Septemberfest (18.9. - 24.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 17/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. krroir

    krroir Stálice fóra

  2. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

  3. Madulka_cz

    Madulka_cz Veterán fóra

    Perníkovka rozpěstovaná, zasazená kde se dalo a ve stodole mi ještě zbylo 91 ks .
    Jinak akční plodina se mi líbí, za ní pochvalu.
    :).
    Pěkný večer a pokud možno přeji hru bez větších problémů. ;)

    Madulka_cz
     
  4. Vivaldy

    Vivaldy Pisálek fóra

    Mě už za poslední 2 akce co byly se vždy připsala jen 1 kouzelná sazenička, takže jsem měl dostat 6 a dostal jsem 2. Tak jsem zvědav kolik jich dostanu za tento úkol
     
  5. krroir

    krroir Stálice fóra

    Vivaldy, pokud jsi měl nějaké nesrovnalosti v účtu, tak sis měl napsat na podporu hry.
    Jak kontaktovat herní podporu

    EDIT: Vidím, že ti již včera kolega napsal, aby sis napsal na podporu hry.
     
    Naposledy upraveno: 18/9/14
  6. -a2-

    -a2- Zelenáč fóra

    chápu to dobře .že v odměnách zase není superkrmivo?
     
  7. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    Ano, chápeš to výborně. SK si budeme muset koupit za zlatky :D . Začíná se to stávat pravidlem či tradicí. Za odměnu máme jiné věci ( hodnotné samozřejmě). Dostaneš tajemničky a kouzelné bedničky. A v nich bude překvápko. Co bys chtěl/a víc xDxDxD
    A zapomněla bych na fůru kupónů, bz, hnojiva a hvězdiček...o_O A jednu celou MJSku - obětuješ pět, dostaneš jednu - a to se vyplatííí :D
     
    Jonsdorf tohle ocenil(a).
  8. maminka78

    maminka78 Stálice fóra

    Ahoj,taky mohla být ta akční kytka aspoň 6-tihodinová,MJS a kombajn na ní moc neužijeme,já budu pěstovat piánko,co udělám,to udělám,no stress.Ale snažit se budu,ne že ne:)
     
  9. kometak96

    kometak96 Polobůh fóra

    Dnes jsem stihl rozpěstovat, což byl cíl a ten jsem zvládl, takže super :). Čajů mám 54, ale ty nejsou pro mě zase tak důležité... Jelikož není kromě čaje, který je jen na zkrácení času sudů žádné vypadávátko, tak pojedu akční i přes noc. Pojedu klasicky 2 otočky přes den + 1 na noc ;). Na farmě mám převážně pole 1*1 kromě několika chlévů a stromů. Dnes na noc jsem dal samozřejmě také akční na všechny plochy :).

    perníková květina: 651 / 14 500 ( chybí 13 849 ) + zaseto na všech plochách
     
  10. lenka2007

    lenka2007 Rádoby autor

    Tož jsem zjistila v šest večer, že je nějaká akce, a to jen díky tomu, že mi něco nového vyskočilo z pole o_O, momentálně rozpěstovávám, co stihnu, to stihnu:music:
     
  11. evca190

    evca190 Vážený autor

    Perníkové květiny mám 2016 + zaseto na všech pidipolích ;) Čajů mám 118 :p
     
  12. petaM2001

    petaM2001 Titán fóra

    perníková květina: Mám 1576. Ideální stav 768. Plním na 205,2% Hotovo 10,9%
    dle farm sčotu jeto OK
     
  13. Pavlahan

    Pavlahan Perspektivní autor

    Já přemýšlet nemusím, mě je to přece jasné. Sedím totiž celý den u pc u farmy, rvu do ní finance horem dolem a říkám si, co s volným časem mezi jednotlivými otočkami 8-hodinovky... Vlastně ještě mám určitě šťastnější farmu, kde to víc vypadává a možná i rychleji roste, ne? xD:inlove:
    P.S. kdyby náhodou - to je vtip, protože dál je tyto pravidelně se opakující stesky zbytečné komentovat


     
    teddysek1911 tohle ocenil(a).
  14. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Akci chci mít co nejdříve z krku, tak jsem jel s SH z obrstromů.
    Aktuální stav je 6956 Perníkové květiny a 116 Pytlíků s pivním čajem.
    Teď už jedu jen bez SH............
    Múže si říkat kdo chce co chce , ale od té doby co nastoupil ten novej "pomocník" tak to jde z farmou pěkně z kopce.:eek::(
     
  15. Stargies

    Stargies Pisálek fóra

    Pavlahan: A víš, že ten tvůj sarkasmus je mnohem otravnější?! Navíc vůbec nepíšeš k akci, takže se divím, že ti to tvoje spamování tady ještě nikdo dneska nezatrhnul. Ale dost o tobě... Už tak jsi mi zabral toho času až moc. Takže honem zpět k akci. Čajové sáčky mi taky moc nepadají, i když já bych je taky potřebovala, ale naděje umírá poslední, že jo? A už vidím, jak mi výše zmíněný taky napíše, ať tu i já nebrečím, aniž by si všimnul, že o to mi vůbec nejde. Prostě jen konstatuji, že to prostě nepadá, a dle dalších příspěvků vidím, že v tom nejsem sama. Ono to nějak dopadne. Nebo vypadne? Zkrátka uvidíme, jak řekl ten slepý, když šel do kina na němý film.
    :) :D :)
    A taky se zařadím mezi ty, kteří akci za floreny otáčet nebudou, takže se budu muset plně věnovat pěstování akční kytky, která je sice osmihodinová, ale pokud je člověk mimo domov hodin dvanáct, tak přece jen nějaké prostoje má, i když nechce. Tak snad to vyjde.
     
    Naposledy upraveno: 18/9/14
  16. veselékopýtko

    veselékopýtko Aktivní autor

    Tak tady vypadávátek 47 - všude karafiáty, pár obříků (15), Baha paprika. Bez mazlíka, bez cukiňáku, chleba, bez MJS - jen dýňovka. Bambule taky bonus nedala. Na skaláře ( moje hlavní farma :) maximální tunning a vypadávátek 44. Tak nevím, asi jsem tam vyhodila zbytečně krejcárky za řemeslnou podporu. Vůbec to o tom není.... Jinak tu chovám slepičky. Vyzvednu sazeničky a peču na to. Hezký večer
     
  17. ssans

    ssans Pisálek fóra

    tak tohle je superpohodovka a do nedělního večera musí mít hotovo většina farmářů i bez hnoje, jen s vodou a bez urychlovadla max. do pondělního rána a ani se nemusí honit.8)8)
     
  18. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    Mám 65 pytlíků s čajem .Na noc jsem dala zrát těch 35 piv.Perníčků mám 1012 plus zaseto.Akci dělat budu,ale piánko.Uvidím kam dojdu.Odměny opravdu nic moc.
     
  19. slootr

    slootr Baron fóra

    Mám rozpěstováno, takže na noc půjdou perníky na celou farmu. Nic nepřekopávám, z jedné sklizně budu mít jako obvykle 1461 kousků. A to znamená necelých 10 otoček (rozpěstováno víc, než je potřeba, z poslední sklizně nemusím zasít, takže je vydatnější). Pokud zvládnu 3 otočky za den, což asi dám, tak za 3 dny nasadím sudy. Urychlovadla váznou, tak to holt musí zrát plných 16 hodin. Asi to nebude problém, jen nevím, jestli to za to stojí. Ale zatím jsem plnil všechno, takže nebudu přestávat ausgrechnet teď.
     
  20. -Ilonka61-

    -Ilonka61- Perspektivní autor

    Ahojky, začala jsem rozpěstovávat až v 19 hodin, kdy jsem přišla z práce domů. Takže čekám až mi dozrají perníkové kytky v druhé otočce. To, že jsem začala později mi vůbec nevadí, dělám to skoro vždy. Tím se většinou vyhnu počátečním problémům.
    Vypadalo mi 50 ks pytlíků.
    Ani já za floreny otáčet nebudu, nepovažuji to za nutné. Raději je vrazím do SK(což dělám opravdu málokdy), při šlechtění z toho bude alespoň větší adrenalin a zábava.
    Ale akci každopádně splním až do konce, tedy pokud mi bude z hůry přáno;).
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.