Senzační podivuhodné výběhy a Farmářský expres (7.2. - 10.2.2020) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 6/2/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. babickachlum

    babickachlum Zelenáč fóra

    skoda jak ctu tak se zbavujete zlutych a oranzovych a ja ne ani na kolotoci ani koupene stromy a ani koupene domky .to holt ma někdo stesti a ja snad aspoň v lasce ,same obycejne nemam stesti
     
    Veselka a -migos- tohle ocenili.
  2. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Nezvýšila se nám opět protihodnota zboží ve vláčku?!? Sem teda zvědavej, jestli tam půjde, něco ze žluté zvěřiny z krámu ,narvat.:music: To mi asi těch 956 žlutých koal zůstane na věky!:wuerg:xD
     
  3. raddre

    raddre Baron fóra

    tak i když nepůjdu spát, v mé liště to vůbec nebude znát,ale těším se, že se mi třeba podaří vyměnit to za jiné zajímavější a snížit ten mega stav a to je bez baha
    [​IMG]
     
  4. maurehata

    maurehata Osvícený autor

    58 vyroben prachoveho peri ve zlute, 90!!!! striharen ovci ve žluté.... budu rada, kdyz tam naladuju aspon tohle.
     
  5. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, také se nejdříve zbavím žlutých výroben a stájí. Vše oranžové a výše si nechám, nikdy člověk neví kdy se budou hodit ;).

    kaolín11: Také jsem si to myslel, ale koukal jsem na poslední expres a bylo 1000 a 1250 protihodnoty -->ZDE<--. Ale už si nevzpomenu co sem tam dával, jestli slony, koaly nebo tukany. Uvidím zítra.


    [​IMG]


    Hezkou hru ...
     
  6. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Půjde ;)
    • 3x koala (PH do vláčku 360) + 2x vážka (PH 460) + 1 velbloud (PH 270) vše ve žlutém provedení a krejcarové konto o 258 000 krejcarů chudší - verze 1000 PH
    • 5x slon (PH 900) + 1x žralok nebo panda (PH 100) taky vše žluté a krejcarové konto nižší o 243 000 kr. - verze 1000 PH
     
  7. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Pasažérů čekajících na odbavení je až až, ale na té jednokolejné lokálce.... vždy je odbavit, přivézt, potom jednoho zpátky. To už by asi chtělo nádraží, nebo nějaké tlačítko ...chceš vypravit takto naplněných 10 (placených, protože návrat urychluji) vlaků? To usazování do kupé je otravné ...:)

    [​IMG] [​IMG] nebo konečně změnit výhry na kole:oops:
     
  8. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Vláček je super, na zbavení žlutých výroben. Za party lístek jsem si jich vytočila moře, to je jediná cena, která fakt naštve a nepotěší. Těším se na zázraky. Snad dopadne i kudlanka. Krmivo už mám zadané na mletí a když nedopadne, taky dobře, krmivo prodám.
     
  9. maurehata

    maurehata Osvícený autor

    No, mne krom zlutych vyroben jeste stvou zlute..... banany! Dnes jsem si vytocila za PL hlavni vyhru 4 pekne zlutoucke kousky, ta gratulace Mas to ale stesti! mne vzdycky vytoci do bela. Bananu mam aktualne 3375, o jakém stesti to mluvíte?!? :)
    Kdyz by byl expres klidne cely tyden, uvítala bych to.
     
  10. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Tak sa mi pri najbližšom OaD ozvy a ja Ti niečo pošlem!

    K akcii : Pošlem čo mám a dúfam,že späť dostanem len samé ružové a tie čo nemám.........xD,ale nie,len budem rád ,keď dostanem aspoň 1-2x niečo,čo nemám!;)
     
  11. libakos

    libakos Polobůh fóra

    maurehata-banánů mám 5220 a určitě to není nejvíc,ty mě nevadí,spíš rozčilují 3 žluté výrobny na mlíko najednou při zatočení za párty lístky.Doufám,že aspoň žlutých výroben se zbavím.Při OaD nejdou prodat ,stáje ano.Tak buď poslat začátečníkům nebo prodatxD
     
    alexandrakerulova00, evainfo a k.vitek tohle ocenili.
  12. JUMBOMARTA

    JUMBOMARTA Pisálek fóra

    ahojte, mám otázku ohľadom naloženie vlaku, ak tam dám 4 ks oranž. netopierov tak je to 2040 bodov tak môžem niekde označiť, že chcem dostať 2ks tajomné za 1000 alebo treba vkladať len po jednom a chodiť každú hodinu vykladať, neviem či je to dosť zrozumiteľné
     
    alexandrakerulova00 tohle ocenil(a).
  13. jana151049

    jana151049 Baron fóra

    Nic nekupuji,protože "senzačních výběhů" mám z TS ze soutěží tolik,že vláček to nemá nárok zvládnout,jako např.ze soutěže podmořského světa.

    LV219
     
    evainfo tohle ocenil(a).
  14. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    ahojte
    [​IMG] a [​IMG]
    este to otocim samozrejme,ale to co som chcela uz po 1 kuse mam ;)

    JUMBOMARTA z expresu vzdy dostanes len jeden kus,cize zbytocne budes davat taku vysoku protihodnotu,davaj to v hodnote 1000 alebo 750 a za hodinku si to vyber. je este moznost urychlit to za 1 fl a mas expres hned v stanici a mozes si zobrat to tajomno co ti donesie ;),prajem ti vela uspechov pri odtajnovani,nech sa ti zadaria aj novinky :)
     
  15. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    vkládej co nejpřesnější hodnotu - vlak lze poslat jen pro jednu stáj a příjezd trvá 1 hodinu (nebo urychlíš za 1 floren a je zpět okamžitě). Veškerá protihodnota nad 750 popřípadě nad 1000 propadá.
     
    maribeja, spuntka a [Rhina] tohle ocenili.
  16. Mikeš

    Mikeš Titán fóra

    Pomysleli jste někdy na to, co bychom do vlaku nakládali, kdyby nám z KŠ nepadaly ty žluté výrobny
    a jiný odpad? Nechtěl bych kupovat náklad za floreny.
    :D
    maurehata - přece jen jsou ty banány aspoň zlaté :Da hodně lidí jich má nedostatek.
    Nedávno jsem tu prskal, jak mě vytočil na PL x-tý javor cukrový xxl s hláškou "Máš to ale štěstí"
    a s nezbytným ohňostrojem.
    RT má zřejmě o štěstí jiné představy než my.
    Podobně mě rozčiluje oznámení, když otevírám farmu, že "od 60. lvl mám k dispozici komfortní pole".
    :wuerg:

    Ať nám vláček sviští a nevykolejí při tom.
     
  17. JáJůJá

    JáJůJá Rádoby autor

    Ahoj lidi, mám dotaz, asi jsem trubka ale nemůžu nikde najít ty chlívky co mi přivezl vlak:) Pod jakým jménem jsou v liště? Všechno jsem prolezla a nikde nic. Díky.
     
    maribeja tohle ocenil(a).
  18. -migos-

    -migos- Veterán fóra

    Zdravím, zatím jsem se zbavil všech nadbytečných žlutých výroben. Uvidím kam až mě vlak doveze ;).

    [​IMG]

    Mikeš: Za floreny náklad ani omylem. Urychlení ano. 1 FL je dobrý 8). Dávám 6x žlutý slon. Varianta 1000 protihodnoty. Jeden náklad stojí 270tisíc stříbrňáků.

    JáJůJá: Tajemný náklad najdeš normálně mezi chlívky buď na farmě nebo na Baha. Záleží jakou variantu jsi vozila vláčkem.
    Edit: V pohodě, taky sem někdy zblblej. To si pamatuju na jednu společnou akci, jak sem dohazoval a místo medvědů tam pral krmivo xD.



    Hezkou hru ...
     
    Naposledy upraveno: 7/2/20
  19. JáJůJá

    JáJůJá Rádoby autor

    Díky:) Jsem trubka, hledám na farmě a on je to mravenečník:)
     
    -migos- tohle ocenil(a).
  20. -bobča-

    -bobča- Pilný autor

    proč? proč to nejde rozdělit - nové výběhy - nové dílny - barevné ....... to bude pro mně hodně zklamání, protože při mé smůle budu mít jen barevné .......:mad:
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.