Sestup do chrámu (1.3. - 7.3.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 28/2/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. olda50

    olda50 Perspektivní autor

    Tak se základ objevil,Tak pohoda.
     
    babina51 a Apachie1 tohle ocenili.
  2. mazurec

    mazurec Stálice fóra

    Tak hlásím že už chrám hotov :) kdo ještě doděláváte tak držím palce ať doděláte vše co chcete ;)
    Jinak baha sem nijak neměnila,jela jsem jako za normálního stavu
     
  3. jarka112

    jarka112 Vážený autor

    akcia v úplnej pohode skončená :)
     
  4. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Akce hotová,tajemnice jako obvykle do lišty.Ale ty 2 vytoužené SK mám :p
     
    Naposledy upraveno: 5/3/17
  5. emkop

    emkop Perspektivní autor

    Chybí mi Základní .Akci mám hotovou.
     
  6. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj emkop,
    ak sa ti po prvom otvorení chrámu automaticky nenačítal predmet "Základní komora", t. j. ak ju nenájdeš v lište medzi dekoráciami, alebo si si ju nedala na plochu Bahamaramy prípadne do nebíčka, kontaktuj prosím hernú podporu
    Ako kontaktovať hernú podporu ?
    Skoré vyriešenie a peknú hru prajem
     
    milostivas tohle ocenil(a).
  7. -pechfógl-

    -pechfógl- Živoucí legenda fóra

    Akce hotova již druhým dnem. Od té doby padají opičárny jak divoký - z každé plochy cca 20. Ale co se divím, jistě je to náhoda.....
     
  8. smatrelka31

    smatrelka31 Pilný autor

    Ešte 25 opičích doštičiek a budem mať konečne aj ja hotovo. Času je dosť, tak verím, že to bez problémov zvládnem.
    Peknú nedeľu vám prajem, farmári :)
     
  9. zmel

    zmel Pilný autor

    Konečne sa môžem aj ja pripojiť k tým, ktorí akciu úspešne ukončili ;)
    Odtajňovať stajne budem až niekedy večer, tak som zvedavá, čo sa v nich skrýva ...
     
  10. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Tak juchůůůů, už jsem se taky docourala [​IMG]
    Tajemky nepotěšily, příšerku jsem zasejc viděla jen v koupelně. Ale zas tak úplně marný to nebylo, bo vypadli červení velbloudi [​IMG]
    Dvě SK jsou pod střechou, takže taky můžu šlechtit ty pávy [​IMG]
     
  11. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    -pechfógl- mám to podobně. Po skončení akce citelný nárůst opičích vyskakovátek.
    Víš ty kolik za to trhneme TBZ a krejcarů po skončení akce? To teprve budeme čubrnět.
    V tajemnu zřejmě nebude žádné překvapení, protože osud tomu chce, abych ho
    pořád zapomínal hodit na plochu.
    :DxD
     
  12. emkop

    emkop Perspektivní autor

    Nejde mi ani kontaktovat herní podporu.
     
    helik006 tohle ocenil(a).
  13. Ria30.

    Ria30. Guest

    emkop, musíš problém opísať s minimálne 140 znakmi.
     
    milostivas tohle ocenil(a).
  14. LindaFarmářka61

    LindaFarmářka61 Pilný autor

    Ahoj všichni, já se nemohu připojit k těm, kteří mají hotovo. Jako obvl., čekám na vyskočení destiček. Ještě mi jich chybí 70. Ale mám ještě dva dny, takže to bude OK. Jinak, z tajemných stromů samé pitomosti do lišty, ze stájí hrošíci, to už jsem, myslím, psala a z té druhé továrna na koberce. Takže jedle se zmrzlými šiškami je v nedohlednu a žralok na Baha také. Tak snad příště..., nebo také ne :)
    Hezkou neděli, LF
     
  15. anickamalirka

    anickamalirka Hvězda fóra

    Zdravíčko :)
    tak jsem dnes otevřela jednu tajemnou opičí bednu a jupííí, třikrát hurá jedno krmivo pro papoušky :)))) a tak tedy jsem otevřela i tu druhou a ejle jedno krmivo pro opice :))) Jestli to bude vzestupně stoupat, tak proč ne, spíše by mě zarazilo mít tam krmivo pro bizony :)))
    Z tajemnic tygr a mravenečník, jelikož se nedají jinak nežli nákupem tajemných získat (prozatím) tak nenadávám ;) a přijala jsem je do tlupy jim podobných :))) u stromků jsem ale slzu zamáčkla, a jelikož jsou sprostá slova zapovězena, tak si asi zapískáme jako na rozhodčího při fotbale :))))

    farmařící Lindo, žraloka ani nelze získat, byl jako odměna v jedné ze šlechtících akcí, tak jako krab a houpací síť pro medvědy, (domněnka nemám ověřeno a šedá kůra mozková občas hapruje)
     
  16. -mikik-

    -mikik- Pisálek fóra

    ahoj všem ,
    tak mi chybí asi 50 destiček ,tak to bude v pohodě :p:p
    z tajemných stájí červené pandy a oranž .opice (obojí do lišty)
    stromky ještě čekají na vysazení.
    kdo má hotovo gratulka,ostatním hodně padátekxDxD
     
  17. stěby

    stěby Hvězda fóra

    [​IMG]
    Tak už od rána taky jsem, kocour hloubá nad vybrakovaným chrámem. Třeba přemýšlí, jestli se v nějaké místnosti neschovalo pod obří hromadou 2 SK pár pávů ;).
     
  18. Monča***

    Monča*** Komisař fóra

    Ahojky.
    Po sklizni stromů na baha mi chybí 8 opičích. Jdu tedy navštívit kočičího Indyho a večer podám raport,co se mi vylíhlo. Prostě mi to nedá a to štěstí v podobě tajemnic zkusím,i když tentokrát nejsou tak úplně zadarmo jako v jiných pěstovacích akcích.
     
  19. zdenkaamirek10

    zdenkaamirek10 Osvícený autor

    Krásné jarní odpoledne. Já už mám taky hotovo. Dokončila jsem včera odpoledne. Z TCH byli papoušci a mravenečník, takže lišta. Stromky skončily taky v liště. Dráček ke mně nezabloudil a všem, co na něho měli štěstí, gratuluji. Snad se dočkám příště. Ostrov jsem nepředělávala, tak teď odpočívám. Kdo čeká na padátka, držím palce, ostatním, kteří mají hotovo, gratuluji.
     
  20. odetka

    odetka Zelenáč fóra

    mam dotaz.k cemu slouzi ty komorni zavesy.dekuji za odpoved.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.