Sýrové přistání na Marsu I-VI (11.8. - 17.8.2022) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 10/8/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. 14087

    14087 Veterán fóra

    115 pajdátek ze lnu, bohužel sem včera zasela dřív než jsem mrk na kalendář.. 6 JC na stráži.. uvidíme :D :D
     
  2. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Alexandrička, Ty nikdy nezklameš :)

    EDIT: 14087, to napadá :)
     
    Naposledy upraveno: 11/8/22
  3. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Chybí 94, 1kyseláč +1 na stromě, 13 stromů, chryzantéma.
     
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Já myslel, že to nemá cenu ani psát :p
    Chvilku po startu hotovo, na ploše už jsou zase dekorky, aby se stihla ranní sklizeň ;)

    Fajn hru pezt
     
  5. alexandrakerulova00

    alexandrakerulova00 Hvězda fóra

    dakujem Y_n_O za pochvalu ;) , a to nemam ziadneho citrona xD
     
  6. raddre

    raddre Vévoda fóra

    zdravím, to bylo strašně rychlé i bez JC, ale u lakavce to tak bývá


     
  7. smoulinek123

    smoulinek123 Hrabě fóra

    Zdravím,tak já zase zmatkoval ,si tak pěkně pěstuji zvěř na fare a ráno v pět jsem ju sklízel a vdechu si říkám sakra není dneska akce,juknu na fore a ejhle ona dneska začíná,tak že zvěř sklidit na hlavní ,dát pole a co dát že,blesko mě hele já mám vyšlechtěnu malinu,dal jsem produkty,zasadil+voda+hnej a jujda ve tři sklízím,no bezva a sdat to hopne dost padátek a byl jsem překnapen,kukej te kolik padlo,ješte jedna otočka a mužu zase si pískat veselo a dát zvěř.

    [​IMG]
     
  8. ivetakuc

    ivetakuc Osvícený autor

    Ahojky
    Tak já nevím jak vy to děláte. Samozřejmě gratuluji těm co mají hotovo. já sklidila chryzantému a 110 padátek teda nic moc, za chvíli budu sklízet lilii tak uvidím kolik dá jinak na noc dám zase chryzantému a snad to napadá. Přeji krásnou hru.
     
  9. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Mě z laskavce vypadlo 198 padátek, v podstatě z každého políčka. Za chvíli sklízím hrášek na doplnění a bude hotovo.
     
  10. kiki2305

    kiki2305 Ikona fóra

    Mně z hortenzie taky kolem 200, prakticky z každého políčka. Hodila jsem ještě šafrán na pohopole, nechtělo se mi čekat - a hotovo.:)

    Doufám, že i s dalšími padátky to vezme stejný švunk. No, to se uvidí, když tak zase povolám do akce ten šafrán, SH je dost.
     
  11. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tak první část by šla...
    [​IMG]
    Hlásím hotovo.
     
  12. -družstvo-

    -družstvo- Komisař fóra

    Tak já jsem z laskavce získala pouze 153 padátek z 202 políček a od sousedů a večer z bazalky pravé 49 takže zbylých 33 dopadne ráno z macešky.
     
    Naposledy upraveno: 11/8/22
  13. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Tak mne z chryzanteny padlo 162 a kedze som sikovnica sikovna xD tak som nechtiac na hlavnu praskla pazitku,kedze jej bolo malo :mad: Ked sa to tak vezme nebolo to nakoniec na skodu,doplnila som trosku stodolu a uz mi treba len 39 pajdatiek ;) Rano nez pojdem do roboty tak bude hotovo ;):p
    Posielam gratulku rychlikom a my ostatny mame este casu dost :)
     
  14. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Nevydržela jsem čekat. Z chrpy vypadlo něco kolem třiceti, tož sem s těžkým srdcem a zaťatými zuby za herní měnu zrušila pohanku ve skleníku a nahradila šafránem. Dvě točky a chybí mi jedno pajdátko. Opět čekám na chrpu xD
     
  15. Pitrýsek47

    Pitrýsek47 Živoucí legenda fóra

    Čekám do rána, z tajemnic Palma rajkovitá a Vistárie šarlatová, neměl jsem.
    Edit: Ještě jsem se těch kosmických čepic nedočkal, dlouhá nedozrála.
     
    Naposledy upraveno: 12/8/22
  16. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    První den je hotov. Horší bude den dnešní a zítřejší. Dnes ještě túra bez signálu (zato super příroda a dechberoucí výhledy) a zítra cesta domů. Uvidíme, jak se zadaří. Divošku mám nachystanou na rozpěstování. Když bude signál a vzpomenu si, tak začnu rozpěstovávat co nejdříve. Jinak až večer. :p
     
  17. jana563

    jana563 Dozorce fóra

    První část hotová a jedeme dál.Padátka i zbyla.
     
  18. stěby

    stěby Velvyslanec fóra

    Čekal jsem z beden 2 floreny a vypadlo jich celých šest. Ó, já se mám 8)!
     
  19. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já jsem dostala devět, heč :p Mám zpátky za jedno okénko ze skleníku, které jsem si uvolnila na šafrán a jeden floren navíc :)
     
  20. dinoalesi

    dinoalesi Dozorce fóra

    Taky se na mě vysypalo 9 fl.... já zase prošlechtila pár zlatek za ten zpropadený krychlový meloun, který ne a ne vyšlechtit už pár měsíců a to zkouším různé triky a furt nic -.-
    Akci jsem pořešila šafránem až dnes ráno a hned zase hl. louku do původního stavu, za těch pár zelených kapek mi to stojí ;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.