Sezóna duchů (30.10. - 27.11.2020) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 27/10/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Mikádko18 - mohla jsi pohár dostat minulou sezónu (Preclíková sezóna 18.9. - 18.10.2020) ;)
     
  2. Mikádko18

    Mikádko18 Rádoby autor

    Skali: Děkuji moc. Části Preclíkové sezóny jsem se už zúčastnila. Po překopání celého parku jsem pohár nakonec našla:). Ještě jednou díky.
     
    evainfo a Skali tohle ocenili.
  3. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Mikádko18 - za málo. Jsem ráda, že se ta zatoulaná dekorka našla ;)
     
  4. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    dana9494
    Díky,zítra opravím!;)
     
    dana9494 a -Jara05- tohle ocenili.
  5. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Také gekona nemám,tak zakoupení pernamentky bylo ,,nutné";)Zdá se mi to, nebo navyšují počet žetonů na získání bonusů?
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  6. Fantasiro

    Fantasiro Obyvatel fóra

    Všeho mám dost, kromě pár blbin na trhu sehnatelných. Ani nevím odkud, najednou mám sojčí chov. Množí se jako... sojky. Vypadá to, že si nebudu moci do ničeho rýpnout, ani si stěžovat. Asi začnu místo toho hrát kuličky za Vatikán.
    Všem přeju pohodu a plné sklady.
     
    jana563 a Peto121 tohle ocenili.
  7. misspacman008

    misspacman008 Rádoby autor

    Dobrý den, platí bonusy z dekorací Suvenýrů (např. Sklizňový suvenýr, Preclíkový suvenýr) z předchozích akcí Sezón?
     
  8. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj misspacman008, bonusy u těchto sezónních dekorací jsou dostupné vždy jen po nějakou dobu. Třeba u Preclíkového suvenýru to bylo od 18.10 - 25.10.


    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  9. Fantasiro

    Fantasiro Obyvatel fóra

    Nevíte někdo, jak se dá zásadně urychlit mletí krmení na Baha? Zatím jsem v pohodě, ale vzhledem k tomu, že se točí stále stejná zvířata, (Třeba ani jeden žralok, a jak by mu to slušelo.) tak mi nejpozději za tři sezóny dojdou. Ne že by nebylo kde chovat, ale to přečasované krmení, to je síla.
     
  10. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Fantasiro, runa na stromě moudrosti zkracuje čas o 10%, pak zakoupením Turbomlýnu o 50%. Také řádek na stonku "Duhové velikonoce 2" o 15%. Poté už jen okamžité umletí za floreny. Ještě jsou ve hře bedny s krmivy, ale to je spíše takové mírné přilepšení. ;)



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  11. Fantasiro

    Fantasiro Obyvatel fóra

    Dave Lister

    Děkuji za poradu. Strom už mám téměř od začátku. Na Velikonoce jsem měl jiné starosti - tiskl jsem štíty, takže taky nic. Turbomlýn mi to sice řeší, ale už tak na Farmě často (teď třeba) vyrábím SK, páč mám všeho dost a není co krmit. Kdyby to šlo udělat, že na Farmě by se to trochu ztížilo a na Baha pustilo, dalo by se to zkousnout.
     
    Dave Lister tohle ocenil(a).
  12. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Fantasiro, není zač. Na Baha mají opravdu některá krmiva dlouhou dobu výroby. Napíšu do reportu. ;)



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
  13. Fantasiro

    Fantasiro Obyvatel fóra

    Málem jsem zapomněl:
    https://ibb.co/7Wcyhxr - URL odkaz - scan - blokování ESETem, když otevírám za posledních pár dnů diskusi ke hře. ESET to hlídá skvěle, ale v tomto případě střílí vedle. Chyba je ale u vás. Máte tam něco, co se ESETu nelíbí.
     
  14. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Pictu je nezabezpečený server, z toho důvodu ho zřejmě Eset blokuje. Vyřešit se to dá přidáním serveru do výjimek. 8)



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    Y_n_O tohle ocenil(a).
  15. Fantasiro

    Fantasiro Obyvatel fóra

    To nejde. Musím mít svou míru zabezpečení. Míč je na vaší straně. Zrovna včera jsme jinde řešili heklé stránky. Menší díra, ale stačila.
     
  16. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Fantasiro, server pictu.cz nemá nic společného se společností BP a ani není součásti hry. Co si povolíš a co ne je tvá věc. Zřejmě míč zůstane na tvé polovině hřiště.



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    Peto121, Skali a Y_n_O tohle ocenili.
  17. Fantasiro

    Fantasiro Obyvatel fóra

    No jo, jenže já si zapnu tuto stránku a je to tu. To není problém u mne. Jinak napsáno, link (URL) vámi mému počítači poskytnutý je mým přihlášením aktivován, a pak se tam objeví chyba. To je prostě u vás. Ale možná se mýlím a chyba je třeba u ESET. V každé případě to otravuje.
     
  18. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Fantasiro

    Jak psal kolega, chyba není na stránkách fóra, ale chyba je na stránkách, na kterém jsou nahrané obrázky (pictu.cz), jelikož nepoužívají zabezpečený formát https, ale pouze http a to v dnešní době není standard, proto jej mohou antiviry a i prohlížeče samotné blokovat, proto obrázky nevidíš a tvůj antivir tě na to upozorňuje, že je zde obsah, který je z nezabezpečených stránek. Pokud obrázkům nevěříš je potřeba se s tím popasovat po svém.
    Netřeba zde dále rozebírat, toto vlákno slouží k diskusi o právě probíhající sezóně.

    Fajn hru pezt
     
    Dave Lister a Skali tohle ocenili.
  19. Fantasiro

    Fantasiro Obyvatel fóra

    • Nevkládej více příspěvků pod sebe. Pokud chceš něco dopsat, použij u příspěvku volbu "upravit". Děkuji Skali
    Odchoval jsem prvního gekona. Na trhu není k sehnání. Zkusil jsem ho nabídnout a omezovač mi dovolil 6 186 Kr.
    To si zase děláte z nás hráčů srandu? Musí se najít (stejně jako u quokky, sojky a spol.) nejprve pár zoufalců, kteří za tuto mrzkou cenu začnou obchodovat a tím postupně zvyšovat cenu? To nejde po zavedení nové komodity nechat alespoň určitý čas, než si trh najde svou rovnovážnost mezi nabídkou a poptávkou, aniž by "někdo" nastavil tenhle s prominutím *** směnný kurs?
    Kristovy rány, ať si tam někdo už prostuduje alespoň základy obchodu.

    Via pezt:
    Popasoval jsem se o svém, a "esetí" upozornění prostě odklikávám. Když už to holt nejde jinak zařídit.
    ***sloučeny příspěvky
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 17/11/20
  20. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Tak že jsem poprvé udělal akce co byli v měsíci tak akce zdárně udělaná :) mám velkou radost :D
    [​IMG]
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.