Sezóna velikonočního králíčka (1.4. - 29.4.2023) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 29/3/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    A to sem se tak těšil na choboťáka!:cry:
    Nevadí,příště tam určitě bude!8)
     
  2. -Berry.308-

    -Berry.308- Pilný autor

    Ahoj,může mi někdo poradit...mám hrát sezonu už dnes,nebo za dva dny?Nechápu ten začátek a konec"už brzy",děkuji pěkně.skali...děkuji
     
    Naposledy upraveno: 30/3/23
  3. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    -Berry.308- ahoj, hlavní část sezóny začíná za:

    sezona zač.png

    Prozatím si můžeš zakoupit permanentku, prohlédnout odměny apod... Zakázky můžeš plnit, ale body do sezóny ještě nedostaneš ;)

    odměny v sezóně.png

    Edit: -Berry.308- za málo, hezký večer :)
     
    Naposledy upraveno: 30/3/23
  4. maribeja

    maribeja Stará škola

    Ahoj všem,sezonu pojedu jako vždy i s pernicí ,vždy se z toho něco hodí .
     
  5. Bokonon

    Bokonon Stálice fóra

    To pezt: U beden s farmářskými bonusy I mi ve FAQ chybí doby jejich účinnosti. Předpokládám, že to bude zase jenom 24 hodin, nebo ještě méně?
     
  6. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  7. Bokonon

    Bokonon Stálice fóra

    Ahoj pezt,
    Děkuji. Tuhle tabulku jsem neznal. Člověk se stále má co učit...
     
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  9. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Také se rozmýšlím, jestli koupit permici, čekala jsem v odměnách tu "nádheru". Ta mi zatím chybí a z tajemna nevypadla ani náhodou. A co jich bylo!!
     
    moncicak7070, bačkora85 a -Jara05- tohle ocenili.
  10. lenusinka1993

    lenusinka1993 Zelenáč fóra

    Chtěla jsem se zeptat když bych si koupila permanentku až ted získám všechny odměny které už mám v prvním sloupci nebo jak by to fungovalo děkuji za odpověd
     
    INČUČUNA1959 a -Jara05- tohle ocenili.
  11. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj lenusinka1993 - pokud zakoupíš permanentku později získáš odměny z pravé dodatečně, jen si je pak budeš muset odklikat ručně. U každé odměny se objeví tlačítko k vyzvednutí. Ještě doporučím po zakoupení permanentky restartovat hru.

    Přeji fajn hru
     
  12. lenusinka1993

    lenusinka1993 Zelenáč fóra

    děkuji za odpověd přeji hezký den
     
    INČUČUNA1959 tohle ocenil(a).
  13. raddre

    raddre Baron fóra

    Zdravím, tak mám hotový 39.lvl, ten 40 nechávám na SB z akcí, takže tentokrát hotovo 13.dní před koncem, z obou strumů mám radost i když po jednom už tentokrát mám,ale dva jsou přece jen lepší
     
  14. Sheron11

    Sheron11 Pilný autor

    Včera večer komplet hotovo. Jela jsem s permicí. Stromy potěšily z piccolek padlo Tanec v listí a tečkovaný deštník. Spousta (pro mě) novinek v podobě ostatních beden a z podivuhodných stromů a stájí mám také (pro mě) nové stromy a stáje.
     
    Naposledy upraveno: 22/4/23
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.