Sýrové přistání na Marsu I-VI (11.8. - 17.8.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 10/8/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Ahoj, padátka dopadala tak mám pátý úkol za sebou. Gratuluji všem co úkol stihli a hurá na šestý poslední úkol. Přeji ať se daří.
     
  2. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tak samozřejmě, že ji (kratší akční kytku) zaleju (Co kdybych musel v noci na pěší procházku s císařpánem?;)), ale coby držgrešle nehnojím, to jen přes den...
     
  3. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Tak vehikl dal 100% hned za první párty lístek, asi budu mít na dlouho vybráno xD Za chvíli dozraje první rozpěstování, pak dám do slotů vánočku s nevinností, rozpěstuju podruhé a pak už to půjde na pohopole. Vypadá to, že se dnes v noci zase po pár dnech vyspím :)

    Já zalívám a hnojím furt, kolikrát se mi stalo, že jsem zalila a pohnojila třeba pšenici... Málokdy se dívám, kolik je hodin, jestli už musím do hajan. Přemýšlím, jen když musím, a tady musím málokdy, protože ti šikovnější mi připraví návod :)
     
    Naposledy upraveno: 16/8/22
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím
    Tak hotovo, pokračuji za honbou za BZtkama :p

    Screenshot_3.png

    Fajn hru pezt
     
  5. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

  6. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Tak se taky řadím do klubu hotovsonů ;)
    [​IMG]
    [​IMG]

    Ať se všem daří :)
     
    Naposledy upraveno: 16/8/22
  7. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    [​IMG]
    Hlásím také hotovo :)
     
  8. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    To je zase rychlíků, já dřív přistanu na Měsíci než na Marsu ;), ale času dost.
     
  9. k.vitek

    k.vitek Polobůh fóra

    Ať neklesáte na myslí vy, kteří pěstujete "normálnějším" tempem... před chvílí jsem zasela těch prvních 100 semínek (po 1. sklizni). A uvidíme, jestli se Kolo štěstí unaví a sedne i na k.vitka :inlove:
    Jdu točit a točit a točit a točit

    EDIT po 10 minutách:
    No nic... po delší době aspoň +1 ks na 6 hodin. Aspoň něco KŠ pustilo...
     
    Naposledy upraveno: 16/8/22
  10. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já přistanu za tři hodiny a padesát pět minut, až sklidím pohopole. A mám bonus 100% až do zítřejšího polednoodchodu do procesu :) Budu se snažit urvat, co se urvat dá. Asik vyměním nějaké rostlinky na Baha a zas budu ponocovat... To bude darda :)
    Držím pěsti všem, kteří nezískali žádný bonus a v tomto počasí se těžce plahočí na polích :)
     
  11. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak vy uz mate fajront a ja som to pekne pohnojila ale nie hnojom :cry:xD Rozpestovacka ide velmi tazko bez vianocky a nevinnosti,hodila som do zlata bonusy na zver a stromy :mad: Nechce sa mi ich rusit. No mam este v sezone +1 a skusim Ks ci sa nezlutuje xD Zajtra som doma tak to dako zmaknem :) A to iste som urobila i u bosorky xDxDxD ked sa dari tak sa dari :music:

    Ynus Ide to,aj ked Ks stavkuje ;) Kaficko som si dala,to musi byt ked pridem z roboty a dnes som prisla neskoro. Mas pravdu moc toho netreba :)
     
    Naposledy upraveno: 16/8/22
  12. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    sovicka64, dej si to kafe, v pařátku ti sluší. A uklidni se, tentokrát toho není moc, to pude u tebe aj u Bosorky :);):)
     
  13. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj, tak jsem už taky konečně zasela, takže budu poněkud později. Ale nevadí, to se zvládne levou zadní ;)
     
  14. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    KŠ nezklamalo,opět nic ale bylinkové elixíry můžu rozdávat po hrstech. Tak pěstuju pomalu. Chybí ještě 700. To doroste.:p;)
     
  15. burds

    burds Titán fóra

    Akce také hotová.Farma uklízená v původním stavu
     
  16. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    No jo, tak jo no ...
    mas VI.png
     
  17. Peto121

    Peto121 Ikona fóra

    Skali - to si sa s tým dlho nepárala! A že: ,,budu poněkud později'' :D:p
     
  18. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    Peto121 - no tak trochu později než ostatní to bylo xD
     
  19. lenbeno

    lenbeno Rádoby autor

    Ahoj,řádek do nebe jsem získala.Akce pro mě skončila,bohužel nemám první dvě dekorace.Tímto prosím hráče co mají dekorky navíc o směnu.Vnitřní poštou se domluvíme.Moc děkuju
     
    moncicak7070 tohle ocenil(a).
  20. GordonSargent

    GordonSargent Imperátor fóra

    Ale no tak Skali, na rovinu dvě otočky na malých polích a zuzino, práce na dvě hodiny.To opravdu nestojí za to ucházet o stupně vítězů. ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.