Septemberfest (19.9. - 25.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 18/9/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Nezbláznil se tu někdo, takové množství akční 7 hodinovky? Lepší bude chodit na houby.
    2 oranžové stáje nemusím mít.

    To nové rozdělení popisu akce mi ani trochu nesedí. Proč taková nepraktická změna?
    Měli jsme všechny informace přehledně na jednom stříbrném tácu a teď bloudím
    a nemohu se ničeho dopátrat.
     
  2. Helena1313

    Helena1313 Osvícený autor

    Ahoj, akce moc nenadchla, budu ji dělat pouze proto, že dělám akce všechny. Akční kytka mi vyhovuje, její čas růstu prozavařuji a bude čas i na reálnou zahrádku. :)
     
  3. Medvánek

    Medvánek Ikona fóra

    ;) mě nový popis akce vyhovuje, každý holt přemýšlíme trochu jinak a vyhovuje nám jiné uspořádání věcí ... do akce jdu, jak taky jinak, že?
    a pojedu na ty dvě etapy - 30 her pro stonek :) a pak vzhůru do oblak kam až to půjde xD, nejlépe až na konec ...
     
  4. Mahira72

    Mahira72 Mistr fóra

    pro jana151049 vidíš, každý to má nastavené jinak jsem již 200 lvl. jupííí sice od včerejška , ale je to tam - přesto jsem spokojená za oranž chlívky na Baha v podobě pandy i mravenečníků, vzhledem k času výroby krmiva je to pro mě super odměna - a i tajemno v podobě chlívků i sazeniček beru jako dobrou odměnu, protože chlívky již dávno nekupuji - ale každý to má nastavený jinak.
    Jo a k balíčkům za floreny - koupím, ale vybírám si, který se mi líbí - taky se mi každý nelíbí -
     
  5. krakoramaja

    krakoramaja Polobůh fóra

    jana563 - jasně, makak je hvězda, o které se mnohým ani nezdá :D Taky na jeho tabulky a příspěvky odkazuji, když se mě někdo poštou ptá. Jenže mnozí čekají jen na jeho tabulku a propočty a pak si ani nepřečtou, kde se pěstuje a kde budou padátka. Když by diskuze byla až v moment spuštění akce, mohly by jeho propočty být hned na začátku první stránky. No a tentokrát jsou propočty hned v popisu.
    A protivná? To ne, to nechci být, polepším se ;) Ale ještě pořád je svoboda slova, tak své názory psát mohu. Samozřejmě netrvám na tom, abyste s nimi souhlasili/y.

    Mikeš - stačí rozkliknout druhý odkaz a máš to tam všechno pěkně za sebou jako to bývalo dřív. Dokonce bych řekla, že podrobněji a přehledněji.
     
  6. makak-magot

    makak-magot Stará škola

    krakoramaja: ...Když by diskuze byla až v moment spuštění akce, mohly by jeho propočty být hned na začátku první stránky...
    No jo, jenže to by musel být makak členem testovacího týmu a mít tak přístup k informacím předem ;) Jenže já jsem pouhý obyčejný hráč jako ty nebo kdokoli další.
    A díky za pochvalu
    :p
     
  7. coneznam

    coneznam Osvícený autor

    Ten popis, to je tedy hrůza (samozřejmě za mě). Mít nižší vzdělání, asi to ani nevyhledám. A akcička? To jako vážně těch téměř 40 tisíc kytek? No na zahradě už mám pár záhonů volných a urychlit je mohu v pařeništi nebo ve skleníku, tam je taky trochu místaxD. Jinak to nevidím. Odměny jsou tam pěkné, ale pro mě trošku nedosažitelné. Ale něco rozhodně zkusím, jako ostatně obvykle...
     
  8. Tribeca*Borghski

    Tribeca*Borghski Vycházející hvězda fóra

    No mně se zdá, že je to bez superhnojiva, vrtulového hnojiva nebo +1 na kole štěstí a jiných vychytávek (zpravidla zdarma nedostupných) na 3 plochách téměř neuhratelné - myslím celou hru až do konce.
    Člověk by musel mít téměř stoprocentní mušku a padátka by musely napadat skoro všechny jen z akční rostliny - v tom případě by to s MJS i bez jiných dalších pomůcek snad šlo ... Ale zas by musel člověk čumět u farmy celých 6 dnů ve správnou dobu den neden noc nenoc.
    Na takové galeje asi kašlu, i když 50 FL je ucházející odměna.
     
  9. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Apachie1 Co to tam mas za priserna hausnumera? o_O :wuerg: Nechces trochu neco ubrat, devce? xD
    Nj, ja vim, nechces, ale i tak diky za prepocet :) Toz tentokrat zaprahnu stado Honziku, at to trochu ubejva i bez dlouhodobek, na ktere asi moc casu nezbyde ;)
     
  10. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Ahoj,
    jak se změnil popis odměn, tak vyjasnil dekorky a stonek, ale stále je nejasný zbytek. Zkusím příklad - odehraji 8 her a získám při nich 176 bodů (8*22). Otázka - dostanu upgrade továrny? Pokud je odpověď ano - pak by sloupec hra vůbec neměl v tabulce figurovat, protože je irelevantní, pokud je odpověď ne - pak nad tabulkou by měl být popis - Pro dosažení odměny je třeba dosáhnout obou parametrů - počet her i počet bodů (původně jsem chtěl napsat, že počet bodů je irelevantní, ale teoreticky je to možné i když bych chtěl vidět toho kdo by ten počet bodů nedosáhl - to už by musel být pěkný mastil, což je zase nepravděpodobné pokud je schopen získat tolik padátek a kytek).
     
    vilm4 a Helena1313 tohle ocenili.
  11. bubla321

    bubla321 Stálice fóra

    Tentokrát se nezapojuji, neb odměny mi za to nestojí. Raději budu pěstovat do úkolů v družstvu. Přelezla jsem 100 lv a nějak se mi to tam začíná štosovat :)
     
    maribeja a vilm4 tohle ocenili.
  12. BigClick

    BigClick Expert fóra

    Mna aj tento popis akcie vyhovuje.
    Co sa tyka tejto akcie - je mi uplne jasne, ze dostavame odmeny poprve za pocet odohranych mini-hier (riadok a dekorky k nemu) a podruhe za ziskane body (naradie atd.)
    Idem plnit akciu, posnazim sa ziskat vsetky 4 upgrady tovarien, riadok tiez bude vyuzitelny (mozno v budocnosti, ale skratenie rostu rostlin beriem, aj ked viacej bych privitala riadok +1 ks kvetov). A ak sa mi podari - aj floreny by som brala. Nie ze si ich nemozem kupit, ale je tato akcia pre mna vyzva ci dokazem dostat sa do konca bez kosikov.
    A najme ide o to ci sa cloveku chce zahrat sa alebo nezahrat sa, mna sa tento krat chce, aj ked je tato akcia na hranici mozneho bez pouzitia realnych penazi.
     
  13. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    bropyk - pokud nahraješ 176 bodů, tak získáš prvních 16 odměn - viz screen
    [​IMG]

    EDIT: slovo Hra jsem vyměnila za číslo odměny - teď už by tě to nemělo mást ;)
     
  14. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Mně se také nový způsob popisu akce líbí, zdá se mi to přehledné a jasné. Dokonce bych řekla, že takhle bez slovní omáčky to je lepší než dřív. Autoři předchozích popisů prominou, není to myšleno jako kritika, za tím je pouze má lenost - nechtělo se mi to pročítat celé, přestože to bylo mistrovsky zpracované :p Takhle jen kouknu a vidím ;)
     
  15. Druid.Panoramix

    Druid.Panoramix Hrabě fóra

    Stálé zdraví vespolek, inu není člověk ten, aby se zavděčil lidem všem - tak asi kvituji změnu (pro mě k horšímu) ve vyhlašování akcí. Takže nejdříve rozkliknu Oficiální vyhlášení k akci - z něho se k akci naprosto nic nedozvím, jen kdy bude vyhlášena a kdy ukončena. Zbytečná ztráta času. :wuerg::wuerg: Pak rozkliknu FAQ k akci, zde se dozvím všechno, ale nedostanu se do diskuze, takže další zbytečná ztráta času. :mad::mad: Pak tedy konečně rozkliknu prostor pro diskuzi a zde se o akci dozvím všechno a mohu si k ní říci, co mě trápí, případně nějakou strategii.... mohl by mi někdo kompetentní vysvětlil, proč se to dělá takto složitě, když předtím to bylo tak krásně jednoduché. Jeden klik a hned po ruce všechno, co člověk potřebuje. Je možné, že si časem zvyknu klikat rovnou na Prostor pro diskuzi ( než nějaký oslík vymyslí, že diskuze bude jen k diskutování a nebudou tam informace o akci). To zase někdo soutěží o nejlepší hru roku a počet kliknutí je jedno z rozhodujících kritérií? Modíci, můžete předat do RT, že jsem tím novým modelem rozladěn a navrhuji, aby se to vrátilo zase zpět k tomu, co bylo tam krásně přehledné a jednoduché v duchu hesla:"Méně je více."
    A teď k akci: jsem rád, že akce je dvourychlostní - lehčí a těžší, vždycky jsem to tak chtěl a jsem rád, že k tomu konečně došlo. Holt a k té dvourychlostnosti se budou vztahovat i rozdílné počty vypěstovaného akčního kvítí a padátek a dalšího dodávaného zboží, to dá přeci zdravý rozum. A pak už každý podle svých sil, možností, potřeb a míry KFC ( tedy pokud v nás ještě nějaká zbyla).
    Mno a závěrem se jen zeptám, jestli se náhodou neplánuje podobná akce, třeba od 20.9.2018 na plochách BAHA, případně k tomu i delší děsivka a nějaká akcička na té zvláštní ploše .... když už, tak už, ať se pěkně poveselíme a farma jako celek bude konečně využita na 100%.
    Na houby se chodí časně zrána a stačí jedna hodina.... delší čas už je turistika a ne sběr hub. ;):)xDxD
    Takže hodně zdaru při akci a pevné nervy a dobré pořízení s tím "Pertinaxem." Ale fakticky bych to vrátil do původního nastavení.
    Závěrem budu reagovat na stížnosti některých z Vás na výkřiky typu:"Jsem první", "To je hrůza", případně:"Kde je vchod do 4.místnosti?"..... máme tady modíky, aby posoudili, co je vhodné a co není, aby zvážili, co ještě k akci patří a co už ne a případně mazali a čistili fórum. Nick Carter:"Jak primitivní." Zahradník: "Ale jak účinné!"
    Btw, taky bych nerad přišel o výpočty makak- magot, případně dalších.
     
  16. Honzulka05

    Honzulka05 Titán fóra

    Stonek a dekorace lehká obtížnost tak to jsem rád ale stonek bych bral,akci na 100 % bych asi nedokázal skusím jenom stonek a vypadá to na septembrfestu jako na tržišti
     
  17. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    krakoramaja - to víš, starého kocoura těžko novým kouskům naučíš. Děkuji.
    Vím, že je to otázka zvyku, ale zatím ještě nebyl čas si zvyknout.
    Místo jednoho kliku hned kliků několik, mě vyděsilo.
    :DxDxD
     
  18. Milka66

    Milka66 Veterán fóra

    Len z chvíľky pozerania na koleso, kde máme hádzať loptičky sa mi začala točiť hlava - než sa dohrabem k zisku stonku, budem v bezvedomí :wuerg::oops:
     
  19. Mr.Shovel

    Mr.Shovel Pisálek fóra

    Takže, v šedesátésedmé hře získám 500 hřebíků? To se vyplatí! už jen kvůli tomu do toho jdu! :wuerg:
     
    evainfo, fany2020 a vilm4 tohle ocenili.
  20. makak-magot

    makak-magot Stará škola

    Mr.Shovel: Ne. 67. odměna je 500 hřebíků - ale kolikátá to bude hra záleží jen na tvé šikovnosti. Může to být 49. hra, pokud zvládneš pokaždé shodit všechny tři preclíky, nebo taky 107., pokud se netrefíš ani do jednoho ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.