Septemberfest 2020 (23.9. - 29.9.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 22/9/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tak podle propočtů (i vlivem včera před akcí vytočeného bonusu 100% do stodoly) mi něco po desáté bude zbývat zasít 404 pidipolíček a dvě pozuzit, abych měl napěstováno... mám momentálně 66,7% potřebného množství sudů (1084 ks), takže tam problém taky nebude a nejpozději zítra se budu moci zase zcela soustředit na expertní úlohy...
     
  2. fany2020

    fany2020 Hrabě fóra

    Ahojky, já nechápu, jak může mít někdo celou akci hotovou, já jsem nakrmila ušáka teprve 9x, bonusy se mi vyhýbají obloukem, tak alespoň to šlechtění kdyby bylo jen za 1 SK, ale ani to není, jinak mi nezbývá, než těm, kdo má vše pogratulovat.
     
  3. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Vyzvedla jsem 5 tajemných chlívků exedra a zasejc nic :p
     
  4. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    16 her, to je dost vopruz odklikávat ušatou když tam není žádné překvapení a jen hvězdičková nuda ;) kdyby každá hodila malou odměnu, třeba parfém nebo ponožku,:D už bych neusínal.
    Bonus žádný.
     
  5. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    [​IMG]
    Za bonusari tedy pokulhavam! A kdybych jen pokulhavala, me se primo zadrelo kolecko na invalidnim voziku... :D, ale vecer by snad mohlo byt hotovo. Jen nevim, co v tom obchode po jejich najezdech jeste zustane - jsou hladovejsi, nez africka sarancata a regaly pleni jak stado sudokopytniku suche pastviny! ;)
     
  6. elen45

    elen45 Expert fóra

    já podle předpokladu nemám padátka Penelopa nakrmena 28 a ještě mám přes 12 000 kytek, až sklidím dám dlouhodobky na padátka ani nevím jestli těch kytek je dost (nepočítám to) - hned na začátku jsem vytočila 2x 100% (jednou za zelený, jednou za modrý)
     
    -Jara05- a evainfo tohle ocenili.
  7. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    [​IMG] ... hezký septemerfest :) sklízení na mobilu šlo dobře, ale teď koukám, že kytí je hodně a nějak zaostávají sudy xD

    [​IMG]
    Tak na noc půjde laskavec a snad se to srovná a ráno jde farmička do svého režimu. Stonečky jsou nachystané, jeden pustím zítra ráno a druhý počká na vyzrálé dekorky na ploše :p zatím nic nenakupuji, ale určitě půjdou žetony, body a bedýnky s bonusy.

    Matlafousku máš vážně suprový podpisek, jak se má farmář soustředit na včasnou sklizeň xD xD


    [​IMG] [​IMG]





     
  8. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Dobelhala jsem se k první dekorce-23- bonus jako vždycky 0 , kolik jsem protočila na kole neštěstí nebudu psát, banka mi konečně povolila platit kreditkou-bohužel- už to nikdy neudělám. Třeba stihnu dojít ke stonkům normálně. Držím si palce. Fajn večer všem;):p
     
  9. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    To krmení ušatice je vážně nuda.
    Nějaké zpestření by bodlo.
    :(
     
  10. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Tak zo začiatku z jednej plochy akčnej 45-50 padátok, potom 35-30 a teraz ledva 25 !!! a nič som nezmenil! Akože toto sa nijako počas hry neupravuje,že nie?! To ich zase nakoniec budem naháňať dlhodobkami! No,ale napredujem.

    Edit:Tak teraz som zobral ďalšiu úrodu a čuduj sa svete - 21 padátok!!!Takto o dva dni bude z plochy 200 pidipolí 5!!! padátok???o_O
     
    Naposledy upraveno: 24/9/20
  11. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Mám obdarovaných 17 zajačíc pomaly to ubúda.Mám na trocha napestované,len tie súdky chýbajú.Zajtra dám dlhodobku a uvidím koľko s nich bude pajdátek.Na dnes už stačilo.
     
  12. eimmina

    eimmina Zelenáč fóra

    Ahojte mohu se zeptat proč se mi zajda ještě neukázala na polích? Děkuji

    PS: ve mlýně jsem už nechala udělat sudy a zajda nikde
    Děkuji
     
  13. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    eimmina Musis si zaskrtnout policko oznacene sipkou.

    [​IMG]
     
  14. ejitka

    ejitka Perspektivní autor

    Musíš si zajdu aktivovat. Zajdi na ikonu hry na ploše a tam si je zaškrtni.
     
  15. Dave Lister

    Dave Lister Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj eimmina, přesně jak píše matlafous123 a ejitka. Je potřeba si zapnout zobrazovaní postaviček na plochách.


    upload_2020-9-24_20-14-2.png



    Ať vás síla provází na všech cestách
     
    zejdy66 a astrid888 tohle ocenili.
  16. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Hotovo ještě nemám. Ale mám napěstováno! Světe div se, kolo štěstí dalo bonus. Včera 100 % a dnes 200 % z cca 15. Asi to měl být dárek k mému stému levelu. :D Takže jsem upustila od eko bio hospodářství, zdcecimovala zásoby SH a zuzi a už to fičelo na poho polích. Sama jsem koukala, jak to skáče - ještě nikdy jsem nic takového nezažila. Jen bednáři nějak nestíhají. Ale věřím, že do konce akce se pochlapí a sudy dodají včas. 8)
     
  17. SelkaJarus70

    SelkaJarus70 Pilný autor

    Tak už i já jsem aktivovala první stonek,ale bylo to,,poctivě''bez bonusu+100+200%do stodoly pouze se zeleným na polích a zelenou na stole:p.Ne,že bych bonusy pohrdla,ale je to těžký když na mě noční kolo plive dýnový koláče a krejcary:mad:
     
  18. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    první stonek už maká, ke druhému chybí dvě limči - ty budou ráno, až budou padátka z pokrácené cibule, akční kvítí ještě mám, tak budu krmit dál, vyzobu aspoň něco z nabídky obchůdku ;)
     
  19. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    K cíli se plížím sice pomalu, ale jistě.
    Z obchodu jsem zatím vybrala sezonní body a SH, ještě bych ráda sezonní žetony a bedny s bonusy.

    [​IMG]
     
  20. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Vyvalte sudy... docházejí. Stav 30/50.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.