Sezóna mrazu (15.1. - 11.2.2021)

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 12/1/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. barca279

    barca279 Vážený autor

    Skali
    ***odstraněna citace
    takže jasne povedane ,aspon ušetrím peniaze,a ušetrím aj čas.
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  2. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Pernamentku mám už koupenou, když už, tak se vším všudy, žádné troškaření. Na konečné to otočím aspoň 4x a budou přibývat body. Za mne výborný.
     
  3. tenista99

    tenista99 Hrabě fóra

    Taky permice koupená a zítra vzhůru na to :)
     
    vilm4, DANKA722 a berkaKolchoznice tohle ocenili.
  4. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Nepiju,nekouřím,kočka sežere za víc peněz jak já,tak jsem si permanentku dovolila koupit a budu stodolu rabovat:D
     
  5. raddre

    raddre Baron fóra

    za malou chvíli se do toho pustím, permici jsem si koupila, nějak si bez ní nedovedu to plnění představit, i když tentokrát tam není nic co bych neměla, ale ten rozdíl vidím na té mé zkušební farmě, zvířátka zůstanou pěkně v teple (kromě šlechtěnců), nemusím 40. otočit vícekrát stejně víc než 10x nejde
     
    vilm4, berkaKolchoznice a DANKA722 tohle ocenili.
  6. DANKA722

    DANKA722 Titán fóra

    sezónu som rozbehla, Jozefína chce hneď plcha, no neviem, či ho túto sezónu dostane:music:, kto ste zalištovali pohár z 2020 von s ním, túto sezónu ešte bude dávať bonus;)
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  7. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    No a nekamarádíš snad s kouzelnicí? Co Ti brání požádat ji o oříšek....:p

    [​IMG]
     
    vilm4, DANKA722 a matlafous123 tohle ocenili.
  8. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Taktak - DANKA722 má pravdu, proběhla změna a pohár bude poskytovat bonus i v první sezóně v roce 2021 :D
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


    Edit: koukám, že jsem pěknej flákač a pohár stále ještě trůní na ostrově pokladů, takže né vždy je lenora na škodu, že xD
     
    Naposledy upraveno: 15/1/21
  9. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    To se někdo má:p, mě trůní v inventáři :D
     
    vilm4, Peto121 a berkaKolchoznice tohle ocenili.
  10. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Skali, že by měla protekci?

    Já jsem ten pohár v parku našla po paměti:

    [​IMG] : [​IMG] Sloty obsazené, řádky, mazlíci odkliknuté... tak se zajdu podívat, co se zase nenačetloxD

    Pezt, jak vidíš, není čeho želet :p
     
  11. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    pezt - tam ti je platný, jak mrtvýmu zimník :p
     
  12. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Skali

    Přes samou práci mi to bohužel vypadlo, vzpomněl jsem si, až se mi načetl nový, takže ven půjdou až ráno, 2 dny ztráta :cry:
     
  13. MatysekKamilek

    MatysekKamilek Imperátor fóra

    No a já ho ráno hodila do lišty s tím, že už je k ničemu, jen na BZ :cry:
     
    vilm4 tohle ocenil(a).
  14. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Sezónu mám v oblibě,to radši oželím některou jinou akci.Ale otvírání beden navíc ještě ze sezóny-to je s tím z kůže staženým,které nesnáším ze Hry o trůny-kruťáky vošklivý-opravdu o nervy.Dnes mě vykopnul jen jednou-třeba se umoudří.
     
  15. Mylanco

    Mylanco Pisálek fóra

    dobro deň, chcem sa opýtať na čo slúži dekoracia: vylepšenie sezonného pohára, keďže mi nikde nejde umiestniť a vobec netuším na čo je to dobré .... vďaka
     
  16. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  17. Mylanco

    Mylanco Pisálek fóra

    Ďakujem. Problém je, že mám základný Pohár umiestnený v okrasnej záhrade a nejde mi na neho umiestniť vylepšenie. Prečo ? VĎAKA
     
    Dave Lister tohle ocenil(a).
  18. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Mylanco, je možné že se snažíš umístit upgrade na nesprávný pohár. Ve hře jsou dva poháry. Pak máme novou dekoraci pro sezóny v tomto roce, ale ta se jmenuje Sezónní kalich.

    Toto je upgrade a pohár z úplně prvních sezón - info ve FAQ ZDE (klikni)
    upload_2021-1-18_16-47-19.png upload_2021-1-18_16-37-1.png

    Tento upgrade a pohár je ze sezón v roce 2020 - info ve FAQ ZDE
    upload_2021-1-18_16-40-36.png



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  19. medved222

    medved222 Analytik fóra

    Zdravím, nenašla jsem vhodnější vlákno, kde se zeptat a taky nevím, jestli tu takový dotaz už neproběhl, protože jsem měla několik dní notebook na "operaci", aby si lépe rozuměl s Unity. Jedná se o dodávky v družstvu při plnění Mrazové sezóny. Při dodávce plodin mně ta zelená fajka překrývá číslo a není vidět, kolik se dodává a pod tím je řádek, kde je 0. U zvířat a produktů je to v pořádku. Nemyslím si, že bych byla jediná, kdo to tak má.
     
  20. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj medved222, také to tak mám. Je to matoucí. Nahlásím k opravě. Překrytí se objevuje u plodin když je více jak 9999ks.


    upload_2021-1-18_20-6-14.png upload_2021-1-18_20-8-29.png


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.