Septemberfest (18.9. - 24.9.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 17/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Pepe4467

    Pepe4467 Osvícený autor

    [​IMG]
    Když mé oko spatřilo,
    jaké překvápko z bedýnek mi na farmu vyjelo,
    řekla jsem si vážení, že za tohle snažení,
    dopadnout jsem mohla hůře,
    "Darovanému koni na zoubek nekoukám",
    příště snad dopadu lépe,
    aspoň doufám.
     
    alexandrakerulova00 tohle ocenil(a).
  2. .stazi.

    .stazi. Pisálek fóra

    Z bedničiek mi vyšlo - prasiatko šťastia a balerína, stromy - javor XL a katalpa XXLxD
     
  3. BlankaS

    BlankaS Zelenáč fóra

    • Prosím, nevkládej více příspěvků pod sebe. Když chceš něco dopsat nebo změnit, použij u svého příspěvku volbu "upravit".
    Prosím, jak se vyměňují zbylé sudy???:cry:
    --------------------------------
    Prosím, jak se vyměňují zbylé sudy???:cry:
    ----------------------------------
    Prosím, jak se vyměňují zbylé sudy???:cry:
     
  4. krroir

    krroir Stálice fóra

    Ahoj BlankaS, sudy, které jsi nedala do úkolu by měly být vyměněny automaticky do 24 hod a nebo po sklizení, jestliže je sklidíš za déle než 24 hod.
     
  5. mico5252

    mico5252 Rádoby autor

    Ahojte tak ja len tak pomali I. časť ukončena II tiež hotovo konečne po tretej nezdarenej no so sadeničiek marna slava jarabina xxl a katalpa xxl pojdu do vlačika ked pride na stanicu no bedničky ma prekvapili pozdrav nublonou a hracia skrinka kolotoč to ma potešilo najviac.
     
  6. Pumpička

    Pumpička Aktivní autor

    Vypadl mě z bedny Music Box "Kolotoč". Kromě BZ dává ještě 1ks něčeho. Prosím, co je to?
    Děkuji.
     
    Naposledy upraveno: 27/9/14
  7. Lenka*14

    Lenka*14 Pisálek fóra

    Pumpička, kolotoč dáva Tiki-masku a je to na urýchlenie rastu zeleniny (20%) na Baha, trvanie je 6 hodín ...
     
    Pumpička tohle ocenil(a).
  8. belka1970

    belka1970 Zelenáč fóra

    ja som s akciou bola velmi spokojna , z TS citronovnik xxl a kozi strom,z bedniciek dvakrat musicbox:inlove::inlove::inlove::inlove:
     
  9. k.vitek

    k.vitek Titán fóra

    8) však jsem to tušila po Mišpuli a Mandlovníku XL (z TS) jsem z bedýnek "urvala" Prasátko štěstí (už mám asi 3, a to jsem v posledním O+D 1 poslala dál) a Renzo Kaprfíld... fíha, toho jsem ještě neměla? o_O

    Nemít hodného souseda, tímto mu děkuji, tak jsem se k takovým lištovním záležitostem ani nedostala :p Co bych ale v levlu 90 nechtěla? ;) Pěknou hru!
     
  10. kocur9966

    kocur9966 Pisálek fóra

    tak, aby tu niekomu nebolo ľúto - u mňa dve katalpyXXL a dve degustácie vína - no super, nie o_O:D:cry: čo som komu urobil
     
    sisinka tohle ocenil(a).
  11. findy22

    findy22 Obyvatel fóra

    Tak ani u mě se nekonalo žádné překvapení.....
    stromy - slaný XXl (osmej) a katalpa XXl (jednadvacátá)
    bedny - Slepice baletka (ta první je v nebi) a Renzo Kaprfíld
    že jsem se obtěžovala to vytáhnout... ještě že je lišta bezedná :sleepy:
     
  12. iDavis

    iDavis Baron fóra

    Z tajomných sadeničiek mi vyšlo: Pínia a katalpa XXL. :)
     
  13. Feris1

    Feris1 Expert fóra

    takze som neodolal a vysadil tajomne sadenicky a som strasne rad beee katalapa xxl a jedla xl skratka odmeny hodne namahy
     
  14. tolca

    tolca Pisálek fóra

    nebyla odměnou řada na nebi? Pivního čaje mě ještě spoustu po splnění úkolů zbylo a přesto nemůže řadu ani bedny najít - kde je zádrhel?
     
  15. krroir

    krroir Stálice fóra

    Ahoj tolca, byla řada v nebi i bedny, ty najdeš v inventáři - dekorace. Pokud máš nějaké nesrovnalosti na účtu, obrať se na podporu hry.
    Jak kontaktovat herní podporu

    Akční předměty byly přeměněny na KR a BZ, akce skončila. Děkujeme vám za zpětnou vazbu, která byla zaslána RT.
    Téma uzamykám.
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 28/9/14
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.