Sestup do chrámu (1.3. - 7.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 28/2/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj odetka,
    sú to vylepšenia (upgrady), ktoré treba uložiť na základnú dekoráciu "Základní komora". Ako sa ti zmení dekorácia a čo bude dávať nájdeš tu.
    Peknú hru prajem

    EDIT:
    Ahoj GAMEJAN,
    o vypadávatka môžeš poprosiť iných hráčov len v tomto vlákne Zasílání a výměna dárků, ďakujem.
    Peknú hru prajem
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 5/3/17
    aljanu a milostivas tohle ocenili.
  2. papulice

    papulice Veterán fóra

    Gamejan a to je právě špatně,chce to zasadit ráno a večer dlouhodobější plodiny a pak to trochu padá...i já dnes ráno dokončila,vypadlo posledních 70 ks,akce na ceny nic moc,ale to už jsme si zvykli a jinak v pohodě...přeji všem hodně zdaru,aby také dokončili..
     
  3. Boty

    Boty Magnát fóra

    Odetka- postupně je naplácej na základní komoru :))) vylepšíš si TBZ a získáš 1x za 12 hod krmivo veselé zvěře, já dostala pro tygra 1ks, no to se zase jednou nacpe :p
     
  4. smatrelka31

    smatrelka31 Pilný autor

    Tak konečne aj u mňa hotovo. Z tajomných stajní tigre a plameniak, zo stromov 1 x slonia noha, 1 x biribá, ostatné pôjde do lišty.
    Ale aj tak som spokojná, veď mohlo to dopadnúť aj horšie...
    Prajem peknú hru a nech sa vám darí :)
     
  5. stěby

    stěby Hvězda fóra

    Koukám, že sloní noha (nolina) jde na dračku :p. U mě z posledních dvou TS taky jedna, navíc acai XXL, takže nakonec s akcí docela spokojenost.
     
  6. novafarmicka

    novafarmicka Rádoby autor

    Ahoj.Nevím jestli to patří tady,ale mám celou akci hotovou,ale nenám 7 závěs....základ a 6 závěsů mám už na ploše,ale chybí ten poslední......prohledala jsem celou lištu,ale prostě tam není.....poradí mi někdo? Děkuji
     
    bursuk59 tohle ocenil(a).
  7. zmel

    zmel Pilný autor

    Odtajnené.
    Zo stromov skončí všetko v lište, zo stajní slony ++ ale tiež: :D jazierko pre axolotly :D:D:D
    Tomu sa naozaj veľmi teším ;)
     
  8. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj novafarmicka,
    konečná dekorácia by mala mať názov "Překypující komora". Ak ti skutočne chýba 1 záves aj napriek dokončeniu akcičky, obráť sa prosím na hernú podporu, len ona môže preveriť tvoj účet.
    Ako kontaktovať hernú podporu ?
    Skoré vyriešenie a peknú hru prajem
     
    milostivas a LindaFarmářka61 tohle ocenili.
  9. tutino74

    tutino74 Pisálek fóra

    Původně jsem tu akci nechtěl hrat ale nedalo mi to a super mam s TCH. plameňáky a hlavně dráčka tak paráda :D:D
     
  10. novafarmicka

    novafarmicka Rádoby autor

    Ria 30....děkuji za rychlou pomoc....napsala jsem na podporu a uvidím. Přeji pohodovou hru.
     
    farmicka57, bursuk59 a Ria30. tohle ocenili.
  11. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Ahojky, jdu se svěřit, jaké jsem ťululum, iqtyq atp. Akci jsem neměl chuť moc hrát, ale když padaly destičky v celkem hojném počtu, jsem si řekl, že do toho půjdu. Tak jsem čekal, až napadá a mezitím si četl fórum. A začaly dotazy typu - kde je zákl. komora. Zviklalo mne to, juknu pod vázičku a nikde nic... Psal jsem na podporu, podpora dekorku dodala a já si řekl, je čas plnit úkoly. Chybí mi posledních 5 destiček na úkol s klíči a pak těch 60 na dokončení mise - to už bude brnkačka. A teď - nastává ten vrchol mé hlouposti - teprve teď jsem vlezl do chrámu a obdržel dekoraci!!! Snad i tykev je více inteligentní - úplně mi spadla brada. Samo jsem napsal podpoře, jaké jsem individuum a snad v tom nebudou vidět sabotáž, jen jednoho umordovaného pracanta. Měl jsem perný týden a tohle je následek. Hm, ještě víc takových a zkusím si o dovolené nějakou tu terapii u Mudr. Chocholouška - mmch nevíte, kdy má ordinační hodiny?
    PS: za asi 2 hodiny sklízím stromy a snad aspoň těch 5 chybějících kousků. TCH na ploše a na stromy se taky dostane, ale až zítra ráno...
     
  12. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Čertíku, nečerť se, za vašich časů ještě nebyl internet. Každý se doučuje postupně :) :inlove:
     
  13. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    čertíku, alespoň sis procvičil komunikaci s podporou, já k tomu zatím nenašla odvahu, ale pokud Ti vyhověla, tak se snad blýská na časyxD
     
  14. Monča***

    Monča*** Komisař fóra

    Tak s akcí jsem komplet hotová. Ze stromů 3x garcinia xl,boabob xxl a nolina. Chlívky mravenečník a lenochodi c++.
    Sumasumárum - tedy vše při starém,jen můžu zkonstatovat,že odměny dost velká slabota.
    No tak snad někdy příště,což si říkám pokaždé :p
    Komu se dráček vylíhl gratuluji.Ten můj asi ještě někde žere nějakou princeznu.A jestli mu Honza usekne hlavu,tak budu mít ..... ještě dlouho nic.
     
  15. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Yno, náhodou... jsem učenlivej. V lednu se mi podařilo dát komp do základu. Jak se mi zadařilo nevím, ale vše ,co jsem si pracně dodal, je fuč. Nejvíce mne mrzí fota z farmy, různé přírodní motivy... To mám z toho, že jsem si to včas nedal na flešku.
    Měl jsem tam i obrázky podpisu Margziam a JMJH. Jak byla tenkráte ta kostýmní akce, snad k Valentýnu. Hm, kde asi nyní je... už se dlouho neozvala - její nahatá zvířátka jsou nepřekonatelná
     
  16. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já nepodceňuji dlohuožijící xD Jen jsem netušila, jak dlouho se čerti kamarádí s moderními technologiemi.
    Margaziam s farmou zřejmě skončila, teď nevím, jestli to bylo v Závislákově nebo v Debatě o všem možném, někdo psal, že byla sousedka a zmizela z teploměru.
    A těch pět poslaných padátek stačilo nebo né? xD
     
  17. Trepifajksl

    Trepifajksl Polobůh fóra

    Yno, samo stačilo. Ze stromů vyskočilo dalších 10 a Midlinka2 a Ariazel též přispěli. Tímto vám všem moc a moc děkuji. Však by napadalo a když ne... starou bačkoru by se stalo.:D
    Margziam často psala, jak je nemocná a tak kdoví, jestli se neodebrala ke Stvořiteli na dlouhodobou návštěvu... Což bych jí samo nepřál.:oops:
    Jo, rovněž děkuji svým sousedům, kteří mi poslali nějakou tu destičku na vydláždění cesty pralesem - však to tam byl samý močál a moskyt a fujfuj dalších nepříjemností...;):):p
     
  18. bursuk59

    bursuk59 Veterán fóra

    Ráno sklidím a snad vypadnou poslední ch 11 mincí a otevřu všechny dveře a jestli vypadnou do konce akce i těch zbývajících do posledního úkolu,nebudu se zlobit;),ale tam už stejně není žádný klíč
     
  19. milanvj

    milanvj Pisálek fóra

    Zdravím tak mám hotovo z odměn jsem dostal. Chlívky voliéra pro papoušky c++ a pandy červené.
    Ze stromů moringa xxl pitomba xxl mangostan garcinia xl clausena wampi xl.
    Krmivo pro lenochody.
     
    Apachie1, milostivas a blondmary tohle ocenili.
  20. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Hlásím splněno:

    [​IMG]
    a esi to dopadá na body a hvězdičku, to už neřeším. A na tajemnice je čas...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.