístek dá vyhrát více odměn. Tudíž pokud by měl někdo obrovské štěstí, tak může vyhrát na jeden lístek všechny odměny, ale to se velmi pravděpodobně nestane. Čím více lístků soutěžící má, tím má větší šanci, že něco vyhraje. Ale není zaručeno, že soutěžící s nejvyšším počtem lístků musí něco vyhrát. ;)
     
  6. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Připojuji se k Ještěrce a smekám - bezva soutěž a jako vždy perfektně připravená i zpracovaná (vč. hodnocení a výsledků). Určitě mluvím za všechny účastníky, když říkám, že děkujeme a těšíme se na další :)
     
  7. Milka66

    Milka66 Veterán fóra

    Tak, tak ... dievčatá to vystihli pekne a úplne súhlasím. Navyše som milo prekvapená s mojím umiestnením :D
     
  8. doben

    doben Ikona fóra

    Losování odměn
    V první části videa se dozvíte o soutěži vše podstatné a v druhé části uvidíte samotné losování.




    Zde najdete přehled odměn a vítězů.
    Gratuluji všem, kteří měli štěstí a něco vyhráli.
    Ostatním přeji hodně štěstí do příště a děkuji za účast.
    Doufám, že jste si všichni tuto soutěž užili.
    Budu moc rád za zpětnou vazbu.

    [​IMG]
     
    jesterka74 tohle ocenil(a).
  9. doben

    doben Ikona fóra

    Jelikož mám těch bonusových kódů více, tak jsem se rozhodl, že všem hráčům, kteří se umístili podle počtu bodů z kvízu mezi deseti nejlepšími a nic nevyhráli dám alespoň bonusový kód. Bonusový kód tedy kromě Honzulky05 a Petky03 získává také kubíkpytlík, medved222, kiki2305 a mamcalenca. Myslím si, že za ten počet bodů z kvízu si to určitě zaslouží.
     
  10. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Moc děkuji za navíc přidělený bonusový kód.
     
    L.Lady, doben a Honzulka05 tohle ocenili.
  11. jindrasofr

    jindrasofr Stálice fóra

    I když se na mne štěstí neusmálo, myslím, že mohu být se svým výsledkem spokojená. Soutěž jsem si užila, Dobenovi děkuji za skvělou přípravu i práci. Výhercům gratuluji :)
     
    L.Lady, doben a Honzulka05 tohle ocenili.
  12. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Jindro,já si taky myslel že nic nevyhraji,ale na poslední chvíli se za kopečkem usmálo sluníčko,akorát je mi líto těch,kteří nic nevyhráli a naopak Gratuluji všem co alespoň něco získali.Hlavně asi Gratuluji výherkyni Johna Citrona,xxxsoptikxxx
     
    jindrasofr, Milka66 a L.Lady tohle ocenili.
  13. jesterka74

    jesterka74 Vévoda fóra

    Všem výhercům moc gratuluji,já štěstí neměla,ale nevadí,tak třeba příště,aspoň si trošku oživím znalosti :D

    Koukám,že někdo vyhrál 3x,2x...tak mě jen napadl trošku jiný způsob losování (netrvám na tom,aby bylo zavedeno).Losovalo by se stejným způsobem,jen ,,výherce" by byl z dalších kol odebrán,aby měli šanci i ostatní...Tzn.,že každý by měl možnost získat pouze jednu odměnu,ale šance pro větší počet hráčů.

    Budu se těšit na další skvělou soutěž
     
    Naposledy upraveno: 18/8/19
    Honzulka05 tohle ocenil(a).
  14. Pepe4467

    Pepe4467 Osvícený autor

    Zdravím vespolek,
    všem, kdo byli vylosováni gratuluji.
    Já si kvíz užila i přestože se na mne štěstěna tentokrát neusmála.
    Těším se na další soutěž.
    Příjemnou zábavu všem.
    xD
     
  15. mariejosefa

    mariejosefa Stálice fóra

    za výhru děkuji,
    těm, co nevyhráli, přeji štěstí příště
     
  16. L.Lady

    L.Lady Obyvatel fóra

    Dobenovi velké díky za soutěž, kterou jsem si užila a zjistila, že ačkoliv hraji farmu téměř od začátku, mé znalosti jsou žalostné :music: Že jsem nic nevyhrála nevadí a všem výhercům moc moc gratuluji. Možná bych pro příště nějakým způsobem zvýhodnila hráče s vyšším počtem bodů. Aby měli větší šanci získat odměnu.
     
    Honzulka05 a doben tohle ocenili.
  17. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Zdravím,
    no tak mám bednu, pecká :) bronzovou :))

    děkuji za soutěž, ale vzdávám se výhry
    dekorace vodní kanon pro mě nemá žádnou hodnotu
    a věřím že někomu jinému udělá radost, dekorací mám plnou lištu a také by v té liště zůstala
    což je škoda a i škoda lístku který se dá využít jinak

    soutěž byla těžká a fajn a těším se na další

    PS: Pokud tedy musím vybrat vybírám sousedku medved222​
     
    Naposledy upraveno: 18/8/19
    Honzulka05 a doben tohle ocenili.
  18. doben

    doben Ikona fóra

    Každý soutěžící již obdržel herní poštou zprávu, takže by již měli všichni vědět, že jsou k dispozici výsledky. Kvůli limitu zpráv trvalo odesílání celkem dlouho, ale už se mi podařilo odeslat i všechny bonusové kódy. Doufám, že nebudou žádné problémy s jejich aktivací. Návod na aktivaci kódu najdete ZDE(klik).

    jesterka74 způsob losování, který navrhuješ jsem použil u soutěže Adventní kalendář. Jeho nevýhoda spočívá v tom, že pokud by někdo vyhrál jednu z předchozích odměn, tak by třeba byl zklamaný, že už nemůže vyhrát Johna Citróna. A jelikož se tentokrát soutěžilo o dva Johny Citróny, kteří jsou podle mě velmi hodnotnými odměnami, tak jsem chtěl, aby je měli šanci získat všichni, kteří se zapojili. Každopádně tvůj způsob určitě zase někdy využiji, ale hodí se spíš u menších soutěží.


    L.Lady zvýhodnit hráče s vyšším počtem bodů bylo mým cílem. Bohužel jsem neodhadl dobře všechny počty, jelikož jsem tento formát soutěže použil poprvé. Co se mi podařilo odhadnout byl počet soutěžících a celkové množství nasbíraných bodů, tudíž byly rozumně nastaveny i jednotlivé cíle. Počítal jsem s tím, že na splnění 10. cíle bude potřeba 50-60 soutěžících, což se potvrdilo. Bohužel se mi nepodařil odhadnout počet bonusových lístků za umístění, který měl být vyšší. Také mohly být bonusové lístky za dosažení určité hranice bodů v kvízu např. 50+ bodů = 5 lístků navíc. Každopádně už vím co změnit, takže si myslím, že příště se mi to povede vyvážit lépe. Ovšem stále tu bude prvek, který neovlivním a tím bude počet soutěžících. Kdybych věděl, že se zapojí např. přesně 50 hráčů, tak to dokážu vyvážit perfektně. Jenomže když nevím, jestli se zapojí 10 hráčů nebo 50, tak se to vyvažuje špatně.

    Oběma děkuji za zpětnou vazbu.


    Pokud se budete chtít vzdát výhry, tak prosím vyberte soutěžícího, který si ji podle vás zaslouží.
    Pokud nikoho nevyberete, tak přijde výhra vám.
     
  19. Petka03

    Petka03 Vycházející hvězda fóra

    Ahoj, děkuji za soutěž, bavila mne;) Objevila jsem jí náhodou, když jsem hledala jakoukoliv záminku proč nežehlit tu horu prádla, co jsem si dala za úkol konečně zdolat během volných dní. A musím říct, že čas strávený s kvízem byl rozhodně o dost příjemnější :D Zavzpomínala jsem na časy soutěží na chatu. Výhry jsem nečekala, šlo mi spíš o to vyzkoušet se, co vím a nebo dokáži najít během doby, co jsem si na to dala. A kromě totálního znechucení z počítání děsivých plodin (což jsem nakonec vzdala a tipla) mne to fakt bavilo:D
    Takže ještě jednou díky moc, dal jsi si s tím fakt práci.
    P.S. Růžovou netopýří jeskyni pošli prosím ještěrce74
     
  20. xxsoptikxx

    xxsoptikxx Obyvatel fóra

    Ahojky,
    chci moc poděkovat dobenovi za letní kvíz, který zpestřil jedno mé prázdninové odpoledne. Moc mě bavilo hledat odpovědi na otázky, brouzdat po fóru a hledat co patřilo ke které akci. Díky tomu jsem se u akcí pozastavila a zavzpomínala jsem si.
    To, že bych získala nejvíc bodů mě ani nenapadlo, natož, že bych mohla něco vyhrát. Člověk za ta léta nasbíral vše co ke hře potřebuje a jelikož akce zvládám v pohodě, tak poprosím dobena, aby mou výhru (mám z ní opravdu radost) poslal hráčce Danča57, která je v tabulce umístěná na poslední pozici a žádnou výhru v losování nezískala.
    Ještě jednou moc děkuji za kvíz a už se těším na další soutěž do které se jistě zapojím ;)