Sezóna konfet (20.1. - 16.2.2024) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 17/1/24.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Sezonu jedu jako vždy i s permicí :)
     
  3. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoj, žádnou sezónu jsem si nenechala ujít, takže s chutí rozjedu i tuto a permanentka je pro mě samozřejmostí :);)
     
  4. zuziki76

    zuziki76 Pisálek fóra

    Sezony jsou super, už se těším na nové zvířátko
     
    coneznam, lacrima a sovicka64 tohle ocenili.
  5. kocieva

    kocieva Znalec fóra

    Zdravím. Přemýšlela jsem, jaký název by mohl mít letošní "pohár", vyřešili to, minulý rok to bylo Ocenění, letos Ocenění za sezónu. A zákazníci opět budou dávat méně sezónních bodů, minulou sezónu to po stížnostech zvýšili, jestlipak i tentokráte. Ale i tak se na sezónu těším, ptačí zob nemám, k lori přibude druhá. A jsem ráda za 26 ks sladké výměny.
     
  6. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ahoojky :) Sezonu samozrejme pofrcime len bosorka bez pernamentky ;) chyba jej lori,tak ziadne flakanie xD

    Preperka NZ ;) Ja lori aj vtaci zob mam,no ve 2 se to tahne lip ;):music: a bosorka si bude musiet pockat az jej zob odniekal spadne ci vypadne xD
     
    Naposledy upraveno: 18/1/24
  7. Prepperka

    Prepperka Velvyslanec fóra

    No jo lori :inlove: Ani jsem si nevšimla. To mám radost, taky mi chybí. Sovicka64 díky za upozornění, teď budu plnit zodpovědněji. :D
     
  8. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Pro lori si samozřejmě letím jako šíp a ptačí zob se také jistě hodí
     
  9. goldedawn

    goldedawn Znalec fóra

    Zdravím,permanentku kdy můžu koupit,myslela jsem,že dnes,nějak mě to nemyslí,jsem po nemoci.:oops:
     
  10. Kytka2001

    Kytka2001 Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj goldedawn
    Permanentka jde normálně koupit (musíš restartovat hru) od dneška 18.1. od 14:00... (vyzkoušeno).
     
    bačkora85 a goldedawn tohle ocenili.
  11. goldedawn

    goldedawn Znalec fóra

    Už ji mám,nešlo mi to přes klienta,tak jsem šla na prohlížeč a šlo to.Díky.:);)
     
    bačkora85 tohle ocenil(a).
  12. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Super je tam Lori a tu ještě nemám tak se těším :)
     
  13. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Tentokrát se na sezónu opravdu netěším.Konkrétně na odměnu asistenta výroby v úkolu č.28. Zajímalo by mě ,co je vlastně součástí odměny?!? Jestli je to kompletní asistent,nebo zase jen nějaká osekaná verze,se kterou v budoucnosti budou problémy?!?:wuerg:
    Potěšil novej chlívek,kterej ještě nemám!:)
     
    evainfo, lacrima a babička-květa tohle ocenili.
  14. medulinka

    medulinka Rádoby autor

    Taktéž se na ni netěším, myslím, že od ní odstoupím. Koupila jsem vše co se dalo (za 50 Kč, za 50 fl, za 500 farma mincí), pak jsem zjistila, že body za úkoly jsou zase nižší, než v prosinci (byly takové i v prosinci, ale pak se zase vrátily do počtů sezóny předešlé), tím jsem se ani neřešila jejich hodnoty, měla jsem za to, že zůstaly jako v prosinci po úpravě. Možná tuto odehraji, když už jsem investovala, ale do další se už nebudu pouštět. Samozřejmě se to dá dát, ale nehodlám se ani uhonit ani investovat další reálnou měnu navíc, abych měla trochu volna mezi další. Vždy jsem byla ráda, když jsem ji splnila o pár dní dříve, abych si před další odfrkla a doplnila případné ztráty. Vždy je to o volbě - ano - ne.
     
    evainfo a kocieva tohle ocenili.
  15. kocieva

    kocieva Znalec fóra

    medulinka, za 150 (5x 30) farmářských mincí je 500 sezónních bodů.
    Také se mi nelíbí, jak málo bodů dávají zákazníci, a přitom není jednoduché udržovat takové množství zásob, které požadují. V prosinci jsem dosáhla na upgrade Ocenění za 8 nebo 9 dní, tentokráte budu ráda, když to bude alespoň za 14 dní, ale doufám, že v příští akci sezónními body nebudou šetřit a vynahradí to.
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  16. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Udělala jsem 38 a dostala sezonní uprage,kam ho asi mám dát když lX mám a tohle tam nejde:(
     
    k.vitek tohle ocenil(a).
  17. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Nejspíše umístit na ocenění za sezónu!
    [​IMG] ;)
     
  18. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    libakos ... tento upgrade položíš na dekoraci " Ocenění za sezonu " , který jsme dostali na začátku akce: "Sezona konfet"
    Pročti si celý fax k sezoně ;)
     
    .SilverAngel. a kaolín11 tohle ocenili.
  19. libakos

    libakos Polobůh fóra

    kaolín 11,bačkora85 -díky moc,četla jsem ,jen jsem ho nemohla najít,díky kaolinovi jsem si uvědomila jak a co mám hledat...
     
    Naposledy upraveno: 10/2/24
    bačkora85 a .SilverAngel. tohle ocenili.
  20. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    jsi rychlejší :D už jsem začala hledat, proč mi to nejde na Sezónní ocenění... a on pro letošní rok nový základ. Kdo by to byl řekl 8)
     
    bačkora85 tohle ocenil(a).