Sezóna květů (9.6. - 10.7.2021) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 4/6/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Je tam hadilov, tak je to jasně na permici ;)
     
  3. kája53

    kája53 Expert fóra

    Ahojky vespolek,
    hadilov je fajn, ale vůbec netuším, co mi na farmě přistane, když v odměnách obdržím animalseedling59.
    Neprospal jsem něco? Farmaření zdar! kája53
     
  4. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Hadilova také nemám, tak se budu snažit.
    Bonusový - 40. level - tentokráte jde otočit 14x, ale když nebude ani jednou - klidně se bez něho obejdu.
     
  5. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    kája53 - ahoj, zkusím zjistit ;)

    Edit: je to nová podivuhodná stáj (neměli jsme ještě ofiko český název). Už se na tom pracuje :)

    Podivuhodný bahama výběh „Orinoko“
     
    Naposledy upraveno: 4/6/21
  6. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    No je to nějak horší a horší :( minule na 40-tém jsem točila aspoň pro bonusy do lišty, ale tady už není žádná pecka, pro kterou s radostí vyhodím náročnější dodávky :p a jak píše -Jara05- není o co stát. Hadila si vezmu do třetice a toho animalseedling59 jim tam určitě nechám xD




     
  7. kája53

    kája53 Expert fóra

    Skali - díky.
     
    Helena1313, vilm4 a Skali tohle ocenili.
  8. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    kája53 - za málo, rádo se stalo ;)
     
    kája53, -Jara05- a vilm4 tohle ocenili.
  9. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Hadilova bych na farmě uvítal rád, ale prašule prostě nedám 8);). Takže má smůlu a bude poletovat u sousedů. Dojdu si aspoň pro bombaxe, mám jenom jednoho - pokud se něco nevyštění z tajemna v aktuálních akcích.
     
  10. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Tak na sezónu se těším, hlavně na 39 s permicí. Hadilova nemám, jdu po něm. :)
     
  11. vilm4

    vilm4 Dozorce fóra

    Také budu lovit hadilova,snad hadilov neuloví mne!Oni mají velkou sílu v běhácích a nebojí se je použít!
     
  12. dada42

    dada42 Pisálek fóra

    hadilov je prima, zkusím to
     
  13. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Bonus kupovat nebudu,nevím totiž jestli se dostanu na farmu,bohužel jsem se od čtvrtka ještě nepřihlásila,co to budu řešit,když mám 5 let starý PC,který je velmi často na prohlídce,vedle mě bydlí ajťák a připojení mám jenom 100Mbis platím za 150 ale jak už jsem psala převodem na jiného operátora se mi internet trochu zpomalil,a jak mi řekl můj syn ta na tuto hru by mi stačilo 20Mbis,takže asi tak na nový PC mi nějak chybí peníze,když už pořizovat nový tak jedině herní a na to já těch 50tisíc fakt nemám,nějak v poslední době nemohu ušetřit,neb se všechno strašně zdražilo a protože bydlím sama a mám byt na hypotéku tak fakt je to docela hustý,kdo ví tak mi rozumí že z důchodu poměrně vysokého i tak toho moc nejde.
     
  14. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    Pernici nekoupím, snad to na toho hadilova dotáhnu, pokud ne, snad ho získám někdy jindy, vydržela jsem doteďka, úkol v družstvu počká i nadále. :)
     
  15. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Helena1313, ale hadilov je na pravé straně, to znamená na permici, jedině, že bys ho získala z tajemných chlívků ;)
     
  16. Zdenek0101

    Zdenek0101 Pisálek fóra

    Jak získám permici?
     
  17. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Ten hadilov mě láká. Jak se objevil, pořád vzpomínám, v které knížce byl tak krásně malovaný. A furt nevím. Všechny dětské knížky jsem přeposílala k tetě pro synovce, tak nemám kde hledat...
    Ale kuš, babo, nic nebude, ačkoliv permice za něj stojí jen o pět korun víc, než moje krabička lupacích doutníčků, nekoupím, on se objeví někde v tajemnu; nebudu mrhat zásobami. Jak se mi teď hodí na mletí v autokině...
     
  18. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Zdenek0101, v novinkách ve hře vyskočí upozornění, že je možné permanentku zakoupit. Jen je ještě třeba vydržet ;)


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  19. hroudov

    hroudov Komisař fóra

    do akce jdu, hadilov láká;)
     
  20. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    Díky za upozornění, nějak jsem to přehlédla. :music:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.