Slavnost světlušek - Jarní edice (19.4. - 24.4.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 18/4/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. alisek1984

    alisek1984 Pisálek fóra

    uf už chybí jen 8 termosek a ty mi padnou až pěkně sklidím takže opět zdařilá akce :) a kupodivu to i dobře padalo :) takže za mě super :)
     
    Naposledy upraveno: 24/4/17
  2. pavelpolak

    pavelpolak Zelenáč fóra

    Já taky čekám na sklizení,ale že by to padalo to se říci nedá,pletli se nublony s termoskama
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  3. kutílek1929

    kutílek1929 Aktivní autor

    Tak ze 16 TS, co jsem měl v liště mám ledovou jedličku:), jalovec v xxl 2x:), xl 1x;), anjou hrušku 2x, bugenvileu, kowhai xxl, kowhai xl, slivoň xl a zbytek si milosrdně nepamatuji:sleepy:. Stáj se trochu spletla - potřeboval bych pštrosí farmu oranž, ale dorazil výběh oranž.:cry: Nu, což...
     
    Trepifajksl, sisinka a petaM2001 tohle ocenili.
  4. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Hotovo.... tajemné až na noc, jestli nezapomenu.
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  5. zemekraska

    zemekraska Aktivní autor

    Tak mám hotovo, největší brzda tentokrát povolila a padátka napadala.
     
    petaM2001 a sisinka tohle ocenili.
  6. matička3

    matička3 Perspektivní autor

    prosím, jak mohu zjistit v úkolu světlušek, když si vyberu danou odměnu, kterou chci, jestli na ní mám dost potřebných věcí? Samozřejmě mi nedávejte rady, že si to přečtu na první stránce.Otevřu daný úkol, chci ho splnit celý,a chci vidět, jestli mám vše.
     
  7. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    matička3 - když si klikneš na lucernu, tak vpravo se ti zobrazí, co je třeba dodat ;)
    Edit: a zrovna tam uvidíš i kolik čeho máš.
     
    Trepifajksl a petaM2001 tohle ocenili.
  8. manech72

    manech72 Pisálek fóra

    Tak jsem si myslela,že budu mít po ranní sklizni hotovo a ono nic zase:mad: ty termosky nepadají:oops:.Zasadila jsem ještě něco na sklizeň těsně před koncem,tak budu doufat,že to dopadá,ale už tomu moc nevěřím:cry:.Všem co dokončili moc velká gratulka;)
     
    petaM2001 a zejdy66 tohle ocenili.
  9. matička3

    matička3 Perspektivní autor

    děkuji za rychlou odpověd, ale mě se jedná o to, jestli mám vše, co mám dodat.Abych potom nebrečela, že jsem neměla. A vím, že to najdu v tutoriálu.Chci jen vědět, jestli na můj vybraný úkol mám vše a systém mi to řekne.
    Včera jsem rychle dodělávala recyklomat, narvala jsem tam , pro mě
    neskutečně potřebných věcí dopředu s tím , že padátka napadají a já úkol dokončím, ale nenapadalo, nehla jsem se z místa.
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  10. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj matička3,
    jestli máš vše na dodání zjistiš jednoduše - tlačítko Dodat musí být zelené - tak jako na obrázku. Hezkou hru a co nejvíc rozsvícených lucerniček.
    [​IMG]
     
    petaM2001, zejdy66 a skalara.v tohle ocenili.
  11. ell1956

    ell1956 Komisař fóra

    Jupí právě jsem zdárně dokončila akci a tajemno odpoledne.......:):):)
     
    skalara.v, Trepifajksl a petaM2001 tohle ocenili.
  12. brona70

    brona70 Pisálek fóra

    Tak to je již třetí akce s padátky, kdy nesplním. Napěstováno mám a před koncem mi chybí ještě 90 termosek, což je jasné že se nedá. Né každý má možnost sedět u počítače 24 hod. denně nebo neustále přestavovat farmu na malá pole, kupovat superhnojivo tak, aby byl hotov s pěstováním alespoň dva dny před skončením akce. Když dopěstuješ skoro stejný den, kdy skončí akce není šance na padátka. Myslím, že je to záměr, buď dokoupíš koše nebo máš smůlu. Farmu hraji 6 let pro zábavu a mrzí mě, že se vše zvrtlo pouze na placení a pěstování čím dál tím většího množství plodin. Pokud to bude i nadále nebudu se již zúčastňovat akcí, kde je třeba vypadávátek.
     
    matička3 a petaM2001 tohle ocenili.
  13. fiorelino

    fiorelino Aktivní autor

    hlásím hotovo,banány jsou doma ;)...tož druhá akce v řadě co jsem dokončila,asi náhoda nebo co :p..držím pěsti kdo ještě dokončuje..
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  14. vojtabanan

    vojtabanan Zelenáč fóra

    Asi to sem nepatří,ale chtěla bych se zeptat kde se dá žádat a poprosit o poslání dárků-v tomto případě vypadávátek. Chybí mi posledních 14 termosek a chtěla bych poprosit o poslání. Děkuji moc.
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  15. kazetacka

    kazetacka Pisálek fóra

    tak mě opět chybi 60 padatek takže to opět nedam to už je asi 4 akce kterou nedoončim diky padatkum kdo mužete pomozte ale už jsem stratila viru posledni dobou se mi nedaři a nevim co s tim poradi mi nekdo
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  16. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahojky
    právě jsem dokončila akci.Nicméně jsem musela dokoupit zelené blahodárné kapičky,jinak bych ji nedala.
    Přeji všem ať akci dokončí.


    [​IMG]
     
    malinkami a petaM2001 tohle ocenili.
  17. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Já jsem v té euforii taky zapomněla nahlásit, že jsem úspěšně dodělala. Ale pak naskočilo FAQ k další akci a jsem zase vedle jak ta jedle.
     
  18. YettaCZ

    YettaCZ Pisálek fóra

    Jsem ráda, že další akce není pěstící, vždycky mě z toho jebne a překopáváme celou farmu :) . Mohli by se zaměřit více na akce z louky, kam se dřív chodilo pro denní odměny...
    Každopádně lucerny nesklamaly, mám 283 baterek navíc, tak kdyby náhodou chtěl někdo poslat, tak mi napište do zpráv na farmu :)
     
    petaM2001 tohle ocenil(a).
  19. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    petaM2001 tohle ocenil(a).
  20. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    no prvně RT vzalo 405 ks a teď [​IMG] navíc ;)
     
    GordonSargent, skalara.v a krakoramaja tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.