Sezóna třešňových květů (29.3. - 26.4.2022) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 25/3/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj .-Amaya-.

    Prozatím doporučuji, počkat dokud se script nedokončí kompletně, po skončení scriptu dojde u všech uživatelů k vyčištění cache aby došlo k hladkému připsání. Poté navštívíš jednoho zákazníka a dodáš mu potřebné předměty aby došlo k připsání nějakých bodů a tím dojde i k připsání bodů ze scriptu a měly by se objevit i sezónní žetony.
     
    -Jara05-, .-Amaya-. a Skali tohle ocenili.
  2. -Berry.308-

    -Berry.308- Pilný autor

    AHOJ,dá se nějak zjistit,kolikrát už jsem otočila 40 dodávku,nebo jsem si měla dělat čárky?Děkuji,skali-:inlove:
     
    Naposledy upraveno: 22/4/22
  3. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    -Berry.308- ahoj, měla sis dělat čárky ;)
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  4. Tribeca*Borghski

    Tribeca*Borghski Vycházející hvězda fóra

    Ahoj
    teď vidím, že se prodlužuje sezóna třešňových kbětů. Ale na farmě mám pořád do konce jen 38 hodin.
    V informacích taky máte prodloužení popsané jako: začátek 26.4. a konec 29.4.
    Mám dotaz: doufám, že se mi neresetuje celá sezona a nespadne od 26.4. zase na začátek. Zůstane to v původním stavu? Jsem totiž před koncem a chci ty poslední odměny a nechce se mi házet do sezóny zbytečně věci, které nechci jen kvůli zvýšení nahraných bodů, kdyby na to byl delší čas. A taky potřebuju využít smysluplně sezónní žetony, teda nechce se mi je aktivovat dnes.

    Dík za info
     
  5. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Tribeca*Borghski

    Sezóna končí normálně 26.4. ve 22:00 hod.
    26.4. až 29.4. je pouze upozornění, že tato sezóna skončila a můžeš si dát na plochu Třešňokvětový suvenýr a využít jeho bonusy.

    Fajn hru pezt
     
    radyn.m a danielka0000 tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.