Senzační podivuhodné výběhy a Farmářský expres (13.5. - 17.5.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem BlackDragon, 12/5/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. kooketaa

    kooketaa Pisálek fóra

    Přesně tak, nezoufej, rozhodně nejsi sama. Já jsem taky smutná i naštvaná zároveň. Nechci do této hry vrážet žádné peníze, floreny vydělat úkolem téměř nelze a kino nefunguje. Tak jsem jen pravidelně celé dny nakládala vláček. To co mi přivezl, bylo k pláči s ohledem na to, co jsem tam napakovala a často i obětovala. Nedostala jsem jedinou růžovou stáj ani parfumérku. Opravdu smutné.
     
  2. petrusena

    petrusena Pisálek fóra

    Ahojky, přidávám se k těm, kteří štěstí neměli. Moc se mi vláček plnit nechtělo, ale nakonec jsem se přemluvila, ve městě vybudovala výrobny a posílala. To, co se mi vracelo, byla fakt hrůza. Občas jsem po odtajnění viděla rudě. Bohužel, rudé chlívky byly jen 2, zbytek oranžové a žluté. Dorazil mne žlutý kurník - za 5 výroben + žluté bobry - to se fakt vyplatí. Žádná růžová, ani novinka se neobjevila. Až se zase budu přemlouvat, tak jedině k tomu, abych přestala dotovat RT reálnými penězi.
     
  3. zvoneček

    zvoneček Aktivní autor

    nejemom že nebyla prkna, ale Fl nekupuji, a za těch pár co mi dá hra, se toho koupit moc nedá, a když se někdy koupí jedna, odtajníte tu, kterou fakt nepotřebujete,takže já vlastně do vláčku neměla co strkat, tak jsem vyráběla, a dost prodělala, tak nečekám, že se příště něčeho tak pro mě prodělečnýho znovu pustím. Tahle hra už není pro farmu, kde je náhodné číslo ve všem na nule. Říkala jsem si, půjdu do 90Lv, a skončím, ještě hraju, jsem Lv 94 a říkám si, udělám 95 a zavřu krám. Sama jsem zvědavá.
     
    pajaable a jahudka81 tohle ocenili.
  4. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Tak za sebe musím napsat, že z tajemných nákladů, které přivezl vlak, jsem zklamaná, přestože mám 3 parfumérie. Ale ty vypadly z jedné sklizně z 10 stájí sklizených najednou, jinak jsem posílala opravdu pilně, ale nic zajímavého, nic růžového, samé červené, oranžové, bobři, LP desky, textilní výrobny a hlavně bobři. Všady kam se podívám - bobr, bobr a bobr. Jednou je dám na plochu a to bude záře všady do okolí.

    Ale výsledkem z tajemných stájí jsem docela spokojená. Nebo spíš nejsem tak znechucená jako těmi co vozil vlak. Získala jsem želvy, získala jsem ještě asi 2 - 3 ptakopysky, vlky získat dneska už není žádným zázrakem, ale i ty přibyli, bohužel už je pro ně místo jenom v liště, zkrátka farma není nafukovací a zvířátka mám jen na mýtině.

    [​IMG]
     
  5. Monča***

    Monča*** Komisař fóra

    Tak já odtajnila poslední 2 expresy.Oranž.mlékárna kraví a totéž kozí.Mě by kleplo.Z 20 pokusů žádná parfumérie,nic růžového ani červeného.Jen brak a to nad braky.Toho,čeho jsem se zbavovala se mi zase vrátilo.Žádné potěšení,ani malinké.Tak jsem dost zklamaná.Psů mám na několik psích spřežení.Tak bych ty vlčáky vyměnila třeba za dalmatiny nebo pudlíky,aby nebyli všichni tak stejní.
    To mě přivedlo k úvaze,proč nám servírují zrovna psi.
    No asi si řekli,že želvy mi na půl roku stačí,tak už mám zas utrum.
     
  6. ajtyk11

    ajtyk11 Pisálek fóra

    elbedna:
    Já si myslím, že jsi se přehlédla, a na útratu florenů za vláček si nestěžuje skoro nikdo, ale na spravedlnost. I když i na tu ekonomiku se dá podívat. Anička malířka si vedla hezkou statistiku a je spokojená i když nezískala parfumerii. Přeji jí to a počítám. Její použitelný zisk z 50 vláčků je 7 ružových a 9 červených chlívků, což obnáší normálně vlastnictví 14 předposledních a 27 předpřeposledních klonů, které by momentálně na mém trhu stály dohromady 92,4 milionu krejcarů, nebo na jejich výrobu bylo potřeba skoro 251 tisíc SK. To už nějaké náklady ve FL určitě vyžaduje. Nevím za jakou dobu vyprodukuješ požadované sumy ty, což je nepodstatné, podstatné je, že kdo z 50 vláčků nezískal nic použitelného, obtížně ve hře hledá spravedlnost a jako loterie tato hra nikdy deklarovaná nebyla.
     
    Naposledy upraveno: 17/5/15
  7. fujtajblinka

    fujtajblinka Stálice fóra

    Tak vláčků vypraveno nepočítaně, objevili se jako všem bobři,psi - většinou v oranžovém provedení,dokonce i oranž.kraví mlékárna (jelikož jsem už pomalu ani nevěděla jak vypadá ;)), 6x losích podií , 3x textilní mlýny a srdíčko zaplesalo nad 2 policejními chameleony a 2x parfumérky. Výjimečně se u mě zadařilo i když růžové stáje se mi vyhnuli pořádným obloukem. Myslím, že toto bylo zajímavé zpestření expresu i když je trochu zahaleno v černém mraku smutku.
    Mrzí mě, že někdo vypravil spoustu vlaků a nezískal nic, co by mu udělalo radost... A to nemluvím o růžovkách!!! Držím palečky, aby příště každý našel důvod ke šťastnému úsměvu jako nyní já.
     
  8. skalara.v

    skalara.v Orákulum fóra

    lyzarka - tolik ptáčků ti můžu jen závidět :p
    Odkryla jsem ten poslední - no, 6. textilka z expresu. Tak kdo máte nedostatek, se ozvěte v O/D - ráda vyměním za něco užitečnějšího
    (mimo bobrů, LP, vajcoven a mlíkáren všeho druhu xD. No, málem bych zapomněla - psí útulek mám taky již naplněn nad kapacitu)
     
  9. jahudka81

    jahudka81 Rádoby autor

    Moje výsledky z vlaku jsou: žluté ryby, žluté a červené slepice, červení chameleoni, oranžoví psi, bobři++, oranžová kotlárna
    a k mé velké spokojenosti dvě růžovky (ovce a kozy) a po jednom kousku parfumerie a textilní mlýn.
    Je pravda že jsem do vlaku nakládala s těžkým srdcem i cenné stáje vydobyté v minulosti v potu tváře z TCH z akcí - nechala si po dvou, max. třech kusech, protože to co není k potřebě mělo pro vlak nízkou hodnotu, a tak základem muselo být něco vzácnějšího....
    Takže když se mi vracely ty žluté "skvosty" dělalo se mi mdlo, ale nakonec za mně spokojenost.
    Přesto souhlasím s ajtyk11 - po pročtení této diskuse musí být každému jasné, že spravedlnost tu není, je to o náhodě, a opravdu to působí jako že i ta náhoda je "přednastavena".
    Já např. dosud nemám ani kiwi, ani ptakopyska, ani želvu, ani kowhai a další vzácné stromy....a někdo jich má už i přebytek....a jsou i solidární hráči, kteří by se rádi rozdělili, vyměnili.... ale to nám je dopřáno velmi zřídka a počet licencí na výměny je omezen....
     
  10. Hajas

    Hajas Pilný autor

    Ahoj kolegové farmáři
    Není nato si trochu postěžoval a hle hned to začne padat:
    2x želva a jednou parfumérie xD a jde to co vy na to RT.
    Děkuju:p ale ty ptakopysky stále nemám:cry:

    Fa90, Ba192, Pe5, Spa4, Mar3, Kvě3, AO
     
  11. siguška

    siguška Pisálek fóra

    Ne,ne,ne toto se nepovedlo :eek: Výpravčí nestačil dávaT znamení k odjezdu a přesto jediný chlívek, co stojí za zmíňku, je červený osel ( ale ani ten nepotěšil) jinak samá žlutá hrůza,nepotřebná oranž.mlékárna a obyč.psi, jo a veledůležitá oranž.výrobna vajec :mad:
    Žádná novinka ani růžová stáj. Velké, veliké zklamání
     
  12. babicka38

    babicka38 Magnát fóra

    poslední dvě stáje žlutá mlékárna a to druhý už jsem radši zapomněla, opravdu se mi bude lépe spát .abych nezapomněla zlatých bobrů mám 28 má někdo víc??
     
  13. Gassy

    Gassy Perspektivní autor

    Asi jsem blázen,ale potřebovala jsem přesunout výrobnu textilu na jinou plochu a tak jsem jí zbourala a ted jí nemůžu najít.Byla jsem ráda,že z vláčku vypadla.
     
    nena60 tohle ocenil(a).
  14. Hajas

    Hajas Pilný autor

    [QUOTE="babicka38, post: 103532, member: 2781"]poslední dvě stáje žlutá mlékárna a to druhý už jsem radši zapomněla, opravdu se mi bude lépe spát .abych nezapomněla zlatých bobrů mám 28 má někdo víc??[/QUOTE]
    Tak v tomhle jsi asi jednička já jich tolik určo nemám, myslím těch bobrů. Krásnou hru
    Fa90, Ba192, Pe5, Spa4, Mar3, Kvě3, AO
     
    burds a pajaable tohle ocenili.
  15. Lyzarka

    Lyzarka Velvyslanec fóra

    Gassy
    zkus si dát do vyhledavače u zvířátek Textilní mlýn

    tady se hlasím [​IMG], ne o moc, jen o pár kousků. Ale že by mně to těšilo, to se tedy vůbec říct nedá ....
    [​IMG]
     
    Naposledy upraveno: 17/5/15
  16. pistule

    pistule Aktivní autor

    Tak se tedy taky připojím k diskuzi. Psala jsem, že doufám, že nechytnu zase kohouty, nemám jich 10, ale hraju zhruba už 8 měsíců, takže chlívků mám tak pro svojí spotřebu (spíš míň). Ale kdykoliv jdu do podobné akce, chytnu vždy kohouty. Mají dost vysoké nároky na krmivo, takže zdržují výrobu SK, takže se nevyplatí ani směna na trhu. V minulém vlaku jsem je vesele poslala pryč, teď znovu. Výsledkem byl "hit", za který jsem šťastná, že mi přistál sob v liště při OaD, jinak nevím, co bych si počala. Potřebovala jsem něco úplně jiného, ale jsem ráda, že z vlaku nevypadly zase kohouti nebo žáby.
     
  17. Ria30.

    Ria30. Guest

    Ahoj Gassy, skús reštartovať hru a pohľadať ešte raz.
    Skôr možno nájdeš, ak v inventári>zvieratá< zadáš do vyhľadávača " textilní mlýn"
    [​IMG] .
    Ak by si predsa len nenašla, tak sa obráť na hernú podporu na preverenie, či to bol ozaj textilný mlyn, a kde sa mohol stratiť.
    >Ako kontaktovať hernú podporu<
    Skoré vyriešenie a peknú hru prajem
     
    burds a pajaable tohle ocenili.
  18. Hajas

    Hajas Pilný autor

    Tak jsem si myslel že jsem král bobrúxD. Ale zjistil jsem že s mejma 20 bobrama ++ jsem úplný břídil8) oproti ostaním.
    Krásnou hru a nervy v klidu, stejně nám to nepomůže;)

    Fa90, Ba192, Pe5, Spa4, Mar3, Kvě3, AO
     
  19. -Zdenka

    -Zdenka Vážený autor

    Ahoj, reaguji na dotaz zda má někdo víc bobrů ++:D já mám 49 a pak 12 obydlí pro želvy, 8 kiwi, 12 ptakopysk, 2 parfumerie a 6 růžovek :inlove: velká spokojenost :music:ostatní stáje nepočítám, také jich bylo hodně, ale proč si stěžovat vždyt je to moje hra a záleží na každém z nás jak ji hraje - nebo ne?Všem kdo je spokojen, tak velká gratulka a kdo ne, tak at se těší na příště ;) přeji klidný večer
     
    Naposledy upraveno: 17/5/15
  20. pajaable

    pajaable Orákulum fóra


    V několika příspěvcích jsem tady četla, že někomu z vlaku vypadl ptakopysk, kivi , myš či kohout nebo i jiné zvíře spadající spíše do TCH a sama sebe se ptám, jak je to možné ?
    Vždyť v infu je napsán seznam, co z vlaku vypadne :

    Chlévy Classik + nebo vylepšení I: Žluté
    Chlévy Classik ++ nebo vylepšení II: Oranžové
    Chlévy vylepšení III: Červené
    Chlévy vylepšení IV: Růžové
    Výrobny vylepšení I: Žluté, II: Oranžové
    Psí bouda (Psí výbeh)
    Psí bouda II: Oranžová (Psí výbeh II: Oranžový)
    Textilní mlýn (Textilný mlyn)
    Losí pódium (Losie pódium)

    Pravděpodobně to bude omyl pisatele, když je dohromady akce TCH a vláček, pak se to plete.
    xDxDxD
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.