Septemberfest 2020 (23.9. - 29.9.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 22/9/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. astrid888

    astrid888 Polobůh fóra

    Ahojte.
    Minula som všetky lístky, čo som mala, (cca 60 zelených a 35 modrých) bonus samozrejme žiadny. Čo už, som zvyknutá, všetky bonusy totiž minie moja susedka GS... Zvažujem sťahovanie do inej ulice.
    Takže len za použitia SH, bez bonusu som dnes dokončila prvú časť. Ide sa ďalej ...

    [​IMG]
     
  2. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    [​IMG]
    Hlasim probehnuti cilovou paskou... ted uz budu jen lehce vyklusavat po ovalu a zobat v obchode dobroty.
    Akci hodnotim (jako ve skole, nez je zavrou): 1
    Sice si mohl RT opravit ty pocty BZ u jednoho radku podle naseho puvodniho FAQ, ale i tak dobry ;)
     
  3. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    ja som skusila trosku potocit kolesom no povedalo si ze ma uz nebude velmi rozmaznavat,kedze mi este stale frci 100% a tak mi dalo +1 uroda,stajne a dielenske stajne :D No este mam dost listkov tak skusim neskor :D Pekny vikend Vam prajem a nezabudnite si zobrat cizmy lebo je mokro :)
     
  4. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Stonek č. 1 hotový - čekám na padátka, abych akci dokončila.
    Krmení je rychle hotové = vše ok.
    Přeji všem pěkný víkend!
     
  5. barca279

    barca279 Vážený autor

    • Prosím nepiš dva příspěvky pod sebe, pokud chceš něco doplnit, použij tlačítko upravit a také necituj příspěvek pod který píšeš. Dotyčného oslov a napiš zprávu - Dave Lister
    hniezdo kapučiarky modrej,to je ten posledny vtak tušim tajomne staje exedra...v akcii som si kupila asi 30 dalo mi jednu kapučiarku...potom bola ta bleskova akcia čo davalo 24 tajnych stajni exedra.takže dokopy okolo 60 tajnych a jedna kapučiarka,to je mizeria,,preto neznašam ako odmeny tajne stajne a tajne stromy všetko ide do lišty.už z principu nerobim ulohy kde su tajne hocičo

    wallik68

    ja mam 9 citronov na ploche 1 citrona v strome mudrosti a dava mi 30 padatok z jednej varky rastlin...


    *** příspěvky sloučeny a odstraněna citace ***
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 25/9/20
    maribeja tohle ocenil(a).
  6. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Chytil táta sojku,chytila máma taky a já ji též chytila,vylítla ze dvou TCH za ozubené mince :D
     
  7. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    wallik, i když jich máš "jen" 5 tak je to 25% plus ještě ze stromu. Takže 3O. Jen je potřeba Johny stěhovat. Máš je v liště, ručně sklidíš 5 políček a dáš je na pole. Podle připojení aktualizuješ, kdo má dobré není potřeba. Zbouráš a na druhé ploše to opakuješ. :)
     
  8. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Už som v polovičke,dajako to do konca dám aspoň na jednu stonku z päťdesiatky.Už by som mal viac,ale visím stále na padátkach.Koše kupovať veru nebudem stačí že kupujem to čo uznávam za vhodné.
     
  9. dedek1947CSA

    dedek1947CSA Osvícený autor

    1.stonek fachčí,na 2.chybí 15 mincí
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  10. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak já jsem nakrmila Penelopu teprve jedenačtyřicetkrát. Oproti původnímu plánu je to propad o spoustu procent. Včera jsem si vytočila 100% do stodoly, tak jsem měla mít dnes večer hotovo, s padátky by pomohl šlechtěný šafrán. Zasáhla však vyšší moc, místo volna jsem dnes opět brigádničila. Ale kdo by seděl doma u omalovánek zadarmo, když může jinde stát za kačky, že... ;) Tak jsem bonus využila zpoloviny, neva, času dost, na ten bonusový řádek pro dekorace to dopěstuju, seženu sudy a bude vymalováno s omalovánkami :)
     
  11. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    tak mám hotovo základní část první stonek hotovo
    ještě 4500 kusu na druhý
     
  12. burds

    burds Titán fóra

    Také první stonek hotový.Tedˇjen ten druhý.Odměny zatím nevybírám
     
    astrid888 tohle ocenil(a).
  13. Danuška78

    Danuška78 Zelenáč fóra

    Zdravím vás, mám trochu přiblblý dotaz - vůbec nemůžu přijít na to, jak zaječici obdarovat. Kde s má objevovat to tlačítko "darovat"? Mám tam jen koupi koše a vstup do obchodu. Určitě je to něco primitivního, ale nemůžu na to přijít ... Díky moc :)
     
  14. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    maribeja a astrid888 tohle ocenili.
  15. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Danuška78 - ahoj, v akčním okně si zapneš objevování zajíců na ploše
    spustit zajíce.png

    Poté klikneš na ploše na zajíce a otevře se okno pro obdarování zajíce
    obdarovat.png

    PS: Jinak vše je krásně popsané ve FAQ k akci - stačí kliknout zde.
     
    astrid888 tohle ocenil(a).
  16. mira60

    mira60 Pisálek fóra

    klikni na ni a nad hlavou se jí objeví rámeček a na ten klikni
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  17. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    ako cieľ je dosiahnutý, ale strašne sa to ťahá to pestovanie, chcel by som vybrať aj iné veci ale pravdepodobne nestihnem...
     
  18. Danuška78

    Danuška78 Zelenáč fóra

    Díky moc, já jsem vůbec nepochopila tu spojitost s objevováním zajíce ... Takže jsem stále klikala na zajíce vpravo nahoře. Takže vyřešeno :)
     
    astrid888 a Skali tohle ocenili.
  19. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Danuška78 - není zač, rádo se stalo.
    Hezkou sobotu ( i když studenou a upršenou) :)
     
    astrid888 tohle ocenil(a).
  20. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    A šlus! ;)
    [​IMG]
    Jdu napěstovat nějaké dlouhodobky pro ty rozmazlence ze sezony...
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.