Septemberfestová sezóna (16.9. - 13.10.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 13/9/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Septemberfestová sezóna ::..

    [​IMG]

    Již brzy – Septemberfestová sezóna
    Začátek akce: 14.9.2023 ve 14:00 hod.
    Konec akce: 16.9.2023 ve 14:00 hod.

    Septemberfestová sezóna

    Začátek akce: 16.9.2023 ve 14:00 hod.
    Konec akce: 13.10.2023 ve 14:00 hod.

    Septemberfestová sezóna – konec

    Začátek akce: 13.10.2023 ve 14:00 hod.
    Konec akce: 16.10.2023 ve 14:00 hod.

    Minimální level: 3



    Pro zobrazení jednotlivých částí FAQ stačí kliknout na požadovaný odkaz.
     
    goldedawn tohle ocenil(a).
  2. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Ahoj. Sezónu plnit budu. Ostatně jako každou. Permanentku nekupuji a okouna nemám. Přeji všem krásný den :)
     
  3. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoj, tak do sezóny jdu jako obvykle i s permanentkou a jsem ráda, že je tam okounek ... toho nemám ;). Hezkou středu všem :)
     
  4. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    I s permicí ;)
     
  5. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    I já jdu s permicí. Okounka mám, ale potřebuje souseda, tak mu ho pořídím ;)
     
  6. kocieva

    kocieva Znalec fóra

    Pěkný podvečer, také se přidám, u žádné sezóny jsem nikdy nechyběla, okounka ani ten strom (proboha to je název) nemám, takže tentokráte budu i spěchat a vyplením si stodolu.
     
  7. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    Ahoj, do sezóny jdu, okounka nemám, stromek ano. O pernici popřemýšlím. Přeji všem pěkné plnění sezóny.
     
  8. goldedawn

    goldedawn Znalec fóra

    Ahoj,sezónu i s permicí budu dělat.Okouna nemám,ani stromek.;););)
     
  9. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Ahojte, plňte pilně, ať všechno vyhrajete :) Já nic neplním, chybí mi do sbírky pár novinek, ale ty časem budou v akcích nebo v tajemnicích z nich, takže stodolu nadále plním, nikoliv plením :) Družstvo obcházím uctivým obloukem od doby, kdy jsem přestala potřebovat hvězdičky a banány v odměnách, tak je mi celkem jedno, kdy kde co z novinek získám...
     
    bačkora85, rosnička007 a -Jara05- tohle ocenili.
  10. rosnička007

    rosnička007 Vycházející hvězda fóra

    Ahojky! Do sezóny jdu,nevynechala jsem žádnou.Tentokrát asi bez permanentky,moc mě nezaujala.Bez ní se dá taky dobře plnit,tak ať to všem dobře jde! :)
     
  11. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Jelikož se budu pohybovat v cizokrajných krajích s nejistým připojením,tak nevim nevim,jak tahleta sezóna dopadne ?!?:cry:
    Snad týdenní výpadek na doplazení do 39 LV,nebude mít tak velkej vliv!
    No uvidíme!8)
     
  12. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    ja samozrejme plnim aj tuto ako kazdu inu ;)
     
  13. panda1183674

    panda1183674 Aktivní autor

    Zdravím, mám prosbu - byla jsem mimo internet a ještě týden mimo, když bych chtěla okouna, tak už to za 11 dnů zřejmě nestihnu, mám už i Jahodku, děkuji moc za pomoc a radu. Fajn hru všem
    Edit: Bedlivé Oko - právě že jsem ještě nezačala, tak podle těch počtů bodů z první strany to už nemá smysl začínat, na potřebný level už nedosáhnu, nevadí... Třeba mi okounek vypadne z Tajemna.
     
    Naposledy upraveno: 2/10/23
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  14. Bedlivé_oko

    Bedlivé_oko Forum Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj panda1183674, nechápu Tvůj dotaz. S čím přesně potřebuješ pomoci či poradit ?

    Edit: Bohužel jsi nespecifovala, ve kterém levelu sezóny jsi. Podrobnější informace najdeš zde

    Postup lze urychlit nákupem balíčku se sezónní pernamentkou, nákupem baličku sezonních odměn.

    A samozřejmně musíš dodávat zákazníkům.
    Další možnost zisku bodů je v RAMA obchodě a plněním dalších akcí - například Hrůzo-senzační noci
     
    Naposledy upraveno: 2/10/23
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.