Sněhová myš se vrací I - VI (1.12. - 7.12.2022) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 30/11/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Akci vynechávám, nemám denní ráda :)
     
  3. janar53

    janar53 Rádoby autor

    Do akce jdu, není toho moc, padátka na hlavní, tak se mohou dát dlouhodobky, zkrátka "U mně dobrý" ;)
     
  4. qaqa42

    qaqa42 Zelenáč fóra

    taky se do toho pustím, ostatním přeji aby se jim dařilo
     
  5. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Do akce určitě jdu ;)
     
  6. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoj, do akce jdu a těším se :). Také moc nemusím denní akce, ale snažím se žádnou akci nevynechávat. Takže zítra hurá do toho ;). Všem, kdo se do akce pustíte přeji fajn hru :);). Hezký den :)
     
  7. goldedawn

    goldedawn Znalec fóra

    Zdravím.Akci vynechávám.Je čas odpočinku po bláznivé Topce.xDxDxD
     
  8. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Kvůli návratu sněhové myši, pojedu jak motorová myš ;)
     
  9. maribeja

    maribeja Stará škola

    Ahoj do akce jdu jako ,do každé denní akce mně nevadí dělám je stejně večer a co se týká odměn ,tak ty už dobrý rok neřeším ,pokud to není stonek nebo hnojiva a SK,tak většina končí v nafukovací liště.
     
  10. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Zdravím všechny, akci samozřejmě nevynechám, vše je splnitelné a každý bodík dobrý.
     
  11. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Ahojte vespolek, já mám jednodenky ráda, začnu plnit až v pátek ráno za pomocí SH a hned zase hlavní louku dám do původního stavu, jen si říkám, že je těch padátek nějak podezřele málo :music:
    Potřebné množství akčních komodit
    [​IMG]

    Hodně zdaru všem, kdo se do akce pustí ;)
     
  12. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím
    Tak akci samozřejmě nevynechám :)

    Děkuji dinoalesi za počty, mě se to nikdy nechce počítač :p
    [​IMG]
     
  13. Richards76

    Richards76 Znalec fóra

    Ja mám zameškané 10 rokov, takže každý riadok "dobrý" aj keď nie je dobrý. Počas akcie ranné zmeny, to mi moc nevyhovuje, ale zabojujem.
     
  14. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Já nad tím už nepřemýšlím, prostě na hlavní fláknu vodnici a uvidíme
    Vím určitě, že v sobotu určitě ten úkol neudělám

    Dnes už se na farmě asi neobjevím, jsem utahanej jako štěně :sleepy:
     
  15. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Rádo se stalo... no to je jasný, myslím, že i tak máš té práce dost ;)
     
  16. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Ahojky
    Do akce jdu. Zdá se mi, že to bude na pohodu. Moc se toho nepotřebuje teď otázka jak to bude padat na padátka štěstí nemám. Denní akce mi vůbec nevadí, Když nezapomenu tak zítra na startu (O děsivce jsem také věděla a všimla jsem si jí až v 16 hod.) Děkuji dinoalesi za výpočty. Přeji ať se daří nejen při plnění akce. Krásnou hru
     
  17. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Ahojky. Do akce jdu - jen mi vrtají hlavou ta padátka. Podezřele málo jich je, ergo kladívko, nasázím polovic stromů a zbytek laskavec, Hyn sa hukáže.:p;)
     
  18. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Jen je nechte padátka nebo nám je zvýší raz dva :D. Jednou moc, podruhé málo...
    Zítra na startu zdar.
     
  19. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Zdravím, ač denní akce nemám ráda, zúčastním se. Hlavní louka je připravena na zítra. Děkuji za počty a celkový přehled.
     
  20. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ja samozrejme akciu nevynecham :p Budem sice do vecera v robote ale tych par minut si najdem aby som rozpestovala ;) Samozrejme ziadne tocenie Ks,na to nebude cas,snad to dako zamaknem v robote aj na farme xD
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.