Samostatný klient / Diskuse

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 9/12/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. michnaj

    michnaj Pilný autor

    Ráda bych poděkovala moderátorům, že tak rychle reportovali a vyřešili problém s bílou obrazovkou v klientovi, a díky i za vaši trpělivost:inlove:
     
  2. -adelka2001-

    -adelka2001- Pisálek fóra

    už to vypadá, že v pořádku ,dík
     
    Richard_Šuká_Mrtvoly a Skali tohle ocenili.
  3. tahnudopekel

    tahnudopekel Aktivní autor

    Zdravím, mohl bych požádat o připsání požadavku, nevím, zda o to někdo již žádal.
    U klienta, možnost zoomu, zkrátit krokování zoomu, myšleno ze 100% na 125% po kroku např. 10% (100%, 110%,...), klidně i menší, ale myslím, že toto by bylo dostatečné.
    Děkuji.
     
  4. oldris1

    oldris1 Pisálek fóra

    Také hraji tuto hru již několik let, ale ted je to hrůza bud se to seká nebo se točí jen kytička takže nezbývá než se odhlásit a znovu přihlásit, na trhu nejde nic koupit, ....asi si dlouho počkáme než se vše vychytá
     
    Richard_Šuká_Mrtvoly a polacka tohle ocenili.
  5. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahoj
    jsem zmatená;)v tomto klientovi přeci nepotřebuji prohlížeč,otvírá se s exe.A na obrázku nemám nikde jak se dostat do
    fora jde to jen na základním přihlášením a vypadá to taktoo_O
     
    Richard_Šuká_Mrtvoly tohle ocenil(a).
  6. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    modro.ocko22

    Přihlásíš se do klienta a přes tuto ikonu se dostaneš na fórum.

    Screenshot_1.png

    Mě se fórum otevře ve výchozím prohlížeči (Edge) normálně přihlášen.
     
    danda-vnovis tohle ocenil(a).
  7. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Pezt
    děkuji moc:)
     
    Richard_Šuká_Mrtvoly tohle ocenil(a).
  8. bropyk

    bropyk Hrabě fóra

    Nová verze klienta je horší než předchozí. Ještě méně stabilní, na trhu pokud jsem dal, že bych chtěl vidět konkrétní nabídky, tak se točilo kolečko a šlo jedině zavřít klienta a znovu pustit. neměl jsem nervy to dále používat.
     
  9. vera2610

    vera2610 Pisálek fóra

    Je to hrůza vůbec mi nejde přihlásit, pořát se budto točí kolečko , nebo opakovaně ukládat, hrát nejde farma se nenačte
     
    Richard_Šuká_Mrtvoly tohle ocenil(a).
  10. ladik11

    ladik11 Pisálek fóra

    jestli toto ma byt zlepseni tak se mi chce zvracet velebnosti
     
    vera2610 a (deleted user) tohle ocenili.
  11. zdena63

    zdena63 Rádoby autor

    je to hnus fialový vůbec se to nedá i když jsem už po několikáte načetla klienta tak je to pořád stejné, nebaví mě to, po 10 letech zřejmě končím s hrou. ty hvězdiřky, co se tam pořářád točí mě pěkně vytáčejí
     
    vera2610 a (deleted user) tohle ocenili.
  12. danda-vnovis

    danda-vnovis Global Team Leader Team Farmerama CZ & SK

    Dobrý den všem, vyčkejte, došlo ke zpomalení všech služeb a vývojáři situaci prověřují, mohou nastat i problémy s přihlášením na herní účet.
    Díky všem
     
    vera2610, -Jara05- a (deleted user) tohle ocenili.
  13. kubíkpytlík

    kubíkpytlík Aktivní autor

    :oops: furt děs a běs, čekání a zdržování .... sklidit na jeden zátah nelze ... max. 3 plochy, pak se točí a točí kytky nebo ovce běží a běží ... a nic ... naběhne plocha-nenaběhne ??? už třetí den odkliknu nějaký mazlíky s bonusama na dekorky, pak jdu do parku na sezónní pohár a když se tam pak vrátím, není sklizený >:(
    Taky na trhu nemůžu nic koupit ani nabídnout ... i když ten "relativně makal" ... tak třetí den to nejde :oops: ... a asi by se měl naučit malou násobilku ... měla jsem 32 ks mombínu ... chtěla jsem ho dát 5x6 ks ... ale jak jsem se dostala na 5x5, tak 6 už nešla a skočilo to na 2x6 :music: a to samý u topolu ...

    Přes Unity se na farmu většinou nedostanu vůbec ... teď jsem tady zjistila, jak se tam dostat ještě přes Flash, tak na to jdu, ale nevím, nevím ... jestli s tím něco neudělají, tak takhle to do budoucna fakt nepůjde :( ... plno lidí si tady asi ani nepostěžuje, protože se sem nedostane a já teda přežiju hodně, ale tohle mě ubíjí :oops:
     
    Naposledy upraveno: 19/12/20
    vera2610, naruto2002 a polacka tohle ocenili.
  14. wpetrstruzek70

    wpetrstruzek70 Zelenáč fóra

    Zdravím i klient i unity děs a hrůza. Dlouho načítá grafika nic moc.Zlatý flash. Můžete mi prosím napsat proč se to muselo překopávat?Děkuji.
     
    vera2610 a naruto2002 tohle ocenili.
  15. Mirdo777

    Mirdo777 Perspektivní autor

    Mňa najviac štve keď odklikávam tie debne s odmenami tak ma to vždy vráti na začiatok,neni na to kombajn?
     
    vera2610, malanek70 a naruto2002 tohle ocenili.
  16. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Ahoj dostala jsem radu,do vyhledávače vpravo nahoře napiš bed
     
    malanek70 a naruto2002 tohle ocenili.
  17. naruto2002

    naruto2002 Vycházející hvězda fóra

    Dokud to jde,tak hraju ve flashi,ale dnes mi nejdou nějak poslat dárky sousedům,ještě vyčkám,třeba to půjde.Unity je děs,jednu farmu dělat kombajnem 20 minut,tak to je nářez:mad:
     
    vera2610 a babička-květa tohle ocenili.
  18. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Nejdou posílat dárky, nejde se podívat do pošty, hlásí to chybu připojení ;)a net jde normálně, tak kde je chyba? hraji ve Flash

    Už se do farmy v Opeře nedostanu vůbec
     
    Naposledy upraveno: 19/12/20
  19. malanek70

    malanek70 Expert fóra

    Už jsem tu během několika dnů zpět několikrát četl, že problém s bílým oknem je vyřešen. Momentálně i Flash, i klient při pokusu o spuštění hry po delším načítání vyhodí bílé okno. Zřejmě zkouška trpělivosti hráčů... O údržbě nebo poruše i po delším hledání na fóru ani zmínka. O stabilně pomalém chodu hry a nutnosti restartů se ani nebavím.
     
    vera2610 tohle ocenil(a).
  20. dufi40

    dufi40 Pisálek fóra

    • OT - mimo téma. Respektuj, prosím, rozdělené fóra). Děkuji Skali
    Vážně mě přestává bavit, furt si dopisovat s podporou. Teď to evidentně někomu zase nejde a je jedno jestli má nový nebo starý werky. Na své druhé farmě se dostanu pouze na bílou plochu, asi si začínám zvykat,že po novém roce pápa, za takový zmetek nehodlám utratit ani ň.

    ***příspěvek přesunut z diskuze k akci Zimní nádhera. Respektuj rozdělení fóra. Děkuji. Skali
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 19/12/20
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.