Sestup do chrámu (1.3. - 7.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 28/2/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Y-n-O na to si skutečně musíš vybrat správný čas..ale snad jsme už zocelené. Něco zlatého, něco oranžovo -žluté a plameňákxD
     
    eli2006, milostivas a skalara.v tohle ocenili.
  2. LindaFarmářka61

    LindaFarmářka61 Pilný autor

    :pHezké dopoledne, tak i LF se dobrala ke št'astnému konci. Ještě jednou veliké díky všem, kteří mi pomohli posíláním destiček. A doufám, že další akce nebudou tak skoupé na odměny. Odměny v této akci mohly vyvolat jen úžas, vztek a nakonec..jak jinak ..úsměv.
    Zdravím a přeji hezkou hru, LF
     
  3. aljanu

    aljanu Aktivní autor

    Hezký den přeji .Akce je hotová a ještě mi zbylo zatím 86 opičáren.Jinak jsem spokojená protože jsem získala akácii a jezírko pro dráčky.Stodola se už začíná zase pomalu plnit tak je to v pohodě :)
     
  4. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Všem gratuluji k dokončení ;).Mě ještě chybí 63 opiček,ale snad to do zítřka napadá :music:
     
  5. 21Hans

    21Hans Vycházející hvězda fóra

    Také gratuluji všem co mají splněno a hodně štěstí těm co ještě plní já mam už splněno před dvouma dny.
     
  6. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Dneska mi to padá zběsile - 38 prales a 27 plantáž. To jsem měla předtím za celý den (a to mám xxl stromy, barevné opice, bloudy a pandy a pár tukanů). Asi to bude tím, že mám hotovo a už hopsátka nepotřebuju xD
     
  7. davidson00

    davidson00 Baron fóra

    zdravím, už mám také asi dva dny hotovo, opičích mincí již mám ve stodole 179 ks, dráčka na kterého jsem čekala jsem se nedočkala, asi mi není zatím souzen, tak někdy příště, vypadly ++lenochodi a opice++.
     
  8. milostivas

    milostivas Znalec fóra

    hotovo mám od soboty a vypadených vopičáckých desek navíc 296..a jelikož mi chybí fošny do velkozvěřinců tak deska jako deska,kdyby se tak daly použít tam :) :) to by bylo terno k těm 2 SK :) :) No tak holka,zpátky na zem xD a jdi makat na pole :) zruším stromy a zase si chvilku zapěstuju ... Všem hodně štěstí k dokončení kdo ještě nemá hotovo :)
     
  9. pajda361

    pajda361 Živoucí legenda fóra

    Tak bych akci prohlásil celkem za úspěšnou. Na testovací farmě sice dokončeno až dnes ráno, ale s ohledem na to, že cíle bylo dosaženo výhradně sklizní základních stromů s dobou růstu 20 hodin, tak to celkem šlo. Podmínky farmy: legenda 29/30, 0 JC a nevím jak často využit řádek Nový rok 2015 s bonusem 5% pro vypadávátka na Bahamaramě.
     
  10. 9klárka9

    9klárka9 Vycházející hvězda fóra

    Mám hotovo asi dva dny, tentokrát to padalo slušně, už teď mám asi 200 destiček navíc. Doufala jsme v dráčka - no, asi včas zjistil, na jaké farmě by se vyklubal a těsně před vylíhnutím se přešupačil na papouška c++ a vzal s sebou ještě oranžového velblouda...no, co bych taky na své farmě ve 323 bahalevelu čekala...a protože nečekám nic, tak aspoň nejsem zklamaná, však on se jednou splete a dopadne to. Všem, kdo ještě finišují, přeji, ať to padá:)
     
  11. barbucha30

    barbucha30 Pisálek fóra

    Ahojky, prosím mám dotaz, maska snů, maska divů, hotová, maska vizí chybí ve 4. úkolu pouze poslední opičí desky jen za body. Splněno již včera. Měla bych mít všech 7 komor na základní. Zjistila jsem, že poslední chybí (překypující) a tak jsem ji shodila na lištu. Třikrát jsem kontrolovala a na liště není žádná, tedy ani základní, dekorace fuč ! Poradí někdo, kam se poděla ??? Díky moc !!!! :mad::eek::sleepy:
     
  12. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj barbucha30,
    ak si si zloženú dekoráciu zbúrala do lišty, tak základ už nehľadaj, už sa nerozloží. No a čo sa týka posledného závesu, nemáš ešte niekde neotvorenú miestnosť? Ak si si istá, že by si mala mať aj ten posledný, kontaktuj prosím hernú podporu
    Ako kontaktovať hernú podporu ?
    Skoré vyriešenie a peknú hru prajem
     
    danda-vnovis, milostivas a elen92 tohle ocenili.
  13. Mičurin75

    Mičurin75 Pisálek fóra

    Díky za radu, opravdu mám chrám hotový od včerejška. Mám ještě jednu farmu a dokončila jsem obě stejně a tam je vše v pořádku. Zkusím znovu projít dekorace, ale i všechno, nemyslela jsem si, že se rozpadne do základní komory, ale nenašla jsem i po restartu ani předposlední - přeplněnou, kterou jsem shodila na lištu. Ještě jednou prověřím a když nenajdu, tak napíšu na podporu. Hodně úspěchů ve hře, hraji už sedmým rokem, jen asi půl roku po zahájení hry.
     
  14. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já jsem musela být hrozně hodná, protože tohle mám z tajemnic (dva stromečky byly v liště z minula, tak nevím, které jsem dostala teď):

    [​IMG]
     
  15. .evalumar.

    .evalumar. Vážený autor

    Zdravím. Hotovo mám už od včera. Jediné zklamání bylo při zjištění, kolik dostanu z akce SK (humor nebo co?). Jinak teda jsem moc nepochopila, co mne má motivovat, kromě vrozeného puntičkářství, které mi způsobuje, že nesnesu nedokončené úkoly, co mne teda má motivovat k tomu, abych dokončila poslední úkol za opičí destičky. To, co tam čekalo, moc motivující nebylo, očekávala jsem řádek v nebi nebo tak něco.
     
  16. Tassadar11

    Tassadar11 Imperátor fóra

    No pridali s vypadavanim, prestoze se nijak nesnazim maximalizovat sklizen a od sousedu uz taky castecne chodi bedny, tak mam na prozkoumani 2/3 dalsiho chramu :)

    Vypadavat ma 70 desticek/den, v tuto chvili ma byt 361 (nebo chybet 59 ), mam 689 (chybi 0 ), mam 164% hotovo.
    Zatim uplynulo 85% casu, zbyva 20 hodin.
     
  17. šebejda

    šebejda Baron fóra

    Tak se vrhám na hodnocení akce. Technické problémy se nám víceméně vyhnuly, takže pohoda. Graficky není co dodat->využita v podstatě nedávná záležitost, takže je to stejná změna, jako když se dívám, kterak mi dozrávala mrkev. Padátka nebyla uškrcena a pro pilné na dostatečných LVL bez problému. Náročnost pro mazáky->velmi lehká,pro pokročilé ->náročná a pro začátečníky ->na hození si mašle. A teď to poslední a to jsou odměny. Za vloženou protihodnotu jsem žádnou odměnu nenašel. Mé původní předsevzetí, že dodám jenom z vypadávátek, se změnilo v kompletní splnění absolutně nevýhodné a zbytečné akce. Kdyby mi padl dráček, dal bych 30%. Bez dráčka dávám zatím svých nejnižších 5%.
    Své subjektivní hodnocení uděluji již mnoho měsíců. Strašné na tom je, že i když se snažím být objektivní, mé procentuální hodnocení stále klesá......."Je něco je zkaženého v království Farmeramy" .
     
  18. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Ráno jsem měl tak zalepená očička, že jsem ani nepostřehl, že na mou farmu přišel na nějakou tu dobrůtku hroch, vzal s sebou tedy kámoše papoucha, ale to mu odpustím... Stromy jsem zase zapomněl, vyjma jednoho z nějaké dřívější akce(asi pečení) a z té byla má první nolina. No, a na draka si počkám,až mi ho celníci pošlou z karantény, tak za půl roku. A pak stejně nevím, jestli neskončím za mřížemi neb dovoz přísně chráněného druhu - óóó, to budou OP vřískat.
    Edit: stromy po ránu: clausena xl, rolinie 2x,moringa xxl a druhá nolina. Druhá sazenice z pečení - kešustrom xxl, ten jsem neměl, tož také radost.
     
    Naposledy upraveno: 7/3/17
  19. Levlef

    Levlef Baron fóra

    A já zas nic, klasika. Proč mne to už ani nepřekvapuje :) chybí mi 70 padátek a to jsem kolem farmy lítala i vo víkend... no, nálepka doma je a bez těch 2ks SK myslím přežiju. Gratulka všem, co dokončili :)
     
    milostivas a Apachie1 tohle ocenili.
  20. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Stálé zdraví vespolek, tak pod hodnocení od šebejdy se mohu jenom podepsat. Prostě to tak je. Akci jsem měl hotovou na mé poměry včas, ale pořád mě jiné povinnosti odháněly od hry..... takže tajemnice až včera večer a ráno světě, div se.... se mi v bazénku koupal hroch (můj první), na Lesní mýtině podřimovaly oranžová a žlutá sova v kleci a v Dešťovém pralese se zjevil santalovník ( Díky Santo), zbytek šel do lišty.... i když tam byl durian, rolinie a hruška anjou. Takže z tajemnic mohu mít po dlouhé době radost. K úplné dokonalosti mé farmě ještě pár položek chybí..... ale co nebylo dnes, to může přijít i později. "Co se vleče, neuteče."
     
    matlafous123, skalara.v a milostivas tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.