Rychlé výrobny / Diskuze

Diskuze na fóru 'Diskuse o hře' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 15/11/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. karol036

    karol036 Zelenáč fóra

    akce rychlé stáje(výrobny) nenaskočily
     
    moncicak7070 tohle ocenil(a).
  2. vůdce2

    vůdce2 Perspektivní autor

    Mohl by se někdo z RT vyjádřit, zda jde o zpoždění, nebo akce nebude vůbec? Není čas ztrácet čas.
     
    moncicak7070 tohle ocenil(a).
  3. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Zjišťujeme co se děje, prosím o trpělivost.
     
    masinaka a moncicak7070 tohle ocenili.
  4. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

  5. vůdce2

    vůdce2 Perspektivní autor

    Pokud je akce posunuta o 6 hodin, v pořádku nedá se nic dělat. Ale také by se třeba mohlo posunout ukončení akce. Jen takový nápad, jako třeba kompenzaci.
     
  6. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj vůdce2

    Bohužel, takové jsme dostali info, proč se akce neprodloužila nevíme.
     
  7. PampusikLenusik

    PampusikLenusik Vážený autor

    mna picne. o 5 minut mi to nesedi :( zislo by sa turbosuper krmivo :D :D :D
     
  8. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    Zase nepremyslena akcia...kde dat vyrobne ked bezi vikingska akcia??,Vobec nevyuzite...Uz to placaju jedno cez druhe.:wuerg:
     
  9. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    ezzra - to samé jsem si říkala, když jsem četla o této akci.
     
    Naposledy upraveno: 16/9/21
    Y_n_O a ezzra tohle ocenili.
  10. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Taky jsem si říkala, že je nám to potřebné, jak mrtvému zimník...
     
    ezzra, -Jara05- a Apachie1 tohle ocenili.
  11. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    A znovu sa to opakuje,,rychle vyrobne pocas dalsej akcie,,vyuzitie ako remen,,,:wuerg::wuerg::oops:
     
    evainfo a -Jara05- tohle ocenili.
  12. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    A ještě tak blbě až od 14 hodiny, kdyby tak od 12, abych to ještě ten den sklidila, ale to néééé :)
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  13. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    A proč by nešly sklidit?!?Jestli tomu dobře rozumím,základní čas je 9 hodin.To znamená,že s vodou, produkty a řádky se jistě dostaneš na slušný čas!;)
     
    sovicka64 a Skali tohle ocenili.
  14. polacka

    polacka Vévoda fóra

    Skali

    Prosím Tě, až bude O+D klidně mi napiš, mlékáren mám 118 ks a klidně Ti pár pokladů daruji.[/QUOTE]
     
  15. Skali

    Skali S-Moderator Team Farmerama CZ & SK

    polacka - ahoj, jsi moc hodná, ale dalo mi dost práce je nacpat všechny do expresu a trochu tu lištu vyčistit xD

    PS: A teď koukám, že dva kousky se mi už v inventáři zase objevily (ani nevím, jestli z KŠ nebo z tajemek). No ale na plochu je dávat opravdu nebudu.

    A abych nebyla OT, tak akci nejspíš využiju alespoň k doplnění produktů na Baha. A možná zkusím něco málo napěchovat na mýtinu. Je škoda, že se nám to vždycky kříží s nějakou pěstovačkou na farmě. Reportujeme, leč marně.... ;)
     
  16. masinaka

    masinaka Vycházející hvězda fóra

    Ve středu začnou rychlé stáje, ve čtvrtek skončí, v sobotu začnou, v neděli skončí. To je nějakej trénink vyndavání výroben na plochu? Nešlo by to příště třeba udělat jako jedna delší akce, než to takhle obden střídat. :D
     
  17. -družstvo-

    -družstvo- Komisař fóra

    masinaka, aspoň dozraje vajíčko velikonočního králíčka, máme +1, takže pokud je volá plocha, na které není akční, nevadí.
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).
  18. Levandulka

    Levandulka Pisálek fóra

    Masinaka, možná ano :music:. Ale pro někoho, kdo potřebuje plnit spoustu úkolů v družstvu, je i toto velká pomoc. V počátcích toho nářadí není moc,věcí k otevření na stromě či v chrámu spousta, a každá hvězdička nebo banán za úkol v družstvu se hodí. ;)

    P.S. Já bych to brala taky tak dlouho, o tom žádná :inlove::inlove:
     
    Naposledy upraveno: 3/10/21
  19. masinaka

    masinaka Vycházející hvězda fóra

    @Levandulka ale já tu akci mám rád a vždy jí využívám (taky nemám dost produktů do družstva), jenom mi vadí přestavovat půlku farmy, abych vyměnil pole za výrobny, výrobny za pole a takhle znovu o dva dny později. Nestěžuju si, že je takhle často, ale že trvá den a půl a ne třeba 3 dny v kuse. ;)
     
  20. Dulisro

    Dulisro Perspektivní autor

    Já jsem v noci dala výrobny a teď čekám jak začne akce dám krmivo a veškeré zkrácení akce co jdou je to super
     
    -Jara05- tohle ocenil(a).