Sněhová myš I - VI (6.1. - 12.1.2021) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 5/1/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Sněhová myš I–VI ::..
    Prostor pro vaší diskuzi

    [​IMG]

    Začátek akce: 6.1.2021 ve 14:00 hod
    Konec akce: 12.1.2021 ve 14:00 hod
    Minimální level: Farma 6 - 50 + otevřená Bahamarama
    Obtížnost: střední / těžká


     
    Deleted member 75518 tohle ocenil(a).
  2. Veselá.99

    Veselá.99 Vycházející hvězda fóra

    No uvidíme...... ale Unity mě asi odradí.
     
  3. drahulína

    drahulína Stálice fóra

    • Nepoužívej tlačítko "odpovědět" (odpověď s citací), pokud reaguješ na příspěvek bezprostředně nad tvým. Začni psát do nového příspěvku a dotyčného jen oslov. Děkuji Skali
    Veselá.99

    *** odstraněna zbytečná citace předchozího příspěvku
    Tak hrej na Flash.Přepni si to při přihlášení v pravém spodním rohu až do 11.1
     
  4. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak u mne Unity na farmaření vliv nemá, ale nepravidelná pracovní doba. Uvidíme, řekl slepý hluchému a šli s beznohým do kina na němý film 8)
     
    Naposledy upraveno: 6/1/21
  5. jana895

    jana895 Perspektivní autor

    Také mě to asi odradí,hlavně až nepůjde farmerama na telefonu.Během tří dvanáctihodinových směn bez počítače se nepodaří splnit úkoly.
     
  6. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tyto roztahané akce do více dní nemám ráda :p, ale stonek je docela dobrý, tak se zapojím, to v tom zasejc bude guláš
     
  7. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    S tím teda nadělali! Sem se z toho málem potentoval.Řádek se stoletou aktivací a opět s bonusem ke sklizni BZ/TBZ L!o_O Děkuji,těch mám v liště teprve 158 ks,takže další se budou určitě hodit!!!!:wuerg: Už při minulé akci,jsem nato poukazoval!!!:p
     
  8. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Do akce se zapojím. Jsem jen zvědavá, jak mi půjde sklízet na telefonu. Chtěla jsem to teď během dvou dnů vyzkoušet, ale pracovní vytížení mi to nedovolilo.
    Vítám pěstování na jedné ploše. Stromy nechám do pěstování akční plodiny. Pak vezmu motorovou pilu a bude se kácet les. Předpokládám, že klíčící sněhulák = roztavený sněhulák.
    Já chci zase dovolenou. xD
     
    evainfo, -Jara05- a Y_n_O tohle ocenili.
  9. maribeja

    maribeja Stará škola

    Denní akce moc ráda nemám ,ale zatím jsem skoro žádnou akci nevynechala tak se pustím i do této.
     
    berkaKolchoznice, evainfo a -Jara05- tohle ocenili.
  10. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Na telefonu to celkem jde i v Unity!! Jenom nesmí bejt akce snějakou minihrou! Ta mě bohužel minule nešla spustit vůbec.( Edge) Pokud člověk na farmě zbytečně nelelkuje,tj neotvírá bedny,nesklízí ručně, tak se to dá překousnout.o_O
     
    maribeja a -Jara05- tohle ocenili.
  11. vrbovka

    vrbovka Aktivní autor

    No, uvidíme !! Ale ten stonek bych chtěla už kvůli těm" sněhovým domečkům " :D:D
     
  12. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Akci určitě začnu, od neděle do úterního večera budu mimo domov, jsem zvědavá jak se bude Unity tvářit u jiné wi-fi. To bude překvapení když akci dokončím celou.
     
    INČUČUNA1959, evainfo a maribeja tohle ocenili.
  13. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    jana895, pokud můžeš mít doma zapnutý počítač, není nic jednoduššího, než sklízet na vzdálené ploše přes TeamViewer. Puffin už není, u mne Edge stávkuje, tak to řeším tímto způsobem. A naši moderátoři už to psali několikrát všude možně.
     
    Naposledy upraveno: 6/1/21
  14. dingičko

    dingičko Obyvatel fóra

    Nie, že by som to nechcela hrať, ale musím do práce, a to znamená, že to nie je pre mňa reálne, tak držím aspoň o to silnejšie palčeky tým, ktorí to budete hrať ;)
     
  15. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Akci samozřejmě pojedu jen asi RT došly nápady na odměny ve stonku,poradím ;)co třeba diamantový slot na 24 hod?:p
     
  16. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Já tedy na puffinu sklízím stále, ono stačí popojet a dole v levém rohu ťuknout na flash a je to! Akorát na ídži (edge) se mi hra nenahrála, takže až skončí flash, jsem také nahraný. PC zapnutý bez dozoru nenechám ani omylem. Jediné, co doma je zapnuté, je lednice.
    Jo, nevíte ještě o nějakém přehrávači?
    Kaolínku, to máš stáhnutého klienta na jmenovaném éčku? Pokoušel jsem se do něj dostat běžným způsobem a po 3 minutách(teda fakt nejsem čáp, bych vydržel s mou váhou na jedné noze) jsem se dostal k ohradě a po 11 minutách jsem vše vypl, neb toto na datovce dělat nebudu - stále jen ohrada. Klienta jsem stáhl, otevřít nešel, super. Mám těžké podezření, že aby fungoval prohlížeč, musí být člověk registrován. To bych tedy nerad...8)-.-
    Ke hře - vzhledem k tomu, že mám dovču, tak se mohu plně zapojit a snad i dokončit. Moc se mi ty sněhové domky líbí. Připomínají mi dětství, byť my takoví architekti nebyli. Co bylo, byly hromady sněhu.;) Ach, kdeže loňské sněhy jsou...:cry:
    Libakos - bezva nápad, to bych snad ani nespal... A já jsem velký spavec, jsem určitě vzdálený příbuzný medvědů, jezevců ježků atp.:p
    Leda bych tahal do práce PC...
     
  17. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    no data mi končí 11 flash taky no tak to zkusím max nebude stonek holt 11 to musim udelat za odpolko bud to pude nebo to nepude;)a když to nepunde o další důvod víc proč nic nekupovat za real kačaky:pa skončit:music:
     
    -Jara05- a evainfo tohle ocenili.
  18. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Ne jedu v Unity,tj na obrazovce to odkřížkuju a pak to šlape ,jak dobře rozbitý hodinky!:wuerg: Na mobilu snad ani ten klient stáhnout zatím nejde.
    Jinak samozřejmě zatím jedu na 100% ve flash,na Puffinu!!
    Akorát semtam mrknu,co už stihli opravit.Můžu zodpovědně říci,že co se týče mobilů,tak vůbec nic!
    Kdo jede neustále v Puffinu,tak se bohužel nevyhne,téměř každodenní odinstalaci programu! Ale to je naštěstí záležitost na pár minut!:wuerg: Rozhodně je to rychlejší,než se nervovat s nějakým Unity!:p
     
    Naposledy upraveno: 5/1/21
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  19. elaairena

    elaairena Pisálek fóra

    Nevím,ale dávají hrozně málo odměn.
     
  20. blbounnejapný88

    blbounnejapný88 Pisálek fóra

    Ciri13
    ...Předpokládám, že klíčící sněhulák = roztavený sněhulák.

    Ahojky sousedko, jestli tím máš na mysli, že klíčící a roztavený sněhulák je totéž, tak nene:
    klíčící je akční rostlina ve 2. a 3. úkolu a roztavený je padátko v 5. úkolu. ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.