Sněhová myš I - VI (6.1. - 12.1.2021) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 5/1/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Jemima62

    Jemima62 Rádoby autor

    přeji všem dobré ráno, jsem asi jaksi "mimoňů --- prosím o radu jak je to s těmi padátky ---- mám jich pouze 37 - takže hra na náhodné vypadnutí padátka je pro mne pasé? nebo je na to nějaký fígl, děkuji za radu a pomoc
     
    tenista99 a matlafous123 tohle ocenili.
  2. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    DANKA722 Me jen tak neoblbnes, devce... ja te znam! :D Vstavala jsi v 21:00, roztocila kolo a ted nas tady zkousis presvedcit, jak ze zoufalstvi tahas ze systemu 5 kousku navic ve dve rano xD;)

    EDIT: Jemima62 Figl je nejdelsi plodina, kterou na farme mas, zkracena na casu rustu remeslnymi produkty (najdes na trhu) a nejlepe jeste vyslechtena ve skleniku. Nevim, jaky jsi lvl, ale ve skleniku lze pokratit treba 21 hodinovy safran na nulu, takze sklizis okamzite. Plus dalsi figl je samozrejme dekorace John Citron. Více najdeš ve vlakne Jak na vypadavatka.
     
    Naposledy upraveno: 9/1/21
  3. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Psala jsem včera do jiného vlákna, tak ještě jednou tady:
    Vrátili jsme se včera z chaty v 16,33 hod.:) byla jsem bez signálu, v autě mi to také nešlo, bo se mi dělalo špatně, zkoušela jsem to po dlouhé době a nedělá mi to dobře, tak hotovo bylo až v 16,45 hod. škoda, tak zase snad příště to bude zase lepší

    :DxD
    Poprosím modiky, zda by za nás neorodovali, až bude zase změna ve stromě moudrosti, aby tam šly přidat, samozřejmě za kopu hvězdiček, Johnové Citronové, stěhování mě jaksi nebaví.

    Dnes jsem zprovoznila i TeamViewer, tak snad to příště na cesty bude lepší, na mobilu budu zprovozňovat za chvilku, PC už mám
    :):music:
     
    výpliv, -Jara05- a tenista99 tohle ocenili.
  4. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Chybělo mi 5 sněhuláků.Hodila sem všechny do úkolu,počkala až připíšou a taky celej úkol hotovej.
     
    výpliv a -Jara05- tohle ocenili.
  5. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Joooo, "dala" jsem to... ale vzhledem k tomu, že jsem ráno vylézala z postele až v 8:30... a teď se věnuju školní práci a třeťákovi, který už včera 3hodinovou on-line výuku už nezvládal... takže je to za vteřinu 14 -.-

    Časomíra do konce této 3. části akce 00:40 hod.
     
    výpliv, -Jara05- a dasa1143 tohle ocenili.
  6. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    taky hotovo
     
    výpliv a -Jara05- tohle ocenili.
  7. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    zdravím, tak se na mě nedostalo akční, po 2x jsem aktualizovala a nic, dala jsem mrkev. Prosím podívejte se na to
     
    výpliv a -Jara05- tohle ocenili.
  8. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    výpliv, -Jara05- a matlafous123 tohle ocenili.
  9. Dob

    Dob Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím,
    pokud se někomu nepřipsala akční rostlina, tak je nutné kontaktovat herní podporu.
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  10. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    Dob ahoj, již jsem kontaktovala herní podporu. Děkuji
    Peto121 - ano jsem na divoké louce, a mám akční rostlinu 0, když jsem na ní klikla, tak mi to napsalo, že se do 5 hodin připíše. V prvé části této akce se mi zmizení akční vyhnulo, tak teď si to musím také zkusit. Přeji příjemnou hru
     
    výpliv, -Jara05- a Dob tohle ocenili.
  11. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Start OK, jen rozpestovani pujde pomaleji, protoze se mi kvuli vanocce a nevinnosti nechce rusit BZ bonusy, kdyz za 2 hod. sklizim :p

    EDIT: Btw nemohl by nam RT prevest aspon tato dva rem. produkty do stribra?
     
    Naposledy upraveno: 9/1/21
  12. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Colombo, jsem na tom stejně, mám tam bonusy na šlechtění, tak akční půjde pomalejio_O, ale do večera je hotovo a to je hlavní a nesmím zapomenout nasadit na zítřek na padátka laskavec
     
  13. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    zdravím, tak již zasazeno. Děkuji
     
  14. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

  15. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Akční již rozpěstována a z TS mám také jednu Ravenalu - celkem bylo 23 ks, 10 je ještě tajemných, ale díky za tu jednu.
     
  16. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Čert vždycky na větší hromadu...
    [​IMG]
    ...v tomto případě se pochopitelně se nezlobím.
    Pak to pochopitelně nemohlo dopadnout jinak...
    [​IMG]
    4. myška zajištěna...
    [​IMG]
    Přál bych všem, aby měli stejné štěstí jako já.
     
    Naposledy upraveno: 9/1/21
  17. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    svatku, svatku xD, také jsem točila, ale tolik štěstí jsem neměla:oops:, ale nebečím, mám šťastnou farmu a vypadl :inlove:Sněhulda v krabici
     
  18. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Máte kolo neštěstí nastavené jinak, já z 89 normálních a 30 PL NIC. i tak to všem přeji, zatím mám ještě trošku ZUZI tak to jde:p;)
     
  19. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Tak hotovo už pěstuju na zítra :) :p
    Jinak taky stíhám v klidu takže se připojuju k @Y_n_O a kdyžtak kdo nestíhá napiště a já při OaD pošlu když budu mít tu nějakou dekorku navíc nevím vlastně kolik jich je celkem navíc :D

    [​IMG]
     
  20. raddre

    raddre Baron fóra

    dasa1143 nemlich to samé, sice mi dalo něco růžového, ale vavážili to 6xžluté mlékáry a hvězdičky a jak píše jan.svatek Čert vždycky na větší hromadu...[​IMG]
    hlavně, že mám hotovo
    [​IMG]

    taky mám vše, takže budou i dekorky navíc pro potřebné, při OD pište daruji
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.