Rudolfova zimní dovolená (5.1. - 10.1.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 4/1/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Přeji úspěchy všem, co se pustí do plnění hned. Já si počkám na sobotu, to mám zas volno, tak si budu pořádně všímat toho, co do tulipaneláků nacpu a kolik ;) Superka je sice dost, ale zvířata musím hlídat, plýtvání si nemůžu dovolit :)
     
  2. sovicka64

    sovicka64 Dozorce fóra

    Ja sa tiez dostanem k slachteniu az v sobotu alebo v nedelu.No to zmaknem SK mam dost a aj zvierat,tulidomek mam sice prazdny ale co ak prekvapia a daju este slachtenie za 1 SK :) Zajtra ked pridem z roboty tak uz bude u nas veselo :music: Pod stromcekom su este dake darceky;) Teraz pride syn s rodinkou :inlove:
     
  3. 14087

    14087 Hrabě fóra

    Šlechtící ano už se na ní těším zítra večer po práci ;) hodně štěstí všem :)
     
  4. Lišiak-Vuk

    Lišiak-Vuk Vycházející hvězda fóra

    Samozrejme do akcie idem. Sú to rýchle odmeny, takže niet čo váhať. Tulidomček sa už otriasa v základoch :inlove::inlove::inlove::p;)
     
  5. radyn.m

    radyn.m Analytik fóra

    Pro hlaváčovce si určo dojdu, ocelot je jako dobrý bonus navíc :music:. Tulidomek napchán za jedno sk se už třese nedočkavostí :D
     
  6. Y_n_O

    Y_n_O Živoucí legenda fóra

    Já mám tulidomek prázdný, sice jsem si v Orákulu přečetla předpověď, ale pak jsem se nějak začetla a když jsem chtěla naplnit, ups, bylo po akci. Tak to mám furt. Co neudělám hned, nemám. Jako dnes, když jsem chtěla sklidit děsivku a přesadit. Od knižky jsem se na hodiny podívala 14.20. Mno, začalo to na nový rok nějakým tím zkratem ve vedení a evidentně bude pokračovat nadále. Já su zvyklá, že su jako (mo)mentálně zaostalá dycky pozadu ;)
     
  7. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím
    Nejoblíbenější akce, kdy nemusím nic bourat, tak se do toho pustíme ;)
    [​IMG]
     
  8. Ciri13

    Ciri13 Hrabě fóra

    Do akce jdu, i když šlechtící domek zeje prázdnotou. Slevovou akci jsem nějak zazdila. SK snad dostatek, v případě nouze to otevření beden jistí. Šlechtit budu o víkendu - třeba bude také BB.
     
  9. goldedawn

    goldedawn Znalec fóra

    Zdravím.Domky sice naplněné mám,ale k dobru jen slony,jinak mám motýly a kačeny.Nu což.Pohýbala jsem s SK v děsivce,takže cca jen 500 ks.;)
     
  10. stefan.h

    stefan.h Perspektivní autor

    Ahojte,tak do akcie pojdem,stonka celkom dobrá...Len ma dnes prekvapilo:sleepy:,že zimná krajina je preč..mohli ju dlhšie nechať..je veľmi pekná:)aj keď počasie zimu nepripomína,tak sme ju mohli mať aspoň tu...o_O
    Prajem peknú hru..:D
     
  11. kocieva

    kocieva Vážený autor

    Zdravím, šlechtit samozřejmě budu, tulidomek plný, i když ne moc správnou zvěří, ale něco z toho bude.
    Celkem 355 šlechtění, tj. 710 SK? Pohodlných dek 125, ledních bruslí 135 a saní 95. Tak ať se nám daří a objeví se nějací vyšší šlechtěnci!
     
  12. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Já mám zimu na farmě pořád :p Zimní motiv má být až do ZDE
    Jinak tulidomek napěchovanej až po střechu těma správnejma zvířátkama ;)
     
  13. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj stefan.h

    Je možné, že se včerejší opravou se někomu v nastavení hry změnilo nastavení motivu na žádný, je potřeba přepnout na výchozí.

    [​IMG]
     
  14. Daluka

    Daluka Pisálek fóra

  15. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Zdravím

    Hotovo, ani to nebolelo

    Screenshot_4.png

    [​IMG]
     
  16. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    Obě farmy mají akci za sebou - byla to opravdu rychlovka.
     
  17. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Také hotovo na dvou farmách ;)
     
  18. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    Pekny den,,taktiez hotovo,,tesim sa tym rybam hlavacovce,,,tie som veru nemala.Tak ich idem krmit s SKxD;)preskoky ziadne ,,ale spokojna...Nech sa Vam dari;)
     
  19. modro.ocko22

    modro.ocko22 Velvyslanec fóra

    Ahoj
    teď jsem se přihlásila
    :)
    Tak taky hotovo
    zatím jen 4x restart,hra je tak pomalá,přestává mě bavit-.-


    burds, četla jsem lahváče;)
     
    Naposledy upraveno: 5/1/23
  20. burds

    burds Titán fóra

    Také hotovo,Jdu dát hlaváče na plochu
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.