Sladký domov (15.11. - 23.11.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 14/11/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    Jednim okem jsem to prelitnul a ted nevim - podle vseho nepotrebuju quilt, nepotrebuju tedy ani deky, no a nemusim davat zadnyho slechtecne a presto budu mit stonek a vse splneno?
    Musim si to precist postupne, az se vymotam ze vsech novinek za jeden den, nicmene zase jsou tu akce proti sobe, tedy vypada to ze ziskavame vsechno ale je to vyber toho co pestovat na kterych plochach, at je maximum z obou akci... stejne jako kdyz je mince mimo BB nebo stastny den stromu spolu s akci na kytky - hezky to vypada, nez se nad tim clovek zamysli...
     
  2. bubla321

    bubla321 Stálice fóra

    Tak za ty odměny mi tato akce nestojí. Sbohem sladký domove :))
     
    babina51 tohle ocenil(a).
  3. koljan74

    koljan74 Aktivní autor

    ...Rozumí někdo tabulce ohledně zlaté a stříbrné bedny??? co ta hausnumera znamenají???
     
    babina51 a eli2006 tohle ocenili.
  4. Mauricie1

    Mauricie1 Pisálek fóra

    Vřelé díky RT! Konečně zase jednou akce, jejíž splnění není závislé na vypadávátkách. My, chudáci, co kvůli pracovní době máme každou akci o 24 hodin kratší, máme alespoň jedenkrát v roce šanci splnit celou akci (samo s MJS) a získat tak i řadu obláčků.
     
  5. Bezejmenný

    Bezejmenný Ikona fóra

    Já tomu nerozumím :cry:

    Takže to buď zítra nějak zkusím, nebo totální ignore.
     
    karbar, babina51 a eli2006 tohle ocenili.
  6. monča81

    monča81 Pilný autor

    Prosím nechápu tu tabulku protihodnoty v té TOP :(
     
    babina51 a eli2006 tohle ocenili.
  7. tazvenuse

    tazvenuse Veterán fóra

    Dodáš do topky 250 000 protihodnoty -zlatá bedna,,,,dodáš +50 000 -stříbrná...dodáš +50 000 stříbrná....dodáš +50 000 -stříbrná...dodáš 50 000 -stříbrná už jdi na 500 000-zlatá...a znova po 50 000...tak to chápu já.
     
  8. timonek.

    timonek. Pilný autor

    Když budeš sypat do sudu bude se počítat hodnota a kdykoliv překročíš některou hodnotu v tabulce dostaneš odměnu napsanou nahoře nad ní (hned po dodání bez ohledu zda se umístíš);)
     
    matlafous123, babina51 a eli2006 tohle ocenili.
  9. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Přidávám neonové kozy, netopýry a psy.
     
  10. čarodějka007

    čarodějka007 Imperátor fóra

    Modíci, prosím prosím, mám dva dotazy:

    1) půjdou dodat šlechtění sobi, když nám je tak slavnostně vrátili opravným scriptem?

    2) jakou kompenzaci RT plánuje tentokrát - až se stařičký FP sekne souběhem akcí a nebudeme se moct přihlásit na farmu?
     
    Naposledy upraveno: 14/11/17
  11. veragrunt

    veragrunt Pisálek fóra

    Skvělá akce, která je opravdu na plný úvazek. To už se při normální práci nedá zvládat, jedna akce za druhou, dokonce souběžné akce, stále vyšší nároky na peněženku a neustále hlídat čas, aby nebyly prostoje a dalo se to stíhat. Důchodcům a nezaměstnaným by se to možná mohlo líbit, ale musí mít v zádech pořádného mecenáše, který to bude financovat. Co se to s touto hrou stalo? Farma byla pro zábavu, radost a odpočinek, ale dnes??
     
  12. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    zejdy66, babina51 a Y_n_O tohle ocenili.
  13. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Víš jak to je, když někdo farmu flinká, ale má párkrát štěstí, může ho poslat dál těm, co pilně pracují po celý rok. :)

    EDIT: a kdyby čirou náhodou někdo z Topkařů na mém trhu AD potřeboval v průběhu akce za lacino nakupovat, všechno je o domluvě. Moc zásob nemám, jak píšu, jsem flink, ale ono by se té protihodnoty ve finále něco nasbíralo... já bych potřebovala tak TOP 5000, abych do takové akce šla xD Ale kdyby moje trošky někomu k umístění pomohly, ráda se jich vzdám. Však ono to všechno doroste...
     
    Naposledy upraveno: 14/11/17
  14. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    matlafousová, jak to tady pročítám, tak se kradmo vkládá myšlenka,že kdo vyhraje cenu útěchy bude na tom líp, než ten co si užije svých pár minut slávy a vyzvedne si trofej...stejně je už asi jako každý rok rozhodnuto. Ale svést boj o poposlední pozici by mohlo topku oživit, to bude chtít jinou strategii než vybílit stodolu... a ten si to zaslouží, přidám se, jen mně ten veřejný slib připomeň:)
     
  15. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Tak jsem právě testovala ty soby a bohužel ani do akce a ani do TOPky (poháru) nejdou dodat, byť jsou v nabídce. Co se týče kompenzace, sama víš jak to chodí - nebudeme spekulovat dopředu ;)
     
    zejdy66, babina51 a eli2006 tohle ocenili.
  16. babako

    babako Expert fóra

    Krásné ráno přeji,
    do akce jdu na plno,uvidíme kam to dotáhnu..
     
  17. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Hele, dámy, přitvrďte s těmi odměnami. K tak náročnému umístění jako je 1. poposlední v TOPce
    mě neonové kozy nemotivují. To by zachránil leda florenovník.
    :DxD
     
    zejdy66, -Kuteno- a matlafous123 tohle ocenili.
  18. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    GordonSargent Super! :D Pravda, pravda... pekne se nam to seslo a vypada to, ze cena utechy tesne pred branami slavy nebude tak uplne cenou utechy ;) Jenze kdo se bude snazit a zuby nehty se drzet je, myslim si, steny frajer, jako ti na vysledkove listine. Holky, diky! A rekapitulace:

    CENY TOP3000 pro TOPkare OD HRACU NA FORU:

    prvni 3 SK nebo CZ hraci nad carou 3000 ziskavaji:
    1. ruzove medvedy
    2. krokodyly

    3. bazanty + stromy od ezzra

    prvni 3 CZ nebo SK hraci pod carou 3000 ziskavaji:
    1. neonove kone
    2. neonove kruty
    3. neonove kachny
    od matlafous123

    1. ruzove pandy
    2. ruzove velbloudy
    3. ruzove opice
    od -Zdenka

    1. neonove psy
    2. neonove netopyry
    3. neonove kozy
    od Y_n_O

    1. prekvapeni v podobe tajemneho darku
    2. prekvapeni v podobe tajemneho darku
    3. prekvapeni v podobe tajemneho darku
    od GordonSargent

    prvni CZ nebo SK hrac pod carou 3000 ziskava:
    1. ruzove slony (v okamžiku, kdy půjdou posílat) od Twinulka
    1. zirafu nebo krokodyla nebo bazanta (dle vyberu) od libakos


    Pokud se po ukonceni TOPky domnivate, ze jste nejblize pod tritisicovkou, hlaste se zde.
    Pozn.: Umisteni pod carou 3000 je nutno dolozit v tomto vlakne screenem vysledkove tabulky s prokazatelnym casem a ID cislem farmy, na kterou odmeny poputuji.
     
    Naposledy upraveno: 15/11/17
  19. octavia24

    octavia24 Zelenáč fóra

    Zdravím. Mám možná hloupý dotaz, ale "Zděný dům" získaný v Topce dává 100% bz/tbz jen ze sklizně rostlin, nebo i stromů, chlévů, výroben, dekorek, no prostě ze všeho?
     
  20. Jara268

    Jara268 Dozorce fóra

    Už se těším na začátek a jsem zvědavá na to, jak to poběží, uvidíme, jak to půjde, samozřejmě bych si přála stoneček a co najdu, napadá, a půjde dát, tak dám i do Topky. Jára
     
    bursuk59 a eli2006 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.