Sladký Valentýn (13.2.- 19.2.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 12/2/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    kiki2305- díky moc za snahu,ale nezvládla jsem to.Uložilo se mě cosi do schránky a nevím kde je a co je,takže zkusím tužku a papír.Mám ostudu na foru,ale nevadí mě to.
     
  2. .helm.

    .helm. Vycházející hvězda fóra

    Osobní část splněna, jen jsem na padátka musela použít asi 400 SH.
    Při minihře si pak posunu chrome na pravou polovinu obrazovky, na levou si dám v malování 3D nový projekt. Jakmile mi naskočí předloha pralinek zmáčknu "prt sc", kliknu do malování a zmáčknu "ctrl + v". A už vidím krásně předlohu, mám pak úspěšnost 100%. Tuhle metodu si vždycky nejdřív vyzkouším nanečisto jen s fotkou farmy, jestli ji mám pěkně viditelnou a pak už to jede jako po másle.
    [​IMG]
    Mám dotaz: je někde vidět, kolik jsem dodala do globální části já nebo ne?
     
    Naposledy upraveno: 15/2/20
  3. cacorkalu

    cacorkalu Pisálek fóra

    tak také hlásím,že mám akci splněnou. Vše jsem fotila přes telefon a šlo to.Do společného jsem též přidala,tak uvidíme kam se vyšplháme. Měla jsem z toho strach,protože ,všichni psali,jak je to rychlé,ale v pohodě se to dá zvládat i s telefonem.Všem držím palečky,ať se dostanou co nejdál.
     
  4. Apachie1

    Apachie1 Velvyslanec fóra

    Ahoj, vyzkoušela jsem tužku a papír - katastrofa! Než jsem se rozkoukala, bylo to pryč. Chtěla jsem to vzdát, ale nedalo mi to a dle návodu tady na fóru jsem vyzkoušela 2 obrazovky a kopírování a šlo to. Díky všem za návody!
    Akorát jsem si říkala, že to prostě za víc než 35 resp. 60 bodů nedám, rychleji to ruka nezvládla (samozřejmě s čokoposílením). Nakonec jsem zjistila, že to bylo maximum xD xDxD
    Odehráno 41 her, přispívám již do globálu a líbí se mi skládání!
    Takže neházejte flintu do žita a vyzkoušejte, co vám bude vyhovovat!
     
  5. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ahoj farmáři,

    globální část plníme na 19 305 680

    .helm. -bohužel tento údaj nikde neuvidíš (jedině, že by sis to od začátku psala).
     
  6. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Ahojky, ráno dokončena osobní akce. Teď zase bojuji s padátky, napěstováno 7.5 tisíce rostlin (kolo se "otelilo") a teď čekám na napadání potřebných poukázek na namletí dárečků. Používám tužku a papír (u krabic si píši barvu - počáteční písmeno) u bonbónů písmena barev - R - růžové; TY- tyrkysové; NU - jako nugát, ty pruhované; * - ty poslední s posypem no a vrchní ozdoby MM - modrá mašle; ZM - zelená mašle; OV - ovce; RŮ - růže).
    Poměr povedené / chyba = 6/2. Pěknou hru a správné skládání. Jára
     
  7. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, stále nemám osobní část hotovou. Jsem na 30 hrách. Chybí padátka, ale oni dopadají. Nechce se mi kvůli nim používat pohopole a urychlenou pohanku. Myslím, že to dopadá postupně. akčního mám v tuto chvíli ještě 22175, což i s odehranýma hrama vychází na nějakých 177 her + ještě něco dopěstuji. Focení mobilem zatím zklamalo jen jednou nějak se potvora nechtěl zapnout foťák a naskočil až když požadavek zmizel, tak sem to střelil od boku a jasně že všechno špatně :).
    Tak ať se nám daří.


    Hezkou hru ...
     
  8. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Do osobní části chybí 11 her. Kytky mám na 20 her... Nejsou padátka...
    Jedu s mobilem, na 100%... ale ten postup... zapnout foťák, spustit hru, vyfotit, najít obrázek, odehrát, smazat a opět spustit foťák atd... no sežere to neskutečně času... Tak to odehrávám průběžně, jinak by mi z toho asi přeskočilo.
     
  9. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Dělám to takto. Zapnu foťák, vyfotím, dole vlevo se mi ukáží vyfocené produkty (náhled fotky), zobrazím, počkám až dojde čas pro zobrazení produktů, poskládám. Na mobilu dole vlevo šipka, kterou se vrátím zpět na foťák a jedu další kolo. Žádné prodlevy nemám. Fotky mažu až všechny najednou. Ale asi záleží na typu telefonu.
     
  10. rammstein2

    rammstein2 Perspektivní autor

    ahoj, mohu se zeptat? Stále hraji se dvěma pralinkami jak se dá hrát se třemi? Díky
     
    modro.ocko22 tohle ocenil(a).
  11. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    rammstein2 - naskočí ti sami, až dojedeš do třetího stupně ;)

    rammstein2 - Není zač :)
     
    modro.ocko22 a marketka47 tohle ocenili.
  12. rammstein2

    rammstein2 Perspektivní autor

    díky
     
    marketka47 a Skali tohle ocenili.
  13. marketka47

    marketka47 Dozorce fóra

    Ano je to asi mobilem,mám Sony Z3 a když vyfotím,obrázek zůstane na ploše celou dobu,v pravo je nahoře koš,tak ho pak zahodím a fotím další,nic nepřeklikávám. Proto mi asi tento způsob vyhovuje.
    Osobní minihra splněná,řádek doma a zatím jedu dál do společného. tak hezký den a díky za rady

    Ještě se mi stává,že klikám normálně a občas to samo přeskočí na jinou pozici a dortík nejde sestavit,neb tam ingredience chybí,za celo hru se mi to stalo asi 10x teď u 20 her 2x pochopitelně to dá jen 6 bodíků. Stalo se to také někomu ,nebo jen mě? Není to pravidelně ,jsou to různé pozice a různé pořadí dortů;)
     
    Naposledy upraveno: 15/2/20
  14. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    -migos-: Ano, tu šipku jsem dle návodu našla také, dokonce jako marketka47 fotku můžu hned hodit do koše ... jen zobrazit ji musím, nezůstane na ploše. Mám samsung A20e....
    Další 2 hry odehrané. čekám na cibuli, zapomněla jsem jí dát vánočku a nevinnost, byla by za půl hod, s mementem ještě dřív. to bude až ve 21:00... tak uvidím, jestli párkrát otočím cibulku... padátka stále chybí. Co jedu focení, tak nepotřebuji budíky... tudíž ani nevím, kolik jich padá :p
     
  15. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Fííha, odvážil jsem se na tři bonbošky, dal jsem prodloužení pro jistotu a stíhám psát v pohodě. Tak je to super ,-)))
    marketka47: u mě v pořádku, možná prohlížeč? Do těchto rad bych se nerad pouštěl ,-)).
     
  16. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    marketka47 - buď bych zkusila vyčistit PC (prohlížeč, data FP...) a nebo můžeš zkusit jiný prohlížeč. Nebo se zeptej kolegy v technických dotazech ;)

    Kdybys měla zájem, ať nemusíš hledat: vše pro bezproblémový chod hry
     
    marketka47 tohle ocenil(a).
  17. lalaX21

    lalaX21 Pilný autor

    Já používám mobil, zatím vše bez chyby. Teď mi chybí padátka, zapomněl jsem, že poukázky padají jen na hlavní, ty druhé nepotřebuju.
    Měl jsem sadit na hlavní jen dlouhodobky a na divokou akční. Asi.
     
  18. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    [​IMG] [​IMG]

    prvá dekorka z globálu je v Parku, už cítim vo vzduchu dve lásky;)
     
  19. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahoj jestli mohu poradit jak nastavit mobil na rychlý snímek!Nahoře v nabídce u foťáku je kolonka režim,ten zmáčknete a pod ní jsou různé návody a uprostřed je nabídka (rychlý snímek) ten zmáčknete a rozdělíte displej(obrazovku) mobilu na 2 části stačí tedy zobrazit obrázek,vyfotit a dole se zobrazí ofocený snímek,asi tak 2 sekundy trvá zobrazení je to ten nejrychlejší způsob,který mohu doporučit.Jen malé upozornění jde to jen na chytrém telefonu;)
     
  20. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky,na akci mám čas jen do zítřka, tak jsem se do ní trochu pustila kvůli tomu globálu, ale asi se to nestihne udělat celé že?,i tak mně to nějak šidí, zmáčknu jen dvě ingredience a už mi to ukazuje dokončit, takhle jsem už přišla o 4 zakázky a tím pádem i o body a penízky na obchod,mám jen tu první dekoraci, víc asi nestihnu, tak snad příště, těm, kdo má hotovo, veliká gratulace,ještě makejte, ať se navyšuje globál, i když si myslím,že ty body na ten global jsou hodně přemrštěné.
     
    evainfo, alexandrakerulova00 a -migos- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.