Slavnost světlušek (1.2. - 7.2.2024) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 31/1/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Do akce samo že jdu ;)
     
  3. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    To fakt vážně? Další akce? o_O Tak snad to tentokrát mají vychytané, ale docela se toho bojím, protože včera mi farma frčela krásně a dnes se blíží znovu spuštění narozeninové akce a už zase problémy, hlavně v Alpách a do toho ještě další akce.... to bude zase veselo :cry:xD Doufám, že se pletu;)
     
  4. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Světlušky mám ráda, ale po narozeninové akci jsem vyčerpaná. Naštěstí se mi povedla dovést až do konce, ještě před vypnutím, ale ty nervy. A to mě ještě čekají o víkendu moje narozeniny :cry:. To bude možná náročnější, až mi všichni budou připomínat kolik mi je :(. Tak snad farma pojede normálně, i když teď se zase už seká. No uvidíme, řekl slepý .... Všem co se akce pustí přeji klidnou hru.
     
  5. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoj, na akci se těším, světlušky mám také ráda ;). Mě farma jede zatím skvěle, bez jakéhokoliv sekání ... tak snad to půjde bez problémů i po spuštění akcí ;). Za jakékoliv odměny v akci jsem ráda a řádek do stonku nesmí v mé sbírce chybět ;):).
    Všem, kdo se do akce pustíte, přeji ať se vám daří :).
    Hezkou středu všem a ahoj :)
     
  6. mariejosefa

    mariejosefa Stálice fóra

    16 luceren, dodávkami z nich postupně sestavit 15 kombinací

    12 715 Svítící bobule
    198 Termoska
    248 Stan
    37 Batoh


    potřeba na vše, pokud jsem se někde nespletla
    a ať se nám daří bez problémů!

    opraveno dle výpočtu dalších hráčů
     
    Naposledy upraveno: 1/2/24
  7. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

  8. dasla

    dasla Rádoby autor

    Určitě do akce jdu, světlušky mám ráda. Snad to bude fungovat.
     
  9. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Život jde dál.Holt budem pokračovat a doufat.
     
  10. goldedawn

    goldedawn Znalec fóra

    Začnu,ale pokud se to jednou sekne a bude tam kytka,tak končím,teď mě farma frčí na 100% i Alpy.Tak teď jsem se mrkla a ono se bude pěstovat na plantáži,tak do toho nejdu.Stromy si bourat nebudu.Tak hodně štestí všem,co budou akci dělat.;)
     
  11. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    Z řádku vrtulka = to musím mít. :inlove: Sice jen jedna za dva dny, ale mám jich stále nedostatek, takže u mně se počítá každý kousek. K tomu další odměny, no vypadá to dobře. Jen mám strach o farmu, snad to zvládne, do toho ještě pojedou narozky... no snad to dali do kupy. Každopádně to zjistíme (a oni taky). Světlušky mám ráda, doufám že i po těchto mi ten pocit zůstane.

    PS: Děkuji moc za výpočty, vždy se k nim v průběhu vracím a jedu podle nich. ;)
     
  12. kocieva

    kocieva Znalec fóra

    Pěkné odpoledne všem. Nevím, nevím, padátka na Baha, a ještě k tomu v pralese, ale dám tomu šanci, stonek fajn, sezónní body a žetony se budou hodit a další pikolka, od začátku roku už jich mám na půl pole a ani nemám čas je odkrývat, stejně tak tajemno. Přeji všem, nechť se podaří rozsvítit všechny lucerničky a FARMERAMě ať to klape.
     
  13. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, akci vynechám z důvodu, že se mi farma neustále při sklizni seká, nebo mně vyhodí a musím znovu začínat, jestli takto bude pořád fungovat, tak asi skončím, protože mně to už fakt nebaví a to jí hraju víc než 12 let.
     
  14. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Zúčastním se. Bodíky se hodí a řádek je fajn. Díky za výpočty. Jo jen nevím, kde brát 2x2 dekorky. Snad nějakou v liště ulovím.

    EDIT:
    kaolín11 ještě, že tu jsi. :inlove: Moc děkuji.
     
    Naposledy upraveno: 31/1/24
  15. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Pejsek z krámu by nestačil?;)
    [​IMG]
     
  16. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Taky ho občas koupim.Neni ani moc drahý.
     
  17. x-men-cz

    x-men-cz Vážený autor

    to si delaji srandu :wuerg:
     
  18. dingičko

    dingičko Obyvatel fóra

    Akcia pekná, aj stonka, len asi nestíhačka s prázdnou komôrkou SH, ale svetlušky mám rada, peknú hru :)
     
  19. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak ja svetlusky nevynecham,ked som zmakla pucle dokonca dabl tak svetlusky budu brnkacka ;)


    Y_n_O uvidime zajtra ;)
     
    Naposledy upraveno: 31/1/24
  20. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Jen aby to brnkačka byla, sovicka64 :) Znovu spuštěná akce s puclíky, do toho další pěstovačka a skládání vzorů na Baha, to bude zajímavé, jestli se to nekousne. Ale lucerny jsou stará akce, jen ji přemístili na Baha, tak to snad paseku nenadělá ;)