Sezóna rozdávání dárků (11.12.2020 - 5.1.2021) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 8/12/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Sezona hotová, akce k tomu hodně pomohla xD
     
  2. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Nápodobně hotovo a už i 1. otočeno :D
     
    -Jara05- a (deleted user) tohle ocenili.
  3. ondra_k

    ondra_k Osvícený autor

    už cca týden točím 40 uroveň sezony ... dnes hláška 'Už se ti podařilo dosáhnout nejvyšší úrovně' a znovu to již nejde .... hledal jsem a žádné omezení počtu otočení jsem nenašel .. je to škoda ještě bych to párkrát otočil :(
     
    -Jara05-, 75504 a (deleted user) tohle ocenili.
  4. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj ondra_k - poslední úroveň sezony je nastavená na 10 otočení. Vzhledem k prodloužení sezóny se stane, že dojde k vyčerpání tohoto limitu.

    Přeji fajn hru
     
  5. ondra_k

    ondra_k Osvícený autor

    díky moc za odpověď. Možná by to chělo napsat do FAQ :) přeji fajn hru
     
  6. Farmářka_X

    Farmářka_X Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    ondra_k - není za co. Již je doplněno

    Přeji fajn hru
     
    -Jara05-, 75504 a (deleted user) tohle ocenili.
  7. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Jakej že to suvenýr by se měl dát dnes na plochu, mám jich víc a nevím který :)
     
  8. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Myslím si,že tahle informace se dá zjistit na dvě kliknutí!!!!Když už člověk najde cestu do správné diskuze!o_O
    [​IMG]
     
  9. ondra_k

    ondra_k Osvícený autor

    Ahoj @kaolín11 Tvuj obrázek se přímo nezobrazí, jelikož je na HTTP .. prohlížeče kombinaci HTTPS a HTTP nemají v oblibě a proto blokují obsah z HTTP :)
     
  10. zejdy66

    zejdy66 Stará škola

    ondra_k mně se obrázek od kaolína normálně načetl,sezonu už netočím,jen co napadá z permice
     
  11. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    kaolín díky ;)
     
  12. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Pěknou sezónní neděli všem :) tak já to otočila navíc jen 5x a z 22 TS získala další stromek, co mi chyběl :inlove: [​IMG]
     
  13. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Snažím se to taky točit Evíku a doufám, že se také poštěstí ;), zatím nic :p, jen na farmě, tam mám novinku, co jsem neměla, tak byly druhý vánoce xD
     
  14. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Sezonu jsem párkrát otočila. Dekorace na ploše. Teď už jen nezapomenout zavčasu utratit žetony za BZ dekorací. Ať nepřijdou vniveč. Tajemné sazenice jsem ještě nedala na plochu. Zase se mi nahromadily. To bude odkrývání jako o Štědrém dnu. :)
     
  15. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    Tak hotovo bylo na Silvestra - bedna piccolo = plácni červa + z úkolu děsivého totéž.
     
  16. WildJets

    WildJets Aktivní autor

    Poslední kolo otočeno 6x a z tajemných sazenic 2x Ravenala, takže spokojenost :) co bylo v Piccola přesně nevím, otevírala jsem jich několik naráz, ale z jedné byl Florenovník, takže také skvělý výsledek :D
     
  17. Fantasiro

    Fantasiro Obyvatel fóra

    Osm závěrečných toček. Na devátou by něco chybělo. Kašlu na to. Stačilo. Na závěr skutečně to nejlepší. Díky.
    Ale stejně končím. Zmatky a s tím spojená únava.
    Možná někdy příště.
    Hodně štěstí všem zůstavším.

    Fan
     
  18. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tak jsem to ještě třikrát otočila a na bahamě se zadařila novinka ze sazeničky,xD jupííí mám radost, tato sezona se vydařila
     
  19. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Abych ukončila další = poslední, otočku v této sezoně, obětovala jsem i pár zvířátek, doufám, že budu mít tak takové štěstí jako evokus57.
    No a když ne- nedá se nic dělat. Pěkný den přeji!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.