Septemberfest (29.9. - 5.10.2021) / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 28/9/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Peto, sorry jako? Že to dokážeš tak omluvit ;)
     
  2. danielka0000

    danielka0000 Stará škola

    Šití mám ráda,nemám andulku ani kukačku,dva stromy taky chybí.Ale je hodně práce a spánek je můj nejlepší kamarád.Však se určitě taky jednou dočkám všech novinek.Pěkný den všem ;)
     
  3. Jaroslav469

    Jaroslav469 Obyvatel fóra

    ještě že mám samo navlíkací jehly, to bude fofr s tím záplatováním
     
  4. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Před chvílí jsem odtajnila 10 skorokukaček - a co myslíte - byla tam. O jeden úkol z této akce méně. Přesto budu záplatovat jako o život, jenom ta krátká akční mně moc nevyhovuje, ale snad se to zvládne.
    Tak ať se daří!! :):):):):)
     
  5. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    KŠ je rozbitý, nedalo ani jeden bonus na hlavní farmě :p a protočila jsem asi 70 PL. Na vedlejší hned na první pokus 100%. Tak na hlavní jdou zítra na řadu Jackové

    Na hlavní fa vypadlo 279 padátek, na vedl. 206
     
    Naposledy upraveno: 29/9/21
  6. BigClick

    BigClick Expert fóra

    Mala som obycajne stromy - 20-23 hod. Vyuzila som dost NC a vysledok bol 394 a 201.
    Z kolesa +100 a +100 a nejake +1 z cca 150 PL, ale uzivam aj vsetky Jack darcekov (az sa hambim povedat kolko) a tiez +2 na rostliny do zlateho slotu a vrtulky. Tak mnozstvo rastliniek z pole 1x1 je u mna slusne :music:. A padatka neskor dozeniem stromami, pravdepodobne ponozkovanymi obycajnymi stromami.
     
  7. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    BigClick nie je to zbytočne to minúť na takejto akcii keď tam nič poriadneho nie je?
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  8. BigClick

    BigClick Expert fóra

    trodaldo55, pre mna zbytocne nie je. Vela veci z obchodu by som chcela - aj Piccolo, aj tu dekorku na +15% BS, aj kukacku, dokonca aj vlnkovaneho papagajeca.
    A este dodam, ze SH, vrtulky, PL mam dost aj bez nakupov. Tak preco nie?
     
  9. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    mam na mysli tých Jackov. zbytočné.
     
    maribeja a -Jara05- tohle ocenili.
  10. BigClick

    BigClick Expert fóra

    trodaldo55, ani nie. Chcem "vybit" 1 ci 2, aby sa uvolnilo miesto na dalsich.
    A este dodam, ze som sa nudila 4-5 dni, len zber stromov rano a vecer, tak prave dnes mam chut riadne zahrat sa.
    ;):)
     
  11. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    BigClick s tou nudou súhlasím. Okrem akcií je len nuda, teda aspoň pre tých čo sú tu dlho.
     
    sovicka64, raddre a -Jara05- tohle ocenili.
  12. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    tronaldo, vždyť tam toho je spousta, jen aby padaly džínové záplaty, tak je co si vybrat ;)
     
  13. 14087

    14087 Hrabě fóra

    150 pajdátek stačí, jeden bonus 100%/24 hod to by šlo :D a jedem :D
     
  14. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj BigClick
    Ani mě tak nezarazilo, kolik máš plodiny z políčka, ale to v čem hraješ o_O
    Je to nějaký motiv a nebo je to skutečnost ? což se mi moc nechce věřit :p
    Akce jde dobře zatím napěstováno něco přes dvanácttisíc a padátka taky jsou, tisícstoanějakédrobné ;)
     
  15. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    pezt - že je to divné? Už som na to pozeral.Ako W7?
     
    maribeja, -Jara05- a Pitrýsek47 tohle ocenili.
  16. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj Peto121
    Ještě o hodně starší ;)
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  17. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    nemusí mať. Stačí, že si grafiku nastavila na najvyšší výkon.
     
    maribeja a -Jara05- tohle ocenili.
  18. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    pezt - no veď to,ja som na takom ani nepracoval.:)
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  19. raddre

    raddre Baron fóra

    Zdravím, tuto akci mám celkem ráda, takže jsem se do ní pustila, KŠ bylo na mně hnusné, kromě banánu, hvězdiček, žlutých výroben mi přikaždém zobrazení 100 nebo 200% mi padli naprosto naprosto nepotřebné kousky na BZ pro řemesla, když už nejdou nikam navýšit, ale padátek mi vypadlo 397 nití a 26 knoflíku, takže jsem spokojená. Všem přeji úspěšnou hru a hodně džínových záplat
     
  20. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Mne dnes koleso dalo 2 x + 1 na 6 hodín do stodoly a viac ani ň ale žltých výrobní a oranž.stajní až-až,k tomu soľ a pod.Tak musím ten čas využiť a pohnať to zo SH.A zajtra už pôjdem ako vždy slimačím tempom.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.