Rudolfova zimní dovolená (5.1. - 10.1.2023) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem Hlásná trouba, 4/1/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Hlásná trouba

    Hlásná trouba Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    ..:: Rudolfova zimní dovolená ::..

    [​IMG]

    Začátek akce: 5.1.2023 ve 14:00 hod
    Konec akce: 10.1.2023 ve 22:00 hod
    Minimální level: 21​
    Obtížnost akce:
    • střední
    Všechny uveřejněné informace vycházejí z testů a je možné že dojde ke změnám po zavedení do hry. Tyto změny naleznete v aktualizovaném FAQ k akci.
    Pro zobrazení jednotlivých částí FAQ stačí kliknout na požadovanou část FAQ.
     
    Lišiak-Vuk tohle ocenil(a).
  2. evoku57

    evoku57 Živoucí legenda fóra

    Tulidomek prázdný, ale asi se dám do šlechtění, SK je dost ;)
     
  3. ašada01

    ašada01 Polobůh fóra

    Také jsem byla v době šlechtění za 1SK mimo PC, ale mlýn se neustále činí a SK mám přes 10.000 ks. Takže se šlechtěním problém nebude.
     
  4. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Do akce určitě jdu ;)

    Dotaz? Žába a mlok jako plaz?
    [​IMG]
     
  5. -Jara05-

    -Jara05- Hvězda fóra

    kutilka70 - také jsem se nad tím pozastavila, ale asi se chybička vloudila. Modíci to určitě opraví. Nejde o život a chybovat je lidské.
    Šlechtící akce mám ráda, tak snad se to zvládne.
     
  6. pezt

    pezt Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    Ahoj kutilka70

    Opraveno, děkujeme za upozornění
    [​IMG]
     
  7. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Do akcie idem domček za 1 SK mám naplnený až na doraz s cicavcami,žralokmi a s čoho nebude nič padať tam mám článkovce a vtákov.Tak si budem musieť ešte plazy vyšľachtiť a potom uvidím aké padátka mi budú ešte chýbať a koľko.
     
  8. berkaKolchoznice

    berkaKolchoznice Vévoda fóra

    Samozřejmě,že vyženu zvířenu z tulidomků,došky ze střechy už padají,jak v něm řádí ;)
     
  9. tronaldo55

    tronaldo55 Hrabě fóra

    slušný riadok
     
  10. kutilka70

    kutilka70 Dozorce fóra

    Ale těch uplakánků co by tady bylo, že jim z toho ty brusle nepadaj :wuerg:

    pezt Děkujeme :)
     
  11. libakos

    libakos Polobůh fóra

    Šlechtění mám ráda i když přeskoky jsou vždy jen objedno,ale je potřeba dopřát i jiným zvířátkúm potěšení ;) Hlaváčkovec se hodí ,tajemno bylo jako vždy skoupé:sleepy:
     
  12. anakonda24

    anakonda24 Rádoby autor

    Akcie sa zúčastním. Mám rád tieto akcie, pretože sú rýchlo hotové. Tulidomek naplnený za 1 SK rybami, chameleónmi a pandami.
     
  13. ezzra

    ezzra Hrabě fóra

    Do akcie idem..riadok fajn aj ked netusim kolko krat bude prospesny pre mna,, nakolko tu stonku zberam kombajnom,ale pre mna su zaujmave oceloty a tie nove ryby hlavacovce alebo ako sa to vola....Tak smajchlkabinety :inlove::inlove:su plne za 1SK a rada pustim aj perie.
    Nech sa vam vsetkym dari:p;)
     
  14. mariana29011979

    mariana29011979 Rádoby autor

    Za mně pěkné a konkrétní odměny.
     
  15. INČUČUNA1959

    INČUČUNA1959 Stará škola

    Každé šlechtění je fajn, odměny super a pořád můžeme syslit do zásoby na další úžasnou sezonu.
     
  16. vrbovka

    vrbovka Aktivní autor

    Ten , kdo má dostatek SK to je brnkačka...... jsem ráda, že už nedostatek řešit nemusím. Šlechtění ZDAR !!! :D
     
  17. bačkora85

    bačkora85 Baron fóra

    Ahoj, šlechtící akce mám ráda ;), takže jupííí, těším se :). Tulidomek naplněný za 1SK, tak pro začátek by bylo. Všem, kdo se zúčastní, přeji hodně farmářských úspěchů a hlavně radost ze hry ;). Hezké odpoledne všem :)
     
  18. burds

    burds Titán fóra

    Do akce jdu.Šlechtění mám ráda
     
  19. rosnička007

    rosnička007 Vycházející hvězda fóra

    Jdu do toho.Šlechtění mám ráda,odměny fajn a SK by mělo taky stačit. :)
     
  20. moncicak7070

    moncicak7070 Vévoda fóra

    Šlechtění samozřejmě nevynechám, je to vždy hned hotový. Odměny jsou fajn, řádek také a moji dva Hlaváčovci budou mít kámoše :).
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.