Rock a robot (18.4. - 24.4.) / Diskuze

Diskuze na fóru 'Archiv - Diskuze k akcím' zahájená uživatelem pajda361, 17/4/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -Kuteno-

    -Kuteno- Ikona fóra

    Ahojte.Na stonku by som asi nedosiahol,lebo budem mať v pondelok celý deň A a v utorok 1/2 dňa.Už som si na to zvykol že ma veľmi radi nechávajú prespávať vo FNxDxD.SH na to dávať nebudem a búrať výrobne a stromy tobôž.Tak si budem sadiť čo mi treba a nie je toho málo,keď nám do úloh toľko narvali.
     
    Naposledy upraveno: 17/4/18
  2. kaolín11

    kaolín11 Živoucí legenda fóra

    Naflákám to tam jako vždycky a tudíž budu mít odměny náhodné!:eek:xD
    Akorát mě bude chybět to napětí ,kvůli absenci TS!o_O
     
  3. Pecuska007

    Pecuska007 Vycházející hvězda fóra

    no akci pojedu ale bude to fičák, těch 24000 akčních jen na třech plochách je opravdu moc :( vychází mi to cca na 14 sklizní, což je při 3 sklizních za den na 4 a půl dne, při žádných prostojích by to mohlo být v pondělí hotovo, pokud to bude padat jako minule nevidím to moc dobře. Možná by se RT mělo zamyslet jestli to nehodit i na baha, když je ta obtížnost nízká.
     
  4. krtekradek73

    krtekradek73 Obyvatel fóra

    Kdybych se nudila, možná bych to i zkusila. Vzhledem k stále přidávaným stálým úkolům s desetitisíci dlouhých plodin a stovkami produktů nevím, co dát na plochu dřív. A tak tento řádek oželím. Mám jich dost, postup se stále zrychluje. Než stačím napěstovat na úkol novou kytku, už je další v řadě. Mám návrh - aspoň půl roku žádný nový strom, žádné zvíře, žádná výrobna, žádné nové šlechtění a na měsíc jedna 3denní děsivka a jedna vymakaná akce, tím myslím zábavná, promyšlená, s odměnami, které budu hráče lákat.
     
  5. matlafous123

    matlafous123 Živoucí legenda fóra

    Casey27 Me to bylo jasne, ze se z toho budes chtit vykecat -.-xD
    Jasna vec, ze do toho jdem vsichni! ;) Me se to libi a moc! Tak fajn... jestli se toho nechcete ujmout nekdo jiny, stejne se valim jeste doma, tak si muzeme rozebrat tabulku hned.
     
  6. jan.svatek

    jan.svatek Titán fóra

    Tak za předpokladu rozpěstování během prvního odpoledne 500 semínek akční (reálně více) lze při sklizni na 500 polích 1x1 každé 4 hodiny od druhého dne (pěstování jen s vodou, první denní osev v 4:30, počet sklizní za den: 4, na noc dlouhodobka kvůli čipům) docílit do pondělního ukončení akce 27500 ks akční (potřebný počet 24000 ks akční dosažen v neděli cca ve 20:30, počet napěstovaných rostlin 24500).
    Na všechny kombinace je třeba získat 96000 ks akční. To by šlo snad jedině s plným využitím všech políček 1x1 na HL, DL a Mýtině za současného použití boosteru +1 ze sklizně akční plodiny (Velký koš s robotickým tancem) a třejmě s nutnou investicí do SH či ZH (nebo ohromným štěstím na bonus 100% či 200% do stodoly).
    Takže já plním opravdu jen potřebný počet 30 plošných spojů jen kvůli řádku, odměny za jednotlivé kombinace neřeším.
    Náhodnost zisku dle kombinace je dalším hřebíkem do pomyslné rakve Farmeramy. Vždyť RT musí vědět, že (zejména dlouhohrající) hráči hrají Farmeramu pokud možno jako hru "počitatelnou" a "plánovatelnou" a náhodnost odměn (např. u podivuhodných stájí či sazenic) v lásce příliš nemají. Tedy alespoň já tedy ne.
    Čili - zvládnout se to (řádek do stonku) dozajista dá, nadšení z akce (asi) příliš nečekejme.

    Casey27

    Spolupráci beru jako plus, nicméně raději mám dopředu jasno, co za své úsilí mohu získat...

    EDIT Do "průzkumu" kombinací se pochopitelně zapojím a informace si pro sebe nenechám...
     
    Naposledy upraveno: 17/4/18
  7. marenka

    marenka Vycházející hvězda fóra

    No nevim, kombinovat je super, ale tolik akcni a padatek na tolik ploch se mi nezda jako lehka akce. Stodola je prazdna a zvirata ty vubec nestiham. Budu se hodne rozmyslet, jestli do toho jit.
     
  8. mithrandilka77

    mithrandilka77 Aktivní autor

    Ahoj, beru matlafousku za slovo a hlásím se jako jeden z testerů, prosím pak o přidělení nějakých kombinací, nevím teda jestli se najde 60 ochotných, ale 20 snad ano, takže počítám tak se 6 náhodnými :).
     
  9. Zoufálkov

    Zoufálkov Obyvatel fóra

    a já i říkala - obtížnost akce nízká - to zas bude masakr....
    po delší době uvažuju, že tuto akci vynechám.....
     
  10. Kolomajzník

    Kolomajzník Obyvatel fóra

    Já se ráda připojím do průzkumu ( v rozumné míře) a o výsledek se podělím :p
     
  11. arget31

    arget31 Obyvatel fóra

    Taky se hlásím jako průzkumník. Přispěju svou špetkou do tabulky.
     
  12. Atina5454

    Atina5454 Stálice fóra

    Nevím,možná to chvíli zkusím,ale odměny jsou nic moc,nebudu to prudit.
     
    bursuk59, maribeja a milostivas tohle ocenili.
  13. sopti

    sopti Board Administrator Team Farmerama CZ & SK

    prosím, prosím - já budu potřebovat farmářský dozor, který mi bude hlídat, které kombinace jsem už použila - nehlaste se všichni ;)
     
  14. tydýtková

    tydýtková Veterán fóra

    Taky se hlásím, čekám na přidělený taneček ! Teda tanečky ! Já bych to udělala alespoň po 10, ať to přibývá.
    Něco nového, takže se těším !
    Jen mám obavy, že tance budou dlouhé.... No uvidíme !
     
  15. Milka66

    Milka66 Veterán fóra

    Hneď prvá veta "Obtížnost akce: nízká, akce je dostupná od levelu 3" ma patrične vydesila a po prečítaní celého musím bohužiaľ skonštatovať, že oprávnene.
    Ale tancujúci robot ma láka a dúfam, že aj bude baviť. Na kombinácie a hlavne ich sledovanie a zapisovanie síce veľkú chuť nemám, no určite môžete so mnou tiež rátať - ak niekto schopný a talentovaný vytvorí tabuľku pochopiteľnú pre väčšinu hráčov, rada do nej prispejem mne určenými kombináciami a im pridelenými odmenami.
    Podľa zábavnosti zajko-robota som dokonca ochotná uvažovať aj o zrušení stromov a chlievikov na mýtine, s tým však počkám až bude rozpestované a odskúšané v reáli, čo nám táto akcia vlastne prinesie.
     
  16. nezmarka.cz

    nezmarka.cz Velvyslanec fóra

    Také bych potřebovala, aby mi někdo kontroloval, nebo zapisoval, co vlastně kombinuji.
     
  17. dasa1143

    dasa1143 Ikona fóra

    Budu čekat až sem někdo dá kombinaci kterou bych chtěla, takže pěstovat a čekatt. V závěru, jak se znám, to stejně zkoním-omluva koníčkům, mám vás ráda-:p;)
     
  18. Lada106

    Lada106 Pisálek fóra

    Taky se hlásím jako tester pro dvě kombinace.
     
  19. bbowling

    bbowling Hvězda fóra

    Hlásím hotovo ... stonek stonkuje ... odměny celkem ušly ... farmu vracím do mimoakčního režimu ... :p
     
  20. Milka66

    Milka66 Veterán fóra

    Prečo vo vlákne k novej akcii oznamuješ ukončenie predošlej??? xDxD;)
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.