Samostatný klient / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 9/12/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Danča57

    Danča57 Perspektivní autor

    Také jsem si stahlaklienta ale bohužel je to děs. Nejen že vše strašně dlouho trvá ale mám to malinké a nejde mi to zvětšit a nemám na to nervy ani čas, hraji už hodně dlouho ale pokud to bude takhle dál asi skončím :cry:
     
    *nelli*, dingičko a malanek70 tohle ocenili.
  2. rastaman19

    rastaman19 Velmistr fóra

    už se zase nejde přihlásit, no prostě hrůza to budou vánoce

    19:00 opět nefunguje přihlášení
    dneska na tu farmu kašlu. I když je akce tak stonek nic moc.
    hodil by se bonusový kód třeba 100 florenu
     
    Naposledy upraveno: 22/12/20
  3. Danča57

    Danča57 Perspektivní autor

    Tak já už čekám 25 minut na přihlášení :cry:najede to na 100% a nic ach jo:cry:
     
  4. Paluso

    Paluso Zelenáč fóra

    Celý zle, nič poriadne nefunguje. Strašne spomalené aj po stiahnutí klienta. Inovacia sa nepodarila a dúfam, že sa to skoro vyrieši. Vôbec ma to už nebaví hrať, lebo viac času strávim čakanín na načítanie hry.
     
  5. malanek70

    malanek70 Expert fóra

    Danča57 A nikde ani zmínka, že by se něco dělo. >:( EDIT: Pardon, před chvílí jsme byli informováni, že si můžeme uložit nick a heslo na klientovi xD
     
    *nelli* a dufi40 tohle ocenili.
  6. dufi40

    dufi40 Pisálek fóra

    Druhá farma pouze bílá obrazovka - křížek v levém horním rohu asi značí budoucnost této hry.
     
    malanek70 a elbedna tohle ocenili.
  7. elbedna

    elbedna Vážený autor

    Nejde se přihlásit :cry::cry::cry:
     
    *nelli* a malanek70 tohle ocenili.
  8. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    V současné době jsou problémy s přihlášením, na opravě se již pracuje.
     
    *nelli* tohle ocenil(a).
  9. malanek70

    malanek70 Expert fóra

    Na Flash jsem se právě přihlásil, tak jestli tady někdo čekáte, můžete zkusit. Snad to zas pár hodin půjde ...
     
  10. wpetrstruzek70

    wpetrstruzek70 Zelenáč fóra

    Proč to dělat jednoduše když to jde složitě.Po novém roce budu muset najít novou hru.:(
     
  11. nelavac

    nelavac Pisálek fóra

    Hru hraji víc než 10 let, s klientem je to fakt hrůza, věčně čekat, než se hra načte, když se to podaří napotřetí = úspěch, nejde všechno sklidit, vyzvednout odměnu .... sklizení trvá 2x déle, fakt ztrácím nerv :mad: Hrála jsem fakt ráda, ale tohle mě neba, budu se muset kouknout po něčem jiném :(
     
    rum666 a *nelli* tohle ocenili.
  12. -adelka2001-

    -adelka2001- Pisálek fóra

    Tak se mi zase nezobrazují uzrálé stromy. Přestože v nastavení to mám dle pokynů. To mě nebaví. :-(
     
  13. *nelli*

    *nelli* Pisálek fóra

    Dobrý den,
    od doby změny "na Klienta" - ačkoli stažen, se hra načítá 10-15 minut !
    Když se hra konečně načte, přijdou další problémy - 10-15 x musím klikat na stáje, než se mi je podaří vyčítit,
    nakrmit, dát vodu ! Další problém je, že se na některých částech polí objevu růžové flekyzakrývající 1/3herní pole.
    Po několika vteřinách zmizí, ale opakovaně se objeví,
    menší fleky zůstávají stále :-(
    Mimochodem - často se nenačtou ani body ze sklizn :-(
    Všechno je strašně pomalé. To co se dalo bez kombajnu aj. zvládnout za půl hodiny, nyní trvá 3x tolik.
    Hraji farmu již hodně let, ale to co se děje nyní je opravdu na nervy.
    Pomalu ztrácím trpělivost a vážně uvažuji, že hraní nechám, i když je mi to velmi líto.

    Všem přeji krásný den, klidné svátky a do nového roku hlavně zdraví, *nelli*
     
    modro.ocko22 a dingičko tohle ocenili.
  14. dingičko

    dingičko Obyvatel fóra

    • Prosím nepiš dva příspěvky pod sebe, jedná se o multipost, pokud chceš něco doplnit použij Upravit a dopiš text - Dave Lister
    Ahojte,
    hru chceli urýchliť a bude z nej ešte väčšia radosť.
    Toľko času si nemôžem dovoliť, kým to načíta...zareaguje a zas čakáááá... som zatiaľ sklamaná.
    Spomínam, ako fajn sa mi hralo predtým... teraz ani nedokončím hru, neoberiem celú, lebo nemám na to čas ani trpezlivosť, resp. sa to ani nedá

    Plne súhlasím, aj ja mám rovnaké problémy. Stromy sú bez plodov aj po 24h. Hrám od začiatku, ale toto sa mi zdá ako koniec hry. Zatiaľ počkám, ešte dávam šancu,



    ***Příspěvky sloučeny***
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 22/12/20
    vera2610 tohle ocenil(a).
  15. sene

    sene Pisálek fóra

    Nic nefunguje. Nejde se přihlásit na www ani na klienta.Jen bílá stránka.
     
    rastaman19 tohle ocenil(a).
  16. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    *nelli* tohle ocenil(a).
  17. backa

    backa Rádoby autor

    Ďakujem za doplnenie stratených florenov.
     
  18. evainfo

    evainfo Živoucí legenda fóra

    Hezký den u klienta :) ráno při hlavní sklizni na baha vždy a je to dané (ve Flash) ráno pohnojím a pozuzím arboreta s pírky ... teď u klienta po delší době, jsem zjistila, že arboretka jsou bez hnojení ... pro mě je to skluz 6 hodin s bonusem ... tak snad se to časem vyřeší :p
     
  19. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Taky jsem tam dneska zkusila vlézt do Unity:sleepy:, i když jsem se zařekla, že až 11.1.2021, ale nedalo mi to, sklízení docela dobrý, jen pomalejší, načítání též a pak jsem chtěla koupit plodiny z nákupního košíku a to bylo na sto let, asi po 3-5 minutách mi to všechno naskákalo, co jsem odklikla, takto se fakt po ránu, když je toho moc, nikam nedostaneme. Snad se to ještě trošku zlepší, kdyby to všechno netrvalo tak dlouho, tak rozdíl nevidím, jen točení KŠ a posílání dárků, ale rychle jsem utekla do Flashe
     
    *nelli*, kytka50 a babička-květa tohle ocenili.
  20. FrantisekHrdina

    FrantisekHrdina Zelenáč fóra

    jenomže páni vývojáři mněli rok čas na to,aby ta hra mohla přejít bez problémů, od poslední aktualizace se opravdu hodně věcí zhoršilo
     
    modro.ocko22 a hroudov tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.